R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Counter Strike 1.6
Autor Wiadomość
papierek 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 47
Skąd: Wierzchlas
Wysłany: 2011-07-17, 21:11   Counter Strike 1.6

Tak, tak. Były może takie tematy. Szukam ludzi z okolić Wielunia, +/- 25 km od samego miasta, chciałbym coś zagrać razem, szukam w miarę ogarniętej piątki, nie musi to być skill aka Neo czy f0rest. Jako że swój skill oceniam na med+, dlatego sam nie wymagam niewiadomo czego, lecz fajnie jakby każdy był lepszy odemnie, będę miał motywację do podciągnięcia się :) Z czasem przyjdzie zgranie i skill, szukam kogoś kto ma czas na te zabawy nie tylko w wakacje, interesują mnie też lany i ligi. Wiek nie gra roli, byle by mutacja ON, a nie piszczący 10 latek. Głównie nastawiam się na eslowy turniej Mistrzostw Miast. Reasumując, klan ma być lanowy, bez bajerów typu wybajerzone www czy inne tego typu duperele. Ja zajmuję się stroną itp. Byłem na turnieju w ferie zimowe w bodajże ZS2 na Sieradzkiej, 3 misjece, z składem dobranym w 2 godziny.

Sam mam 15 lat, uczę się w Wierzchlesie. Jak kogoś interesuje więcej info to pisać gg 7880201, steamu nie dam, z racji iż login niecenzuralny ; ] Chyba, że ktoś chce to na priv pisać. Nie zainsteresowany? Nie pisz.

Jeżeli nie ten dział to nie usuwajcie a przenieście :)

Pzdr.

@moderator:

Thanks.
Ostatnio zmieniony przez papierek 2011-07-17, 21:45, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW