R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakupy na Allegro

Czy lubisz robić zakupy w Allegro ?
TAK
82%
 82%  [ 24 ]
NIE
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
  Wysłany: 2011-01-26, 17:24   Zakupy na Allegro

Przeglądając forum trafiłam na jeden temat o tym portalu(cuda z allegro),więc postanowiłam zapytać Was co o nim sądzicie?Lubicie robić na nim zakupy? Co was tam intersuje?
Jak zawsze zapraszam do ankiety :D

allegro.jpg
Plik ściągnięto 52 raz(y) 19,49 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jan Smutny
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-26, 20:10   Zakupy na Allegro

Dlaczego postanowiłaś, że nas o to zapytasz? I po co Ci ta ,,ankieta''?
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-01-26, 22:53   Zakupy na Allegro

Serwis Allegro jest wielkim wirtualnym bazarem, na którym można dostać wszystko - od ubranek dla dzieci, przez sprzęt i programy komputerowe, komórki i sprzęt AGD, po samochody, a nawet mieszkania i domy.

Dlaczego warto kupować na Allegro?
Pomimo tego, że nie mamy bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym i braku możliwości obejrzenia towaru przed zakupem, uważam że warto robić tam zakupy.
Głównym atutem zakupów na Allegro są ceny - znacznie niższe od sklepowych, no i wygoda, gdyż zakupy robimy nie ruszając się z domu.
Na koniec warto porównywać jeszcze te ceny z Allegro np. z serwisem ceneo.pl lub skąpiec.pl , gdyż zdarzało mi się kupować jeszcze taniej, robiąc porównanie właśnie na tych serwisach.

Ci co lubią wcześniej dotknąć/obejrzeć to co kupują, niestety są niezadowoleni z tej formy robienia zakupów a zatem pozostają im tradycyjne sklepy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-27, 03:10   

Jaro napisał/a:
Ci co lubią wcześniej dotknąć/obejrzeć to co kupują, niestety są niezadowoleni z tej formy robienia zakupów a zatem pozostają im tradycyjne sklepy.

Oj tam, oj tam... jak już dotknęłam/obejrzałam towar /przy okazji będąc w tradycyjnym sklepie/, przyjrzałam się cenie to po powrocie do domu robię to samo wchodząc na Allegro. Jaro, tak jak napisałes wyżej - porównuje ceny, skoro pasuje to biorę. Jest prosto, miło i wygodnie :wink: Tak więc polecam! 8)
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-27, 08:45   

Ja również polecam. Przeważnie można kupić duuuużo taniej niż w Wieluniu i towar który jest u nas niedostępny.
 
   
Mafes 
Czytał o Wieluniu



Wiek: 32
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 49
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-27, 15:19   

Allegro.pl ma też jedną, niezaprzeczalną zaletę - można tam znaleźć rzeczy od dawna niedostępne w sklepach, np. kasety z muzyką czy też stare gry komputerowe. Teraz zresztą ciężko jest już trafić na oszustów wysyłających cegły, więc czemu nie? Moje auto zostało nawet zakupione na allegro :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2011-01-27, 16:59   Re: Zakupy na Allegro

Jan Smutny napisał/a:
Dlaczego postanowiłaś, że nas o to zapytasz? I po co Ci ta ,,ankieta''?

Na to pytanie odpowiedział Jaro, z którym się w 100% zgadzam.Jestem za robieniem tam zakupów.

[ Dodano: 2011-02-04, 17:49 ]
Od 9 lutego w serwisie aukcyjnym Allegro nastąpią istotne zmiany. Sam serwis chwali się: "obniżyliśmy ceny dodatkowych opcji, a jednocześnie zróżnicowaliśmy cennik w kategoriach" i wymienia korzyści dla sprzedających.

Jednak tych ostatnich zapewne bardziej interesują inne, nieco mniej dla nich pozytywne informacje.

Rosną opłaty podstawowe za wystawienie przedmiotu z ceną minimalną. Do tej pory płaciło się 1% ceny wyjściowej, ale nie mniej niż 2 zł, maksymalnie 50 zł - opłata naliczana za niesprzedane przedmioty. Od 9 lutego sprzedawcy będą płacili już 1,5% ceny wyjściowej, ale nie mniej niż 5 zł, z pozostawieniem poprzedniego warunku maksymalnych 50 zł za niesprzedane przedmioty.

Za wystawienie przedmiotu nieco dłużej - na 14 dni, do tej pory płaciło się 20 groszy, teraz Allegro pobierze co najmniej 50 groszy.

Czy te podwyżki zrekompensuje obniżka takich opłat dodatkowych jak za podświetlenie z 6 na 3 zł, czy wystawienie na stronie głównej z 99 na 49 zł?

Co o tym myślą i jak zareagują sprzedający na Allegro? Czy poszukają alternatywy, a może muszą pogodzić się z warunkami hegemona branży na polskim rynku?
www.biztok.pl
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wwwsklepakordpl 
Dojeżdża PKSem
Sklep Muzyczny AKORD



Pomógł: 5 razy
Wiek: 24
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 173
Skąd: Łubnice woj. łódzkie
Wysłany: 2011-02-07, 20:01   Opinia Super Sprzedawcy

Sprzedaż internetowa to przyszłość i my to wiemy :) dlatego też od prawie czterech lat sprzedajemy na tym portalu aukcyjnym. Wiemy jak to wygląda od "kuchni" i dlatego sami kupujemy często na Allegro. Nie tylko cena jest ważna w tych zakupach, ale również czas, pracując do godzin 16:00 - 17:00 nie ma czasu robić normalnych zakupów. Kupujemy wiele rzeczy dla firmy, od tuszy do drukarek po laptopy i nie ma problemów.
Jedyny minus jaki się trafia na Allegro to błędy techniczne tego portalu, które niestety odbijają się najczęściej na sprzedawcach, dużo o tym jest już napisane na forum Allegro więc tam zainteresowanych odsyłam.
_________________
www.sklepakord.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW