R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2008-10-16, 19:58
II Europejskie Święto Bursztynu 2008
Autor Wiadomość
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-10, 22:41   

Roger, było głośno, bo ja nawet na SS słyszałam to 'dudnienie' ;)


A w naszym mieście faktycznie mało co się dzieje ale jest tyle pięknych miejsc, że jest gdzie spacerować - wystarczy mieć z kim i nudzić się nie da.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-08-11, 06:49   

Wystarczyłoby ,zeby była gdziekolwiek jakakolwiek wzmianka że "o sole mio" będzie do północy i mogę zapomnieć o obejzeniu filmu a potem dyskoteka .Wcale sie nie dziwie ze ludziom sie to bardzo podoba,mi pewnie też gdybym tam była,ale wierzcie mi ,dla mieszkajacych blisko to był koszmar,nie pomogły pozamykane okna i teraz gdy już rozmawiałam z kilkoma wszyscy z nich mieli ochote dzwonić na policje (co i tak by nic nie dało).Gdybym wcześniej wiedziała ,pewnie poszła bym z dziecmi do mamy :roll:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 08:12   

Trochę im się program przesunął... o jakieś półtorej godziny... Poszliśmy na 22 w sobotę i czekaliśmy do grubo po 23 na szanty i włoskie rytmy, ale się nie doczekaliśmy, bo znudziło nam się słuchać jakiegoś komika, który odstawiał polityczne skecze, naśladując przy tym połowę polityków, a totalnym przegięciem było naśladowanie Geremka...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2008-08-11, 10:25   

Marta napisał/a:
A w naszym mieście faktycznie mało co się dzieje ale jest tyle pięknych miejsc, że jest gdzie spacerować - wystarczy mieć z kim i nudzić się nie da.

Zgadzam się w całej rozciągłości... Wieluń mimo wszystko to piękne miasto i jak się chce ciekawie i miło spędzić czas wieczorem to się da...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2008-08-11, 10:28   

edzia i odziu
Cytat:
.Gdybym wcześniej wiedziała ,pewnie poszła bym z dziecmi do mamy


fragment programu imprezy
Cytat:
* Włoska Feta w scenerii „płonących” murów miejskich Wielunia (zakończenie godz. 02:00)


Więc nie mów, że nie wiedziałaś o tym!!
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-08-11, 11:01   

Mrówek napisał/a:
fragment programu imprezy
Cytat:
* Włoska Feta w scenerii „płonących” murów miejskich Wielunia (zakończenie godz. 02:00)


Więc nie mów, że nie wiedziałaś o tym!!

no fakttycznie w zyciu bym nie pomyślała ze włoska feta to dyskoteka :roll: od dzisiaj siedze w encyklopedi
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 11:57   

Raz kiedys wydarzy sie cos w naszym miescie i zawsze znajdzie sie ktos komu sie cos nie podoba. W centrum nie podoba sie mieszkancom pobliskich blokow. Na stadjonie tez zle bo daleko. Grunt ze raz kiedys cos jest. Az tak bardzo chyba sie nie umeczyliscie od tego halasu przez jedna noc. Przeciez to raz kiedys a nie codziennie :lol:
Pozdrowionka;)) :P
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-08-11, 13:53   

Posłuchaj własnie na stadionie byłoby najlepiej,z dala od domów,sprzdali amfiteatr wizytówkę miasta,teraz upychaja imprezy gdzie sie da.Jestem dorosła i wiele mogę wytrzymac ,ale dzieciom tak fajnie sie tego nie wytłumaczy,to one sie umęczyły i mam gdzies czy to jest raz czy 10 razy w roku...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2008-08-11, 16:19   

Cytat:
Posłuchaj własnie na stadionie byłoby najlepiej,z dala od domów,sprzdali amfiteatr wizytówkę miasta,teraz upychaja imprezy gdzie sie da.


No nie wiem czy mieszkańcy ulicy Dębowej, Niepodległości, Wojska Polskiego, Powstańców to dalekie sąsiedztwo od miejsca imprez.

Cytat:
...teraz upychaja imprezy gdzie sie da


Sądzę, że Święto Bursztynu z takim programem jaki był teraz nie smakowałby Ci na stadionie. Pewnie też byś skomentowała, że beznadziejnie tak na stadionie z Rzymianami.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 19:25   

Jednym się podobało, innym nie. Jedni byli zadowoleni że coś się w naszym mieście dzieje ciekawego pod względem kulturalno-historycznym, innym przeszkadzał hałas jaki w związku z tym panował w tym dniu w mieście. W każdym razie to wszystko już przeszło do historii miasta Wielunia, a ja zaryzykuję i wkleję kilka fotek z tych wydarzeń, może uda mi się przekonać wszystkich niezadowolonych że mimo to, warto popierać takie przedsięwzięcia i uczestniczyć w nich, nawet jak coś nie do końca się udaje czy wychodzi ;) .

Święto Bursztynu Wieluń.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 254,84 KB

Święto Bursztynu Wieluń 1.jpg
Plik ściągnięto 75 raz(y) 231,83 KB

Święto Bursztynu Wieluń 2.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 254,87 KB

Święto Bursztynu Konopnica.jpg
Plik ściągnięto 70 raz(y) 252,75 KB

Święto Bursztynu Konopnica 1.jpg
Plik ściągnięto 69 raz(y) 230,56 KB

Święto Bursztynu Konopnica 2.jpg
Plik ściągnięto 69 raz(y) 227,53 KB

Święto Bursztynu Konopnica 3.jpg
Plik ściągnięto 74 raz(y) 236,35 KB

Święto Bursztynu Konopnica 4.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 249,46 KB

_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 20:04   

Link do sobotniego wydania ŁWD w którym mowa o Święcie Bursztynu:

http://ww6.tvp.pl/video/2008/08/09/172125/film.asf
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 20:18   

Roger napisał/a:
Raz kiedys wydarzy sie cos w naszym miescie i zawsze znajdzie sie ktos komu sie cos nie podoba. W centrum nie podoba sie mieszkancom pobliskich blokow. Na stadjonie tez zle bo daleko. Grunt ze raz kiedys cos jest. Az tak bardzo chyba sie nie umeczyliscie od tego halasu przez jedna noc. Przeciez to raz kiedys a nie codziennie


No zgadza sie. Poza tym to było w sobotę więc można odespać rano :P Niewiele osób chyba pracuje w niedziele.

A wieczorem całość nabrała blasku dzięki rozpalonym pochodniom pod murem i zniczom na murze. Było przepięknie. :)
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 21:18   

Akirus, milo ze popierasz moje zdanie :) Mi tam sie podobalo, impreza nie byla do rana a na drugi dzien byla niedziela. Wiec raczej powinnismy sie cieszyc ze cos sie dzieje, ze ktos sie stara zeby wiekszosci dogodzic. Bo wiadoma sprawa ze zawsze ktos sie znajdzie komu sie nie podobalo.
A pytanko do edzia i odziu:
Czy uzalaly Ci sie dzieci na drugi dzien ze nie mogly spac albo cos takiego?Dzieci predzej sie wyspia przy takim czyms niz dorosli. Dziecko przy wlaczonym telewizorze usnie i nie bedzie mu przeszkadzalo ze ciagle gra jak ono spi. Wiec nie wykrecaj sie dziecmi.
Pozdrawiam :D
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2008-08-11, 21:27   

Roger napisał/a:
A pytanko do edzia i odziu:
Czy uzalaly Ci sie dzieci na drugi dzien ze nie mogly spac albo cos takiego?Dzieci predzej sie wyspia przy takim czyms niz dorosli. Dziecko przy wlaczonym telewizorze usnie i nie bedzie mu przeszkadzalo ze ciagle gra jak ono spi. Wiec nie wykrecaj sie dziecmi.
Pozdrawiam

Więc proponuje ci znawco dzieci wytłumacz dwulatkowi ze musi spac bo innego wyjscia nie ma,albo kilkumiesiecznemu :roll: Ja nie dawałam przykładu moich dzieci,choc one nie zasna w az takim hałasie.Ja mieszkam troszke dalej niz blokowiska,bawiłeś sie swietnie wiec nie zdajesz sobie sprawy jak te kilka godzin nocnych przeżyli mieszkańcy.Ciesze sie razem z wami ze cos się w Wieluniu dzieje,ale do końca z głową to tego nie organizuja :evil:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roger 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 127
Piwa: 1/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-08-11, 21:34   

Ja co prawda wolalbym zeby Dni WLN trwaly dluzej od takiego swieta. No skoro masz dzieci nauczone w ciszy spac to troszke lipa, wiekszosc lubi spac jak cos gdzies gra:) Moja chrzesnica najlepiej spi jak wlasnie chociaz radio gra. No chyba ze naprawde bylo w domu bardzo glosno, to przepraszam i rozumiem ze tak to nie moga spac:)
Pozdrowionka:))
Ostatnio zmieniony przez Panterka 2008-08-11, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW