R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsze wg. was silniki do aut
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-26, 18:56   

Napisałem na temat co równiez udowodniłem w poprzednim poście.
Dałes mi ostrzeżenie bez uzasadnienia. Jeżeli juz dajesz komus ostrzeżenie to należełoby to uzasadnić chociażby na priva. Takie napisanie że "nie stosuje sie do zaleceń moderatora" nie wystarczy, ponieważ nie mogę się stosować do czegoś czego nie otrzymałem (zaleceń moderatora)
Przeczytaj sobie co jest tematem topiku : Najlepsze wg. was silniki do aut.
Napisałem tylko i wyłącznie moje zdanie a ty mi odmawiasz do tego prawa?
Kolejna cześć: "Jakie silniki wg. was zasługują na uznanie?" Odpowiedziałem. Możesz się nie zgadzać z moim zdaniem ale ja mam prawo je wyrazić. Skoro uznajesz że tylko ty masz rację to po jakiego grzyba zakładasz taki wątek.

Teraz jeszcze coś o komunikacji. Jeżeli chcesz żebym się stosował do zaleceń moderatora to musisz je wyrazić w sposób jasny i zrozumiały a nie burknąć tylko :"Proszę o sensowne wypowiedzi bo inaczej posypią sie ostrzeżenia". Ciekawe czy Marcinowi za jego bezsensowny post też dałeś ostrzeżenie??? Cieszysz się z tego jak głupi trąbką i chwalisz o czym świadczą te :":D :D :D Dobre Marcin"
. Pokaż mi punkt regulaminu forum który złamałem a przyznam ci rację. Narazie uznaję że nagiąłeś regulamin według własnej zachcianki.

Wyraziłem swoje zdanie i za to dostałem ostrzeżenie.

Edit:Dostałeś uzasadnienie na pw
Ferbik wiem, że to Twój kolega ale to nie znaczy, że mu wolno łamać regulamin
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 00:13   

Ok napisze, bo sie lekko zjezylem: mike ciebie i marcina znam duzo lepiej niz gregga, z ktorym mialem kontakt osobisty ze 20 lat temu. Prosze mi nie zarzucac niekompetencji - jako admin mam PRAWO do wyrazania wlasnych spostrzezen stojac z boku. Reszta moich uwag w dziale pytania dotyczace forum => zazalenia do moderatorow/adminow
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 00:59   

Każdy ma prawo zabrać tutaj głos. Proszę jednak o wypowiedzi sensowne mające na celu drążenie tematu. Inaczej mówiąc każdy, kto chociaż trochę interesuje sie motoryzacją niech się tu wypowiada i nie obraża swoimi głupimi postami innych.
ps. czy filmik, który mam w podpisie źle się kojarzy jeszcze komuś poza Gregiem?
Greg jak chcesz to też coś wrzuć ruchomego w podpis, nie będę sam :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW