R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Paulina
2007-09-17, 20:54
Czas wolny - jak go spędzacie?
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 08:30   Czas wolny - jak go spędzacie?

Jestem ciekawa jak większość z was spędza czas wolny??
Czy może z książką na kanapie?? A może wycieczki, spacery??

A może ktoś napisze: a co to jest czas wolny???

Kiedyś sama zadawałam takie pytanie. Praca pochłonęła mnie całkowicie.
Teraz nadrabiam zaległości w książkach. Spotykam się ze znajomymi, wybiorę się czasem na spacer.

A wy?? Jak spędzacie czas wolny od pracy??
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-03-19, 08:34   

Fora, CS, majsterkowanie w garazu czasem, gra w pile na boisku, wyjscie na miasto z przyjaciolmi ;) . Wiem, ze to pospolite :D
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 08:38   

Czas wolny to dla mnie pojęcie względne. :wink: heh
Zazwyczaj spotykam się ze znajomymi, najczęściej w tradycyjnym miejscu. ;) Chodzę też na bilard, do cukierni, i tak wieluńsko na pizzę. 8) W końcu tak wiele mamy lokali serwujących to danie.
Jeśli mam już naprawdę duuużo czasu siadam przy TV, co ostatnio rzadko się zdarza. Poza tym wpadam tutaj. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-03-19, 08:52   

Podobno im więcej obowiązków, tym człowiek jest bardziej zorganizowany, dlatego ostatnio zapisałam się na kurs języka migowego :wink: W wolnym czasie, a raczej to już się stało codziennym rytuałem- oglądam wiadomości. Jako, że kierunek studiów wymaga czytania, czytania i jeszcze raz czytania ... czasami lubię sięgnąć po coś zupełnie z innej półki (po sąsiedzku :-) ). Oprócz tego doceniam chwile spędzone wśród najbliższych. Moja aktywność fizyczna niestety ograniczona jest do min, ale to chyba przychodzi z wiekiem. (kiedyś była siłownia, treningi kosza).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-03-19, 09:25   

Czas wolny czyli ma się rozumieć wakacje? :lol: :D No to ja większość czasu spędzam przede wszystkim na rowerze lub ze znajomymi. Nadrabiam zaległości w czytaniu książek i oglądaniu filmów. W przypływie weny zdarzy mi się namalować kilka obrazków. Zajmuję się rzeczami na które w ciągu normalnego roku szkolnego po prostu nie mam czasu... :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-03-19, 15:12   

W czasie wolnym przeważnie obsługuję nie swoje komputery ;-)

Wycieczki... Na to trzeba mieć duużo czasu :roll: A spacery... Potrzeba chęci i pogody ;>

Odnośnie samej definicji wolnego czasu - chyba zaczyna być ona coraz bardziej równoznaczna słowu 'weekend' lub 'niedziela'... Chyba, że mówimy o wakacjach :wink:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 16:22   

Lubię posiedzieć przy komputerze, czasam zajrzeć do jakiejś książki (ostatnio nadrabiam :P ), wychodzić gdzieś w piątkowe popołudnia no i tak ogólnie to co.. TV nie oglądam - ograniczam :P I to wszystko ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ania 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Gru 2006
Posty: 13
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-19, 18:48   

Witam wszystkich :) czas wolny... piękne chwile kiedy można się zrelaksować i odprężyć przy dobrej muzyce lub książce albo na spacerze, z kolei latem lubie pojeździć na rowerze, odzyskać kondycję po całym roku studiów kiedy to siedzi się na zajeciach całymi dniami, pozdrawiam i miłego spędzania wolnego czasu życzę :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
raulmanka 
Ma stragan na targu



Pomogła: 8 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 727
Skąd: z 1038:D
Wysłany: 2007-03-19, 19:17   

heh, czas wolny- no jasne że to w wakacje :D a jak najlepiej, to zależy tak jak niektórzy z was nadrabiam czytanie książek (najlepiej siedząc w ogródku...ale po prostu gdzieś w plenerze :D ), oglądanie filmów (w tym to jestem sto lat za murzynami :P ).... lubię też na rowerku pojeździć, odwiedzać rodzinkę.... no i niezapomniane wypady ze znajomymi (namioty, domki albo coś...:P)... oj się rozmarzyłam... ale już nie długo :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2007-03-19, 19:54   

tak normalnie -
książki/ modele/ komp/ czasem jakiś film/ czaem teatr/ spotkania ze znajomymi/ jakieś wspólne z nimi akcje typu wypad na rowery, konkurs modelarski, jakieś militarne łażenie/ czasem aparat i spacer/ czasem uwalenie się przed tv (ale to już rzadko - brak czasu :D )

urlop (kiedyś wakacje :D ) - wypad w góry (najmilsze sentymentem Bieszczady) - na połażenie, najlepiej z plecakiem i pod namiot, kajaki albo żagle..
kiedyś były "patyki" ;) ale teraz brak kasy i czasu i wyjazdy na wykopaliska archeologiczne - polecam!!!
ale na urlop zawsze, zawsze biorę jakąś książkę ( a najczęsciej kilka )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 11:50   

mój czas wolny najczęściej spedzam z książką, ostatnio na świeżym powietrzu (wiosna!!!!!!!), czasem spacer, czasem rower, czasem komputer, tv nie oglądam bo nie mam :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 13:52   

daff napisał/a:
świeżym powietrzu (wiosna!!!!!!!),


Wiosna.. Ekhm, zależy u kogo ;)


No i zapomniałam dodać - MUZYKA! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Panciatka 
Dojeżdża PKSem
I can't hear you



Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 215
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 17:58   

heh jak spędzam czas wolny ? w wakacje cały dzień przesypiam-jedyna forma odpoczynku jaką znam albo wyleguje się na ostrym słońcu . Pozatym nie gardze wypadem gdzieś nad wode...rower? tylko wtedy gdy jest "niezajęty" przez innego członka rodziny...książka? --stanowczo wolę film ;) a tak pozatym uwielbiam poprostu położyć się na trawie koło domu
(oczywiście wyłącznie latem) i patrzeć w chmury-takie bezmyślne zabijanie wolnego czasu ale odpręża niesamowicie! :)
_________________
Koniec jest już w początku, a jednak brnie się dalej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW