R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prezydent podgrzeje sobie chodnik
Autor Wiadomość
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
  Wysłany: 2007-02-07, 10:17   Prezydent podgrzeje sobie chodnik

Podgrzewany chodnik zafunduje sobie Pałac Prezydencki. Po nieszczęśliwym upadku premiera dziedziniec czeka remont. Właśnie pojawiło się ogłoszenie o przetargu na wymianę nawierzchni chodników, które po remoncie będą podgrzewane, jak murawa stadionów. 8) Wypadek premiera postawił na nogi cały Pałac Prezydencki. W ubiegłym tygodniu Jarosław Kaczyński, wysiadając przed Pałacem z samochodu, pośliznął się i upadł, łamiąc rękę. Chodnik był oblodzony i przykryty śniegiem. :roll:

Teraz pojawiło się ogłoszenie o przetargu. Kancelaria prezydenta zaprzecza, by te prace miały cokolwiek wspólnego z kontuzją premiera. Pierwszy przetarg ogłoszono kilka miesięcy temu – tłumaczą urzędnicy - wtedy nie udało się go rozstrzygnąć. :roll:

Wszystkie informacje na ten temat są tajne – z powodu „bezpieczeństwa państwa”. Nasz reporter ustalił, że metr kwadratowy podgrzewanych płyt kosztuje ok. 1000 zł. Wymienić trzeba blisko 100 m2… :D Jakie jest wasze zdanie na ten temat :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

źródło: fakty rmf
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 11:20   

ja jestem jak najbardziej za, bezpieczeństwo premiera bezpieczeństwem narodu. uważam, ze powinniśmy jeszcze,jako państwo, zasponsorować ludzi do prowadzania premiera po chodnikach, żeby mu włos nie spadł z tej mądrej głowy.
ja od siebie wysyłam czekoladki i trochę ciepła, a wy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 11:42   

reniaa_25 napisał/a:
Kancelaria prezydenta zaprzecza, by te prace miały cokolwiek wspólnego z kontuzją premiera.


Nie, w stopy mu zimno :twisted:

Dla mnie to zwykła głupota, nie łatwiej by było po prostu odśnieżyć :?: Na pewno z całych 100m2 placu zimą nikt nie korzysta :evil:
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-07, 11:59   

Kolejny durny pomysł naszego durnego rządu ( łacinaaaaa) :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 13:22   

Karzełek napisał/a:
Na pewno z całych 100m2 placu zimą nikt nie korzysta


W radiowej „trójce”, słyszałem jak tłumaczono że to ma sens, bo czasami na placu prezydenckim mają miejsce różnego typu wydarzenia, które potrzebują całego placu.

A przy okazji puścili uliczną sondę z Warszawy, co lud na to.
Nie będę powtarzał, mało kto się z taką decyzją zgadzał, a w zasadzie nikt. Był jeden głos za, ale widać że biło tam ironią, oj biło.

Osobiście uważam że to durny i następny :twisted: pomysł.

Gdzie to tanie, administracyjnie państwo :?:

[ Dodano: 2007-02-07, 13:25 ]
PS. Pisząc tłumaczono miałem na myśli kancelarię prezydenta :D :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 13:26   

Oczywiście, bardzo dobry pomysł... :evil:

Jesteśmy bardzo bogatym państwem, które z budżetu może czerpać nieograniczone środki, własnie na takie cele, tudzież podobne - np. 40 mln. zł. na Światynie Opaczności Bożej, które będą przekazane z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych... (szerzej o tym cudownym przedsięwzięciu tutaj - http://www.wielun.biz/vie...?t=2883&start=0 )

Boże chroń Polskę :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 13:33   

Jaro napisał/a:
Boże chroń Polskę


Jaro, jak ma chronić, jak nie chcesz żeby powstała Świątynia Opatrzności właśnie Bożej ;) :P :D .

To tak półżartem, ale już na serio to i mój głos i to w poważnym podejściu do sprawy , się tam znajduje.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 15:03   

Jak już oni sobie coś wymyślą to po prostu "głowa mała". ahhh jak tutaj wytrzymać z tym rządem skoro w pewnych momentach nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać...

reniaa_25 napisał/a:
Wszystkie informacje na ten temat są tajne – z powodu „bezpieczeństwa państwa”.

A państwo to my. Nie chcą, żebysmy dostali nerwicy na wieść o koszcie takiego chodnika. Jacy oni troskliwi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-02-07, 15:12   

karcia napisał/a:
Jak już oni sobie coś wymyślą to po prostu "głowa mała".


na ratowanie szpitali przed komornikami to pieniędzy nie ma, a na bezsensowne ogrzewanie placu zimą to jest..... nie będę już komentował tego dalej bo łacina mnie to wszystko :evil: :evil: :evil: :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 16:16   

reniaa_25 napisał/a:
Nasz reporter ustalił, że metr kwadratowy podgrzewanych płyt kosztuje ok. 1000 zł. Wymienić trzeba blisko 100 m2… Jakie jest wasze zdanie na ten temat


Brak słów!! Po co to??!!
Moim zdaniem powinni wydać pieniążki na coś bardziej pozytecznego!!


Lesiu napisał/a:
na ratowanie szpitali przed komornikami to pieniędzy nie ma, a na bezsensowne ogrzewanie placu zimą to jest


No właśnie!! :evil:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-02-07, 16:22   

określić mogę tylko jednym słowem i tak za delikatnym...(słowo wymoderowano).....y
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-07, 17:03   

miko 005 napisał/a:
W radiowej „trójce”, słyszałem jak tłumaczono że to ma sens, bo czasami na placu prezydenckim mają miejsce różnego typu wydarzenia, które potrzebują całego placu.

Pałac prezydencki to wizytówka naszego państwa i miejsce które odwiedzają wszystkie ważniejsze delegacje zagraniczne więc dlaczego by nie zadbać o ten wizerunek. Choć nie wiem czy w tym wypadku nie taniej wychodzi odśnieżanie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-07, 17:08   

Kruk napisał/a:
Pałac prezydencki to wizytówka naszego państwa i miejsce które odwiedzają wszystkie ważniejsze delegacje zagraniczne więc dlaczego by nie zadbać o ten wizerunek.


Mnie się wydaje, że wizytówką państwa jest poziom życia prowadzony przez jego obywateli :) A tutaj nie mamy się niestety czym pochwalić :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-02-07, 18:21   Re: Prezydent podgrzeje sobie chodnik

reniaa_25 napisał/a:
Wszystkie informacje na ten temat są tajne – z powodu „bezpieczeństwa państwa”. Nasz reporter ustalił, że metr kwadratowy podgrzewanych płyt kosztuje ok. 1000 zł. Wymienić trzeba blisko 100 m2… :D Jakie jest wasze zdanie na ten temat :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Moje zdanie nie różni się zbytnio od wyżej wymienionych - są ważniejsze rzeczy do zakupu w Polsce. Powiem więcej - kaczory chyba na siłę szukają czegoś idiotycznego, czego jeszcze nikt dotychczas nie wymyślił, żeby pokazać ludziom jak można zrujnować jeszcze bardziej kraj.

renia_25, a jakie jest twoje zdanie? To kolejny temat, gdzie prosisz resztę forumowiczów o wypowiedź, sama nie udzielając zdania.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-08, 01:10   

hasta napisał/a:
Mnie się wydaje, że wizytówką państwa jest poziom życia prowadzony przez jego obywateli

Jest ale oficjalnym delegacjom np głów państw nie pokazuje się rodzin mieszkających w blokach tylko to co ,,naj" a pałac prezydencki akurat jest reprezentacyjny może nie tak jak jego mieszkańcy ale zawsze to coś ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW