R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2008-10-16, 19:58
Dni Wielunia 2008
Autor Wiadomość
monajka 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączyła: 07 Cze 2008
Posty: 42
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-17, 13:04   

miko 005, no wiadomo - wieluńska służba medyczna :? zawsze tak jest, dobrze, że ten chłopak był TYLKO pijany.. Podziwiam interwencję, bo rzadko się zdarza, żeby ktoś się tak zachował. Większość ludzi jest obojętnych lub po prostu wolą nie robić sobie problemu, nie fatygować się.. Czyżby to zwykle ludzkie lenistwo..?
_________________
Odi profanum vulgus et arceo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-06-17, 15:22   

Monajka nie wieluńska, a polska jeśli już, takie przypadki to nie tylko Wieluń ma.
Cytat:
Czyżby to zwykle ludzkie lenistwo..?

Raczej kwestia psychologii tłumu.
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Przemek 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 32
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-17, 16:34   

Tegoroczne Dni Wielunia uważam za najlepsze w całej historii. Stwierdzam również, że w przyszłym roku jak tylko organizacją zajmie się ( tak jak w tym roku ) Urząd Miasta, będzie jeszcze lepiej. Lecz w tym powinniśmi im pomóc. Proponuję zebrać wszystko w jedną całość a więc co się podobało a co nie, wszystkie pomysły co można ulepszyć.. dodać, jaki repertuar itp.
_________________
Przemek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RalfNight 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-06-17, 19:38   

Mi się podobało bardzo, tylko dlatego, że September była, myślałem, ze zaraz dostane butelką gdy śpiewał ten wykonawca "wysokich lotów"- Donguralesko, DNO DNO DNO. Co za ludzie, kto mieszka w tym Wieluniu? Sama *chołotachyba. September wcale nie zabrała kasy i nie poleciała, bo ja się z nią spotkałem po koncercie, ale to przez wtyki. Ona jest (słowo wymoderowano)! Najlepsza! Kocham ją! Gadajcie sobie, że wystąpiła źle. Ludzie przy barierkach a tam byłem, bawili sie swietnie!!! Widziała nasz transparent + mowila do nas, bylo bosko! A organizacja bardzo ciekawie :)




Dostajesz ostrzeżenie za obraźliwe porównanie wielunian do hołoty.
Może tam skąd Ty pochodzisz, takie prostackie epitety są na porządku dziennym, ale nie TU, zatem powściągnij język użytkowniku!
Swoją drogą skoro używasz takiego określenia, powinieneś nauczyć się pisać go poprawnie...
J.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-18, 10:55   

Czy uzytkownik RalfNight to nie czasami jakis swojski Antek Emigrant :?: :D

Sory za OT...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-18, 22:41   

Pani September to narobiła niezłego zamieszania jak przyjechała. A co do Donguralesko to, to jest hip hop i on ma swoje uroki dla jednych tak jak rock dla drugich :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Iziaberka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 70
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-18, 23:05   

glizda napisał/a:
d@vid napisał/a:
Post Spooky`ego jeszcze nie widziałem ale musze mu przyznać rację. Lepszym miejscem jest stadion i jedna scena.


A ja się nie zgadzam z tym. Uważam że to był bardzo fajny pomysł z tymi trzema scenami. Każdy znalazł coś dla siebie. Dzieci miały atrakcje i do rośli także. Jak się nic nie działo na jednej scenie to działo się na drugiej, czy na trzeciej.


Chyba, że ktoś ma dwoje dzieci, które za żadne skarby świata nie chcą odejść z karuzel, zjeżdżalni itp. to wtedy dla rodziców takie Dni Wielunia to porażka rozrywkowa i finansowa ;-)
Ktoś się obawiał, że odgłosy z jednego koncertu będą się mieszały z drugim. Nie mieszały się...niestety; nie usłyszałam na "dziale dziecięcym" nic poza "Lokomotywą" itp. A szkoda :(
W przyszłym roku zostawię dzieci babci :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hodakx1x 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-18, 23:36   

RalfNight... milo podluchac co sadzisz o Wielunianinach, pozatym nie nalezy krytykowac Gurala bo dla mnie rozwalil cala scene na maxa... ludzie sami spiewali jego kawalki znajac je na pamiec... a pezet musial rozruszac publike.. ale obaj dali ladny koncert. w tym roku bylo wszystkiego po trochu dla kazdego... Gural sie spoznil to pezet gral poltorej gdozinki.. a gural musial zejsc bo uwazajaca sie za wielka Gwiazde September chciala juz wejsc na scene.. bo przyleciala Helikopterem o godz. 15 i sie jej nudzilo... ale dni Wielunia wspaniale nie mam zastrzeżeń.

*posłuchać
poza tym
Ostatnio zmieniony przez glizda 2008-06-19, 07:36, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Aicha 
Przejeżdżał przez Wieluń
dziewczyna moda



Pomogła: 2 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 54
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2008-06-18, 23:40   

Mnie Dni Wielunia się podobały. Fajna impreza, dużo ludzi, fajna atmosfera i świetne towarzystwo. Czego chcieć więcej :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-19, 16:34   

hodakx1x napisał/a:
udzie sami spiewali jego kawalki znajac je na pamiec... a pezet musial rozruszac publike.. ale


publika w wieku nie wiekszym niż 18 ??
to rzeczywiście wspaniała publika :)
a tak na marginesie to czym ten gość w ogóle śpiewał?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 17:09   

yampress napisał/a:
publika w wieku nie wiekszym niż 18 ??
to rzeczywiście wspaniała publika
a tak na marginesie to czym ten gość w ogóle śpiewał?

Sorki że się wtrącę... :D
Ten gościu nie mógł śpiewać... przeciez to hiphop a tam nie spiewają.
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-19, 18:27   

hodakx1x napisał/a:
udzie sami spiewali jego kawalki znajac je na pamiec... a pezet musial rozruszac publike.. ale


hehe a to ciekawe bo stałam dośc blisko sceny i jakoś nie słyszałam tych śpiewów. Zreszta sama pierwszy raz o takim wykonawcy usłyszałam przeglądając program Dni Wielunia :) Natomiast Pezeta znałam, ale muszę przyznac, że tydzień wcześniej był na juwenaliach w Łodzi i był dokładnie ten sam repertuar, te same teksty do publiczności. Czułam się jakbym w o ogóle była na tym samym koncercie jeszcze raz:P
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
RalfNight 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-06-20, 14:19   

Gural dał fajny koncert? Jeżeli stek inwektyw, brak szacunku i tania rozrywka to dla Ciebie fajny koncert to ok. A September wcale nie chciała zejść tylko Menadżer ich popędzał wraz z organizatorami, September w Będzinie się spóźniła 2 godziny przez właśnie takie bisy jakiś guralów, pezetów i innych ambitnych zespołów. A teksty (to do Yampressa) były powalające; Sie leje, sie leje przez pół piosenki, potem wyzywanie kobiet, które muszą pracować na autostradzie i ponizanie ich w sposób: Bierz to co Ci daje ******. Dalej nie przytoczę bo starałem się nie słuchać tego. Ale syf był nie zły na jego koncercie, myślałem, ze zaraz dostanę butelką, papierosem, albo od kogoś w twarz. Tragedia jednym słowem. na September była klasa poza starymi babciami, które kazały się tym małym dziewczynkom pchać do przodu. Masakra, niby człowiek im starszy to mądrzejszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-20, 17:06   

RalfNight, taka muza to dobra dla wyrastających dzieci, które podniecaja się bo usłyszą pare przekleństw i jakis prostackich tekstów a potem ciesza się, że sa dorośli bo sobie wraz z "artystą" poprzeklinali.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-06-28, 21:03   

Przepraszam za dwutygodniową zwłokę ale z powodów technicznych nie dałem rady wcześniej.
Wszyscy co chcą film niech piszą najlepiej na PW ci co pisali już wcześniej odpisałem.

Info:
Długość: 02:51:10
Rozmiar: 3,03 GB
Kompresja: DivX

Z głównych rzeczy zawiera m. in.:
-korowód
-karate
-pokaz z ogniami
-kabaret Moralnego Niepokoju
-Cliver
-Krawczyk
-DBomb
-September
-pokaz sztucznych ogni

Jakość oczywiście świetna nie jest kamera profesionalna nie jest, materiał przechodził przez dwie kompresje (zgranie, montaż) także straty jakościowe są dośc duże aczkolwiek jakość oceniam jako dobrą. Wszystko ładnie widać a najważniejsze że jest pamiątka ;)

Żeby nie było zrobiłem sample :)
http://pl.youtube.com/watch?v=TqD-UxehhXg
oczywiście tutaj jakość wiadomo ze przez youtube jeszcze pogorszona.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW