R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Internet radiowy dla miejscowości
Autor Wiadomość
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-04-05, 11:41   Internet radiowy dla miejscowości

Ogłoszenie grzecznościowe:

Witam.
Chciałbym stworzyć możliwość korzystania z internetu radiowego dla mojej miejscowości.
Posiadam linię TP, umiejscowienie mojego domu jest idealne dla anteny sektorowej.
Chciałbym otrzymać od Was porady od czego zacząć, bo nie posiadam jeszcze żadnego sprzętu. Na początek sądzę, że będę miał około 10 klientów z czasem sądzę, że liczba ta wzrośnie do 100-110 (umowy długoterminowe z TP lub Orange).
Czekam na podpowiedzi sprzętowe, providerów, oraz pomiarowe, wyceny, no ogólnie wszystko co może mi się przydać.

Mapa poglądowa terenu. Zaznaczone odległości od najdalszych odbiorców.


Sądzę, że ze zdobyciem klientów nie będę miał problemu, bo w tej chwili średnia opłata wynosi około 90pln (internet TP + telefon).

Teren równinny, zasięg ma objąć 2 miejscowości widoczne na mapie.
Odległości po linii prostej do 70% klientów 1,1km, reszta max 2,5km.
Przy miejscowości Wielgie na skrzyżowaniu dróg widoczne zalesienie zasłaniające max 5 domów.
Nadajnik umiejscowiony na domku jednorodzinnym -ok 4,5m. W planach zakup masztu 4m (przy większej liczbie klientów). W planach rozwinięcie na miejscowość znajdującą się na północny wschód (widoczne lasy).
Technologia min.4GHz.
Koszty:
masz ~500pln
nadajnik ~250pln

I jest to sprawą jasną, że na początku inwestycja nie będzie przynosiła zysków, ale jestem w stanie na to poczekać.

Resztę chciałbym dowiedzieć się od Was.

Pozdrawiam Piotrek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW