R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Rosomaki z Wielunia jadą na Nordkapp
Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-03-13, 21:06   Rosomaki z Wielunia jadą na Nordkapp

Rosomaki z Wielunia jadą na Nordkapp
8 tysięcy kilometrów przemierzy grupa wieluńskich motocyklistów aby osiągnąć cel podróży - Przylądek Północny Nordkapp w Norwegii. Wieluńskie Rosomaki, bo taką nazwę nosi bractwo motocyklowe, wyprawę przygotowują od kilkunastu miesięcy. W lipcową podróż chopperami wyruszy grupa ośmiu śmiałków.
Wśród nich są Piotr Wróblewski i Darek Domagała:
- Najwięcej informacji staramy się zdobyć z internetu a później wdrażać to w życie. Zbieramy się raz w miesiącu, dyskutujemy i rozdzielamy zadania bo logistycznie jest bardzo dużo do zrobienia. Przede wszystkim musimy rozeznać trasę, musimy wiedzieć gdzie możemy się zatrzymać, musimy znać ubezpieczenia jakie nas obowiązują, zapoznać się z temperaturami, żeby nie było zaskoczenia, że nagle w nocy jest 2 stopnie a my nie jesteśmy przygotowani.

Na wyprawę jadą właściciele ciężkich motocykli:
- Ja mam Yamahę Royal Star Venture ( obok Harleya Davidsona Electra Glide i Hondy Valkirie Tourer, jest jednym z najpotężniejszych klasyczno - turystycznych motocykli na świecie- przyp. red. ). Ja mam Yamahę Stratoliners 1.9

Wyprawa, która rozpocznie się 5 lipca, potrwa trzy tygodnie. Średni koszt takiej eskapady to około 12 tysięcy złotych.
Więcej o motocyklowej wyprawie na Nordkapp 20 marca we wtorkowym poranku.

Info: Radio ZW
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-03-16, 17:13   

Fajna to musi być przygoda...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW