R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2010-10-23, 16:32
Cyfrowy Polsat, N-ka, Tnk, Cyfra +
Autor Wiadomość
WujA 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 325
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-15, 00:09   

W tym momencie najlepszą ofertę pakietu ma platforma N.

Za jedyne 48zł miesięcznie otrzymujemy:
- 72 najpopularniejsze kanały polskie (oprócz Polsatu)
w tym 10 kanałów HD
- przez 6 miesięcy za darmo pakiet nFilm HD (opcja dostępna tylko dla osób składających zamówienie on-line, bądź telefonicznie)
- przez 1 miesiąc za darmo pakiet "Filmowe" (HBO HD, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family)
- przy zamówieniu z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką, otrzymamy również na 1 miesiąc darmową możliwość wypożyczania filmów kolekcji Picture Box w wypożyczalni filmów VOD

Do wyboru Dekoder HD za 0zł, bądź Dekoder HD z cyfrową nagrywarką (dysk 250GB) za 48zł.

WAŻNE! Przeglądałem regulamin i dojrzałem pewien punkt, który naciągnie pewnie wiele osób na utratę minimum 20zł. Mianowicie chwyt jest taki, że pakiet "Filmowy" po 1 miesiącu zostanie przez platformę N automatycznie wyłączony. Natomiast pakiet "nFilm HD" po 6 miesiącach, z darmowego przekształci się w płatny. Jak już wspomniałem kosztuje on 20zł miesięcznie.
Oczywiście można zrezygnować z pakietu "nFilm HD", a najlepiej zrobić to w 5 miesiącu trwania umowy (wtedy rezygnujemy bez dodatkowych opłat). Jeśli zorientujemy się dopiero przy otrzymaniu rachunku będziemy musieli zapłacić pewnie jeszcze dodatkowe koszty za wyłącznie (nie mogłem się doszukać kosztów rezygnacji z pakietu po okresie promocyjnym).


Dla porównania;
Polsat ma aktualnie promocję w której przez 6 miesięcy nie płacimy nic, ale po okresie promocyjnym opłata wynosi 62,5zł (przy pakiecie Familijny HBO).
Przez 6 miesięcy są wszystkie pakiety za darmo, czyli oglądamy wszystko co możliwe, jednak później zostajemy ze standardowym pakietem, z możliwością dokupienia sobie HD (Polsat HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, MTV HD, Discovery HD, HBO HD). Gdybyśmy chcieli mieć komplet kanałów HD oferowanych przez Polsat, musielibyśmy dodatkowo zapłacić 25zł.
Suma sumarum przy tym pakiecie z jednym kanałem HD (który jest obowiązkowy przy tej promocji) płacimy średnio (wliczając okres bezpłatny i płatny) 51zł miesięcznie.

Z jednej strony mamy Polsat, który oferuje większość polskich kanałów + HBO, wraz z jednym kanałem HD do wyboru , bądź również Polsat bez HBO, ale za to z kanałami m.in. AXN, Zone, MTV Polska, Kino Polska, Fox Life, itd. A z drugiej strony N, która oferuje więcej kanałów naukowych, więcej kanałów w jakości HD (aż 10 w podstawowym abonamencie), więcej kanałów muzycznych, więcej kanałów dla dzieci, więcej kanałów sportowych. Mój dylemat to, czy potrzebuję kanałów HBO (które w N dodatkowo będę musiał zapłacić 25zł miesięcznie), oraz Polsatu. Jeśli tak - muszę wziąć Polsat. Jeśli nie - i chcę po prostu więcej kanałów naukowych, więcej sportu, bądź dzieci dużo oglądają, a ponadto chcę zapłacić troszkę mniej - wybieram N. Dodatkowo N-ka kusi tanim dekoderem HD z cyfrową nagrywarką.

Z moim problemem jeszcze się prześpię... ale Wasze opinie będą oczywiście pomocne!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-15, 00:24   

Ja bym wziął N-kę, jeśli odbierasz polsat przez antenę, bo jak dobrze pamiętam to mój kuzyn odbiera. Też zależy od tego czy oglądasz polsat, bo jeśli tak, no to w sumie nia masz wyboru :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2010-01-15, 15:36   

jeśli chcesz to podzielić na kilka telewizorów to bym wizał Cyfre+ oczywiście trzeba dokupić trochę sprzętu
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-01-18, 22:20   

Ja polecam Telewizje Na Karte :) wszystkie najlepsze kanały no poza Polsatem czy TV4 ale TV4 dojdzie w lutym, poza tym jeśli wejdzie w życie ustawa nakazująca platformom dołączenia wszystkich naziemnych programów to z pewnością Polsat ujrzymy we wszystkich platformach, ale jak na razie jest jak jest, a to z TV4 to już pewne że dojdzie do TNK w lutym :)

a jeśli chodzi o N, Cyfra+ czy Cyfrowy Polsat to w tej chwili najkorzystniej jest w N.



Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-01-18, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW