R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Jaro
2012-07-06, 23:48
Pogoda dla Wielunia i regionu
Autor Wiadomość
kretowisko 
Słyszał o Wieluniu
kretowisko


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-27, 20:19   

Modele zmieniają co jakiś czas.W tym konkretnym wypadku prognoza ICM przedpołudniowa ewidentnie sugerowała na popołudnie 1 st../ też mam zapis w jpg / kolejna dopiero późno -popołudniowna na 2.5 st , ale to juz było "po ptokach" bo mielismy juz wtedy spadki temperatury..czyli musztarda po obiedzie.. również w zachmurzeniu był błąd , w prognozie wiatru błąd..I wcale nie chce krytykowac tego modelu ale omawiany konkretny przypadek , że różnie to z tym jest..
To co bylo 12 lat temu nijak sie nie ma do teraźniejszości..a co do procedur i prognoz lotniczych dla pilotów "Dyzio" pisze głupoty.! ..Natomiast sprawdzalnosc prognoz np. średnioterminowych nie jest 5% ale znacznie większa...Poczucie humoru natomiast jest rzadkie, zakłada bowiem umiejętność osiągnięcia przez człowieka dystansu względem samego siebie, dystansu ironicznego...
To czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...To czy jest mądry, po jego pytaniach..."Dyzio" musi naprawde / dla jego dobra / poczytać wiecej jesli chodzi o wiedze meteorologiczną...żeby sie kategorycznie wypowiadać i przy okazji ludzi nie wprowadzać w błąd ...albo bedzie jak w tym powiedzeniu :
"Nie chciało się nosić teczki trzeba bedzie dźwigać woreczki "...
Chciałem sie tylko na tym forum podzielić moimi wieloletnimi spostrzeżeniami i doświadczeniem..Ale dyskusja z ludzmi co to niby wszytkie rozumy pozjadali..albo sie im tak wydaje....jest niemożliwa..
I to by było na tyle dzisiaj jesli chodzi o moją gościne na tym szacownym forum..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-02-27, 20:26   

A ja proponuje ignorowac zaczepki Dyzia :) Ja np wole przeczytac to co Pan pisze niz analizowac jakies wykresy.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-02-27, 21:27   

Proszę się nie zniechęcać. Swoją drogą myślałem, że w topiku o pogodzie nie będzie możliwości dodawania postów. Tylko informacje przekazywane przez W.M.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-27, 21:46   

Syn Mariana napisał/a:
Swoją drogą myślałem, że w topiku o pogodzie nie będzie możliwości dodawania postów. Tylko informacje przekazywane przez W.M.


Powstały topic pogodowy, gdzie luźne dyskusje są jak najbardziej wskazane, natomiast wszelkie inne posty, które zaliczyć można do zaczepnych, pozbawionych sensu, czy też zasad netykiety będą usuwane a nadgorliwcy nagradzani ostrzeżeniami.

Dyzio otrzymuje pierwsze ostrzeżenie, za zaczepny charakter swoich postów.
Jego posty pozostawię tym razem, ponieważ aby uniknąć bałaganu musiałbym usunąć bądź edytować również wszystkie pozostałe.


Na przyszłość mała rada do wszystkich, proszę starać się jak najmniej reagować na takie zaczepki, bądź w szybkim trybie powiadomić któregoś z moderatorów bądź administratorów, my zareagujemy odpowiednio tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.



To tyle jeśli chodzi o odbieganie od tematu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kretowisko 
Słyszał o Wieluniu
kretowisko


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 08:37   

28.02.2011 godz 0700
Wieluń -6,6
Sieradz -5,8
Koło -7,4
Łódź - 7,8
Sulejow -8,1
Kalisz -5,1
Czestochowa -8,1
w kraju o godzinie 0700 najwiekszy mroz : Bialystok -14.0
najcieplej : Zgorzelec 0.6 st
t max dzisiaj w regionie 1 do 2 st
cisnienie 1026 hPa rosnie , wzrosnie do srody na okolo 1038 hPa
wiatr slaby i umiarkowany 2 do 7 msek , południowo-wschodni
rano bezchmurnie w ciagu dnia zachmurzenie małe , słonecznie
t min - 7 st
wiatr slaby i umiarkowany poludniowo-wschodni 1 do 5 msek
wtorek
t max w regionie 2 st
zachmurzenie małe slonecznie
Wiatr slaby i umiarkowny 2 do 6 msek poludniowo-wschodni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dyzio 
Przejeżdżał przez Wieluń
Dyzio


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 76
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 14:13   

Modele zmieniają co jakiś czas.W tym konkretnym wypadku prognoza ICM przedpołudniowa ewidentnie sugerowała na popołudnie 1 st../ też mam zapis w jpg / kolejna dopiero późno -popołudniowna na 2.5 st , ale to juz było "po ptokach" bo mielismy juz wtedy spadki temperatury..czyli musztarda po obiedzie.. również w zachmurzeniu był błąd , w prognozie wiatru błąd.

- A jak było w pańskiej ? wszystko było idealnie ?

I wcale nie chce krytykowac tego modelu ale omawiany konkretny przypadek , że różnie to z tym jest.

- Proszę podać adres strony z której pan korzysta , porównamy , zobaczymy , jeśli pańska będzie bardziej wiarygodna oczywiście przyznam panu rację .

To co bylo 12 lat temu nijak sie nie ma do teraźniejszości..a co do procedur i prognoz lotniczych dla pilotów "Dyzio" pisze głupoty.!

- Akurat co do procedur lotniczych to się na tym nie znam , ale jeśli koledze powiedział to znajomy pilot , a ja się na tym nie znam to przyjmuję że tak jest . Wiem że po 10 kwietna namnożyło się sporo ekspertów od lotnictwa ,
nawet takich co tylko widzieli samolot na niebie ale ja do nich nie należę , co poniektórzy jak widać tak .

..Natomiast sprawdzalnosc prognoz np. średnioterminowych nie jest 5% ale znacznie większa...Poczucie humoru natomiast jest rzadkie, zakłada bowiem umiejętność osiągnięcia przez człowieka dystansu względem samego siebie, dystansu ironicznego...

- Te 5% faktycznie napisałem na pałę , ale pojęcie znacznie większa , jest pojęciem względnym ,
może jakieś konkrety w pańskich prognozach wynosi konkretnie ile % ?

To czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...

- Tak jest w istocie , forumowicze ocenią .

To czy jest mądry, po jego pytaniach...

- To też oczywiście prawda

"Dyzio" musi naprawde / dla jego dobra / poczytać wiecej jesli chodzi o wiedze meteorologiczną...żeby sie kategorycznie wypowiadać i przy okazji ludzi nie wprowadzać w błąd

- Ja nie muszę posiadać wiedzy meteorologicznej , bo ja jej nigdy nie będę prognozował ,
ja tylko podałem link do tej na której się nie zawiodłem , w żadnym słowie mojego postu się nie mądrzę na temat prognozowania , i na ten temat się jak pan określił „kategorycznie się nie wypowiadam” ,
bo się na tym nie znam , to pan naskoczył na nią że jest niedokładna ,
nie podając nic KONKRETNEGO przeciw niej , czyli np. linka do swojej .
Nikogo nie wprowadzam w błąd , bo każdy ma wolny wybór z jakiej korzystać .

...albo bedzie jak w tym powiedzeniu :-
"Nie chciało się nosić teczki trzeba bedzie dźwigać woreczki "...

- Przytoczenia tego powiedzenia w tym kontekście nie rozumiem ,
nie wszyscy kształcą się w tym samym kierunku , i w tym co ja robię mogę być dużo lepszy , niż pan w tym co pan robi , i takie obrażanie jest chyba nie na miejscu , szczególnie jeśli się kogoś nie zna .
Gdybym był złośliwy zacytował bym część pańskiego posta
„no niestety chcialem wysłac obraz jpg prog ICM ale nasz serwer cus blokuje i nie da rady..”
ale nie jestem , można poprosić pana Piotrowskiego , on ten załącznik panu wyśle .

Chciałem sie tylko na tym forum podzielić moimi wieloletnimi spostrzeżeniami i doświadczeniem.

- W których słowach podważam pańskie wieloletnie doświadczenie ?

Ale dyskusja z ludzmi co to niby wszytkie rozumy pozjadali..albo sie im tak wydaje....jest niemożliwa .

- W których słowach ja pozjadałem wszystkie rozumy , dlatego że domagam się konkretów ?

Odnosząc się jeszcze do dzisiejszej prognozy , to są tam takie widełki od min do max że chyba piekarz musiał by ją prognozować żeby się w nich nie zmieścić , nie ma podziału na poszczególne części doby , jak dla mnie jest ona mało precyzyjna , i zbyt duża tolerancja błędu .

Do Admina Jaro oczekuję odpowiedzi na posta wysłanego na pw.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kretowisko 
Słyszał o Wieluniu
kretowisko


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 14:56   

prawie to samo ..no o dwa trzy stopnie roznica..i nie potrzebnie to zachmurzenie sugeruje

ICM.jpg
Plik ściągnięto 140 raz(y) 107,59 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kretowisko 
Słyszał o Wieluniu
kretowisko


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 15:48   

no dobra to tak dla uporządkowania :
Dyzio napisał wczoraj:
"Widać , że co niektórzy mają za dużo wolnego czasu ,
i nie mają innych rozrywek.Lepiej kliknąć na link , i mieć wszystkie info razem .
http://new.meteo.pl/um/ph...type=0u&id=2368
a o to jaka będzie pogoda za dwa tygodnie to pytać tylko wróżki ,
bo z takim wyprzedzeniem to prognozy meteorologów i górala z
Białki Tatrzańskiej mają równe szanse żeby się sprawdzić ."
Oczywiscie znam sie troche na żartach , ale rozchodzi sie o to , ze staram sie tu udowodnic , ze nie mozna opierać sie tylko na jednym modelu , ktory oczywiście nie krytykuje bezpardonowo..
ale staram sie pokazać , że są to tylko jak sama nazwa wskazuje prognozy
i odchyłki mniejsze a nieraz wieksze sie zdarzaja..
Opowiesci górali i innych wróżek calkiem nie można wyśmiewać gdyż często
oparte są na wielosetletnich obserwacjach przyrody.
Natomist sugerowanie , ze prognozy średnio i długoterminowe są nie wiarygodne
jest błedem.Własnie z tym sie nie zgadzam , i prosze sobie znależć w internecie na te temat
opracowania , a jest tego sporo , bo mnie sie juz nie chce wiecej na ten pisać.
/Szczególnie opracowania amerykańskie , ale nie tylko /

kolejny cytat :"Odnosząc się jeszcze do dzisiejszej prognozy , to są tam takie widełki od min do max że chyba piekarz musiał by ją prognozować żeby się w nich nie zmieścić , nie ma podziału na poszczególne części doby , jak dla mnie jest ona mało precyzyjna , i zbyt duża tolerancja błędu"

Wyjaśniam , ze zawsze piszac t max oznacza maksymalna temp dobową , a pisząc t min oznacza
temp minimalna dobową..temp max najczesciej wystepuje po poludniu , t min najcześciej nad ranem
ale są wyjatki , ze jest inaczej.Natomiast nikt sie nie bawi w to o której wystapi wartosć extremalna
i jest to dla wiekszosci ludzi obojetne czy np. dzisiaj +2 st było o godzinie 15 czy bedzie o godzinie 15.30.
Jesli to nie jest jasne to bedziemy wałkować nadal..
Wczorajszy cytat:"żona pana prezesa dzwoni do Wieluńskiego meteo zapytać o pogodę ,
ten pan co zapowiadał pogodę powiedział że mogą śmiało prasować ,
nie będzie w najbliższym czasie padać , prasa tylko zdążyła zjechać z łąki
jak walnęło żabami , musieli wszystko rozcinać i suszyć na nowo .
Słyszałem od kumpla .."
Kto i kiedy takiej informacji udzielił....precyzyjniej poprosze...bo ja sobie nie przypominam abym udzielał jakiejś informacji Pani Prezesowej....nota_bene wcale jej nie znam.../ ale wielu rolnikom udzielałem informacji i na pewno nie jednemu siano zmokło / W zwiazku z tym oczekuje wyjaśnienia ..albo stworzył sobie to ten " kumpel" a tak sie nie robi jest to bardzo brzydkie zachowanie....no i wtedy przejdziemy do kolejnej wymiany myśli i doswiadczeń z pogodą.. albo jak sobie forumowicze nie bedą życzyć.. no to oczywiście nie..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 17:34   

Tak to jest jeśli ktoś rzuca bezpodstawne zarzuty, a druga strona w następnej kolejności się z tego tłumaczy i żąda ich potwierdzeń.

Panowie bardzo proszę o wyjaśnienie sobie tej kwestii na PW, bo jak widać temat schodzi nam na tory boczne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-02-28, 18:52   Re: Pogoda dla Wielunia i regionu

Jaro napisał/a:
W tym topicu pogodę dla Wielunia i naszego regionu prezentuje Szaman pogodowy Pan Włodzimierz z kretowiska.

Panie Włodku, oddajemy Panu głos. :)

Pierwszy post mówi Nam użytkownikom forum w jakim celu został stworzony dany temat.
Czyli chyba jest jasne kto ma głos na temat pogody :wink: i czyich info na ów temat chcemy czytać. (szkoda, że nie słuchać :wink: )

Zatem zgodzę się z Jaro:
Cytat:
Panowie bardzo proszę o wyjaśnienie sobie tej kwestii na PW, bo jak widać temat schodzi nam na tory boczne.


a kretowisko prosiłabym o kilka słów o najbliższej sobocie.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-03-01, 21:40   

Dyzio napisał.
Cytat:
Z reguły nie jestem uzależniony od pogody,ale jest kilkanaście dni w roku,gdy pewne rzeczy planuję właśnie od prognozy, ta mnie jeszcze nigdy nie zawiodła
No Shatus z reguły tez nie jest uzależniony od pogody,nie patrzy na prognozę i umawia się na randki niezależnie od niej.. ;) i lubi być Dyziem Marzycielem,co się poloży na łące i ogląda obłoczki płynące...czego wszystkim zapracowanym Forumowiczom życzę.No jak tam w sobotę będzie?Popieram wniosek Pszczółki o info z kretowiska na sobotę.Dyzio tez się niech wypowie...myslę,że nie miał złych chęci żeby komukolwiek dokuczyć..czasem takie niezręczności wychodzą bez niczyjej złej woli.Gadajmy o pogodzie jak Anglicy...elegancko..Gdyby Anglikom zakazać mówienia o pogodzie, na Wyspach zapadłaby chyba śmiertelna cisza. To ulubiona zabawka towarzyska, bez której trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek konwersację...Pogoda jest na Wyspach nieprzewidywalna. Jeżeli planuje się imprezę na wolnym powietrzu, czy zwyczajny piknik, trzeba mieć zawsze plan awaryjny. Producenci parasolek, kaloszy, ciepłych pledów na pewno w Anglii z głodu nie umrą.(U nas dominują niestety opowieści o dolegliwościach zdrowotnych lub politykowanie).W Anglii jeśli nie pada to znak, że właśnie przestało albo, że właśnie zbiera się na deszcz. A pory roku?Lato przypomina jesień, wiosna przypomina jesień, zima przypomina jesień, no a jesień jest po prostu sobą.Mieszkańcy Wysp Brytyjskich słynących z częstych opadów wynaleźli co najmniej kilka słów określających deszcz.Dla zainteresowanych podaję żródło http://engleash.net/conaj...ngielska-pogoda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2011-03-07, 00:33   

I wcielo nam Pana Wlodka :(
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-03-07, 09:25   

Nevermind napisał/a:
I wcielo nam Pana Wlodka :sad:

Trzeba mieć tylko nadzieję, że kretowisko nie zniechęcił się jakimś wpisem, który "podważył" ;) sensowność Jego wypowiadania się tutaj. W każdym razie, my czekamy :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shatus 
Dojeżdża PKSem
Shatus


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 104
Skąd: Górne
Wysłany: 2011-03-07, 13:55   

No Moja to nie wie jakie korale na jutro założyć...cała nadzieja w P.Włodku,ze "cus" podpowie jak dawniej w radyjku,odnosnie dekoldu....no..na to święto jutrzejsze zamawiam jakąs optymistyczna prognozę.Przypomnijcie sobie jak było rok temu.
http://www.dzienniklodzki...owcow,id,t.html -
Cytat:
W Wieluniu napadało 8 cm śniegu, więc w Łodzi nie było wcale najgorzej. Tym razem śnieg dał popalić stolicy, bo w Warszawie spadło go aż 19 cm, a w Lublinie 13 cm - informuje Włodzimierz Mateusiak, szef stacji meteorologiczno-hydrologicznej w Wieluniu.
Chyba nam to nie grozi w tym roku????Panie Włodku?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kretowisko 
Słyszał o Wieluniu
kretowisko


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-08, 08:57   

08.03.2011 / Międzynarodowy Dzień Kobiet /
Wszystkie Panie małe, i duże, dostają stokrotki, goździki i róże.! a pan,ktory nic nie przyniesie niech sie prześpi w polu lub w lesie..
Każdy owiośniony pan ma dzisiaj jakiegoś asa dzisiaj w nogawce ...
meteorolodzy tez maja asa.... ładny dzien bez opadów i zdecydowane plusy w ciagu dnia na termometrach

godz 07.00
Wieluń -3,1
Sieradz -2,8
Koło -3,0
Łódź - 3,4
Sulejow -6,6
Kalisz -3,0
Czestochowa -5,4
w kraju o godzinie 0700 najwiekszy mróz : Stuposiany / podkarpackie / -22,0 st /
najcieplej : Gdansk 0,3 st
t max dzisiaj w regionie 7 st
ciśnienie wysokie 1037 hPa .. wolno spada
wiatr slaby południowy 1 do 4 msek ,
zachmurzenie umiarkowane i małe z przejasnieniami ..
więc słońce również powinno poświecić
noc
t min -2 / -3 / st
wiatr slaby i umiarkowany poludniowy 2 do 5 msek
środa / Dzień Paniki ,Światowy Dzień Psa /
t max 7 st
zachmurzenie małe
wiatr słaby i umiarkowany południowy 2 do 8 msek
południowo-zachodni
czwartek / Dzień Banknotów , Cały dzień Dzień Mężczyzn /
t max 8 st
zachmurzenie umiarkowane ..pomijam milczeniem możliwe nad ranem opady deszczu ..
lub deszczu ze sniegiem ..po prostu jesli sie zdarzą to to zlekceważymy..
wiatr poludniowo-zachodni umiarkowany ..

... mówi sie nie raz nie dwa , że mężczyzna bez kobiety jest jak parowóz bez pary albo żaglowiec bez żagli..
..ale i złosliwość nie ma granic ..niektóre kobiety mówią,
że mężczyzna jest jak kwiat i trudno wyobrazić go sobie bez kielicha..
Pojawiły sie też bardzo niepokojace informacje w świecie..
... trwają podobno intensywne badania i prace naukowe nad mężczyzną sterowanym pilotem..
Uczeni chcą wszczepić mężczyznom zdalnie sterowany implant który przy pomocy kliknięcia z pilota
mógłby blokować lub odblokowywać takiego ...
Nad sterowanym radiowym pilotem_implantem pracują np.uczeni na uniwersytecie w Adelajdzie w Australii..
Wkrótce mają się podobno rozpocząć próby na owcach i świniach.
.. takim eksperymentom mówimy stanowcze NIE!!!
..ale tak czy siak już dawno pan Andrzej Rosiewicz powiedział kto ma najwięcej witaminy..
a przy pomocy jednej prymulki w doniczce można załagodzić swe wpadki i niedociagnięcia..
"Baby ach! te baby, człek by je łyżkami jadł...
Tęgi chłop, co lekko w ręku łamie sztaby,
względem baby jest tak, jak dziecko, całkiem słaby...
Ra da da dam..ra da badam tadam...
...../ pan Ryszard Rynkowski end Andrzej Zaucha tak śpiewali../
i pan Rosiewicz też powiedział kto ma najwięcej witaminy..
...dla wszystkich meteoropatek i pozostałych kobiet samych słonecznych dni ...by padało tylko nocami.. a gdyby nieraz i pokropiło to by krople deszczu pozamieniały sie w perły i diamenty..
pozycji lidera..znaczy sie liderki ..bo lider to ktoś, kto siedzi wyżej, nic nie robi, wydaje rozkazy, zawsze wie lepiej, a jeśli zrobisz coś źle to dostajesz od niego reprimende i ochrzan i zostajesz sponiewierany....no ..czyli inaczej mówiąc zdominowany..
..uwielbienia u partnerów , szczerych komplementów ,jawnych i cichych wielbicieli na wiosne
do tego nowoczesny rozrzutnik do prezentów...
oraz aby dodatkowo posiadły dar natury taki jak fruwanie i zawsze mruczały jak koty..
..wiec jak by nabiły dzisiaj termometry te skromne 7 st, to spokojnie można będzie poluzować guziczki...i wyeksponować dekolt..i założyć ładne korale..
no naturalnie , że wykorzystać ten dzień bedzie można na spacery ..na chwile wyciszenia,
dogodzenia sobie, choćby zakupami, czy ulubioną potrawą.. a przeciez niejedna marzy,
aby być kulinarnie zaskakiwaną przez lubego..
a jeśli nie jesteś mistrzem patelni, nic nie szkodzi...liczą sie dobre chęci...
a na "poprawiny" jutro rowniez pogoda na medal..
W.M
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW