R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Powstanie 170 tys. nowych miejsc pracy
Autor Wiadomość
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-16, 23:46   

miko 005 napisał:
Cytat:

- jesteś po studiach i nie pójdziesz do łopaty za 800-900 zł.


Ja napisałem tak:
Cytat:

Pytam więc, co z nami - ludźmi po studiach wyższych ? Po tylu latach edukacji (i sporych nakładach finasowych) mamy isć do łopaty za 800-900 pln?

Jak widać, zadałem pytanie - to nie było zdanie twierdzące - i użyłem liczby mnogiej (wypowiedziałem się w imieniu ludzi, którzy skończyli studia i nie pracują w swoich wyuczonych zawodach - np. nauczyciel. Wyjaśnię to szerzej, żeby było wszystko jasne:

Absolwent studiów wyższych - nauczyciel Informatyki - nie może dostać pracy w szkole bo teoretycznie nie ma dla niego etatu. Dlaczego nie ma? bo tak się w polskich szkołach porobiło że Pani (Pan) która uczy już matematyki, historii, geografii, etc...dodatkowo uczy Informatyki i Technologii Inforamcyjnej mimo braku kompetencji a czasem i wiedzy...
Z postawionego przeze mnie pytania, nie wynika, że Ja nie pójdę do łopaty za 800-900 pln.
Niestety IV RP, nie daje wyboru i aby mieć jakieś pieniądze na życie, musimy pracować nawet i przy łopacie.
miko 005 napisał/a:
Cytat:
Poczułeś się wielce obrażony, bo za taką stawkę państwo kazało by Ci pracować.

Jeśli chodzi o ścisłość, nie poczułem się obrażony, no bo czym?. Tak na marginesie, skąd w Tobie tyle goryczy?

W moim poście chodziło mi głównie o pokazanie problemu jakim jest emigracja Z Polski, emigracja ludzi młodych i wykształconych (nie wspomnę nic o lekarzach, bo to inna historia)

Pozdrawiam serdecznie !
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW