R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Fiat cinqucento 700 z gaźnikiem aisan
Autor Wiadomość
colo822 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-03, 10:01   Fiat cinqucento 700 z gaźnikiem aisan

Posiadam fiata cinqucento 700 z gaźnikiem aisana i mam w związku z tym pytanie czy znacie jakiś dobre warsztaty samochodowe które zajmują się regulacją tego typu gaźników w Wieluniu lub okolicach . Niestety nie udało mi się jeszcze trafić na mechanika który by się znał na tego typu gaźnikach .
ps. proszę nie piszcie postów typu zmień gaźnik na polski
z góry dziękuję za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2012-05-03, 21:26   

Kiedyś w sklepie motoryzacyjnym na ul. Ewangelickiej widziałem na półce kilka regenerowanych gaźników różnych firm (nie wiem czy akurat aisana) i chyba małą reklamę zakładu który je regenerował. Zapytaj w tym sklepie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-05-04, 06:08   

Colo822 Niestety kolego nie trafisz na mechanika który ci ten gaźnik wyreguluje. Tam wszystko jest na podciśnieniu. Do tego pewnie ci dużo pali i wymieniasz świece co chwile. Dam ci dobrą rade. Jedynie co trzeba zrobić to wywalić ten gaźnik i te wszystkie śmieszne rurki od podciśnienia i wstawić gaźnik od fiata 126p . Mój kolega mechanik tak przerobił dużo tych gaźników i wszyscy byli zadowoleni. A przeróbka nie jest kosztowna. Niestety teraz robi za granicą tak bym ci go polecił. Nie daj sie nabrać żadnemu mechanikowi na regulacje tego gaźnika. Jedynie tylko to co ci napisałem. Niestety ten gaźnik jest szajs gdybyś miał zamontowany ten drugi gaźnik Webera to by sie dało coś zrobić. Szukaj mechanika na przeróbkę a auto na pewno nie straci na mocy i nic sie nie bedzie działo. A jak nie chcesz zmieniać gaźnika tak jak napisałeś to niestety będziesz sie musiał męczyć . Powodzenia :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
legionista25 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 41
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-14, 10:09   

Jest mechanik w Kraszkowicach który zajmuje się tymi gażnikami. Mam gdzieś numer telefonu do niego. Możesz jeszcze zrobić przeróbkę na polski gażnik i masz spokój.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
colo822 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 42
Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-14, 21:16   

legionista25 napisał/a:
Jest mechanik w Kraszkowicach który zajmuje się tymi gażnikami. Mam gdzieś numer telefonu do niego. Możesz jeszcze zrobić przeróbkę na polski gażnik i masz spokój.
możesz podać mi jego nazwisko lub nr. tel ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
legionista25 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 41
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-14, 22:45   

Druciarek Jarosław - 691751333
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW