R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zapraszam do sklepu www.pphupawel.istore.pl
Autor Wiadomość
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-20, 23:10   Zapraszam do sklepu www.pphupawel.istore.pl

Witam,
chciałbym zaprosić wszystkich do sklepu www.pphupawel.istore.pl. Kod promocyjny to PP01. Rozpoczynamy skromnie, ale jakże treściwie, a stopniowo będziemy dodawać nowe produkty. Zapraszam również na stronę facebook: http://apps.facebook.com/istorepl/pphupawel.istore.pl. Zachęcam do klikania "lubię to".
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2013-01-21, 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-01-21, 00:59   

Też pracuję w e-biznesie, ale takiego cennika dostawy to nigdy nie widziałem (a przerabiałem juz cenniki wszystkich liczących się firm dostarczających przesyłki). Ja rozumiem, listy w gabarycie B pośrubowały w górę, ale zarabiając (i to sporo!) na wysyłce nikt rynku nie zdobył. 17 zł - tyle to koszt kuriera DPD, DHL, Siódemka czy OPEK za pobraniem, koszt całkowity, a nie koszt dopłaty!
Ani słowa nie ma też na stronie czy to jest Poczta Polska (trzeba się domyślać), a szczegółów dotyczących sposobu (paczka czy list) czy ubezpieczenia jakoś nie potrafię odnaleźć.

Logo na głównej nie działa - wstyd!

Odbiór osobisty - gdzie? W jakich godzinach? Nie zawsze pokrywa sie to z adresem firmy.

Brak domeny - rozumiem oszczędności, ale w pierwszym roku to i od złotówki można dostać. To samo tyczy się adresu mailowego.

Informacje o wysyłce na głównej - muszą być zwięzłe, a nie epopeja wydłużająca tylko witrynę.

Moja rada - dobrze popracuj nad stroną i ofertą, bo w tej chwili mimo rozpisania się o POK i logowaniu z allegro jakoś cały sklep nie budzi ani krzty zaufania!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2013-01-21, 07:22   

To jest sklep, wchodzę w kartę produktu i czytam: "Na tej aukcji proponuję Państwu:"
Nawet nie chciało Ci się poprawić tego co przekleiłeś z Allegro.

Pomysł fajny, ale trzeba jeszcze dużo dopracować :) wytrwałości i powodzenia życzę.
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 10:34   

Krytykować to każdy potrafi... jeżeli komuś coś się nie podoba to niech nie kupuje. Widzę że na wieluńskim forum większość tematów jest krytykowanych... bez komenatrza
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 10:42   

Cytat:
Krytykować to każdy potrafi... jeżeli komuś coś się nie podoba to niech nie kupuje.


:D

Koledzy napisali ci wprost za co krytykują, a Ty pokazujesz właśnie jakie masz podejście do ewentualnego klienta. Życzę szczęścia w biznesie ;)

Rozumiem oburzenie w wypadku "jesteś be bo cie nie lubię, a nie lubię za to że jesteś be", natomiast jak nie potrafisz przyjąć na klatę argumentów to cóż...

Może nie mam sklepu, ale prowadzę portal, audycję, nagrywam prezentacje od kilku lat i wierz mi, tak daleko nie zajdziesz.
Ostatnio zmieniony przez kitor 2013-01-21, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 10:43   

Pawel napisał/a:
Krytykować to każdy potrafi... jeżeli komuś coś się nie podoba to niech nie kupuje. Widzę że na wieluńskim forum większość tematów jest krytykowanych... bez komenatrza


Pawel, nie denerwuj się tylko spójrz spokojnie na swoją stronę obiektywnie. Weszłam na stronę sklepu i miałam wrażenie że jestem na allegro. To teraz pytanie to jest sklep czy jakaś aukcja?
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 11:23   

Czy jeśli mieszkam na Armii Krajowej, mam możliwość odebrania towaru osobiście, w cenie jaka widnieje na stronie ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 12:05   

Pawel, jeszcze się obraź :facepalm:
waldex, Rybak podzielili się opiniami, a jeśli już skrytykowali, to bardzo konstruktywnie, której to krytyki nie potrafisz przyjąć...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 14:24   

Tak oczywiście, odbiór osobisty nic nie kosztuje.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-21, 14:34   

Oczywiście, że się nie obrażam bo nie ma na co. Każda uwaga jest cenna bo pokazuje mi co mam zmienić. System iStore należy do Allegro i dlatego jest wrażenie, że jest to "kopia" allegro. Oczywiście nie wszystko idzie poprawić w jeden dzień. Czy w sklepie nie może być aukcji, zresztą moim zdaniem, jeżeli ktoś chce coś kupić to nie będzie mu przeszkadzało, że będzie widniał napis "aukcja". Co do kosztów wysyłki to tutaj cennik jest tak skonstruowany, że podstawowa wysyłka kosztuje 4PLN a za każdą następną sztukę dopłata jest w wysokości 1PLN. Niestety system sklepów iStore nie pozwala na dodanie opcji "dopłata do kosztów wysyłki za każdą następną sztukę". Co do wysokości wysyłki to przypominam, że usługi pocztowe są zwolnione z VAT-u, a niestety każdy przedsiębiorca musi odprowadzić 23% podatku VAT za wysyłkę.
Czekam na dalsze sugestie co można poprawić w tym sklepie, czekam również (będę bardzo wdzięczny) na podpowiedzi jak jeszcze można wypromować tego typu sklep.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-01-22, 00:56   

Cytat:
Czy w sklepie nie może być aukcji, zresztą moim zdaniem, jeżeli ktoś chce coś kupić to nie będzie mu przeszkadzało, że będzie widniał napis "aukcja".

Będzie przeszkadzało, świadczy to braku rzetelności, niechlujstwie i braku zainteresowania budowaniem własnej marki. Niedopracowanie prezentacji oferty to strzał w kolano, pierwsza myśl to firma "krzak".

Cytat:
Co do kosztów wysyłki to tutaj cennik jest tak skonstruowany, że podstawowa wysyłka kosztuje 4PLN a za każdą następną sztukę dopłata jest w wysokości 1PLN. Niestety system sklepów iStore nie pozwala na dodanie opcji "dopłata do kosztów wysyłki za każdą następną sztukę".

W przypadku Vat-u itp wystarczy z Pocztą Polska umowa, minimum 50 przesyłek w miesiącu i możesz wysyłać przesyłką biznesową (kilka gabarytów, ceny bardzo konkurencyjne, GWARANTOWANY czas dostawy 2 dni robocze i preawizacja SMS, wydruki etykiet wprost z aplikacji, sam nie wierzyłem, ze to dalej poczta, ale mimo drobnych potknięć usługa bardzo dobra i z pełną integracją na najpopularniejsze platformy e-shop'ow). Przy wysyłce <50 szt./miesiąc o kilka procent rośnie podstawowa cena wysyłki, a jak dobrze pogadasz to można uzyskać jeszcze lepsze warunki handlowe. Z pocztą da sie negocjować! W Twoim przypadku zastanowiłbym się jednak nad kurierem, bo koszt nadawanie "Ostrożnie" dla tej usługi to 150% opłaty podstawowej, a w kurierskich jest w cenie.

Promowanie- określ najpierw jakie cele chcesz osiągnąć, jaki poziom sprzedaży, generalnie wszystko zależy od marży na towarach, czasu w jakim chcesz osiągnąć dobry poziom sprzedaży (broń Boże, nie zakładaj tego w tygodniach!), czy możesz pozwolić sobie na wychodzenie do zero, a nawet dokładanie (e-handel nie jest tylko różowy).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-01-23, 07:51   

Dziękuję użytkownikom wielun.biz za zakupy w moim sklepie. Na użytkowników forum zawsze można liczyć! Zachęcam do dalszych zakupów. :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW