R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zestaw oswietleniowy zamiast mandatu
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 08:53   Zestaw oswietleniowy zamiast mandatu

Cytat:
Zestawy oświetleniowe dla nieoświetlonych rowerzystów. To prezent od wieluńskiej policji i Fundacji "Bezpieczna droga" dla jeżdżących bez oświetlenia właścicieli jednośladów. Wszystko w ramach akcji "Widoczny rowerzysta".

To, że rowerzyści jeżdżą bez świateł pokazały ostatnie działania wieluńskiej policji. Na 20 zatrzymanych właścicieli jednośladów aż 19 jeździło bez sprawnego oświetlenia. Kierowcy nie otrzymali mandatu, a jedynie - jak mówi komisarz Andrzej Małolepszy - rzecznik wieluńskiej policji - "wręczyliśmy tym osobom oświetlenia do rowerów. Do działań tych włączyła się Fundacja "Bezpieczna droga", która ufundowała tego typu zestawy. Umożliwiło to przeprowadzenie tych działań".



Kolejne policyjne działania już we wtorek 20 marca. Tym razem funkcjonariusze przyjrzą się czy kierowcy zapinają pasy i prawidłowo przewożą dzieci w fotelikach.


źródło: www.radiozw.com.pl

Z rowerzystami już od dawna jest problem,szczególnie z tymi którzy jeżdżą nie oświetlonymi rowerami.
Myślę ze to dobry pomysł .
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 10:27   

glizda napisał/a:
Z rowerzystami już od dawna jest problem,szczególnie z tymi którzy jeżdżą nie oświetlonymi rowerami.



Zgadza się, dlatego poza takimi akcjami walić mandaty ile wlezie :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 10:38   

Jadąc autem o zmroku, gdzie nie widać zupełnie nieoświetlonego rowerzysty boję się, że właśnie trafię jakiegoś kretyna bez świateł - to samo tyczy się pieszych idących nie tą stroną drogi. Wyobraźnia nie pozwala mi jeździć bez świateł rowerem, bo wiem z własnego doświadczenia, jak napisałem wyżej - o zmroku jestem praktycznie niewidoczny.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 11:32   

Ferbik napisał/a:
Jadąc autem o zmroku, gdzie nie widać zupełnie nieoświetlonego rowerzysty boję się, że właśnie trafię jakiegoś kretyna bez świateł - to samo tyczy się pieszych idących nie tą stroną drogi.


tego boja się chyba wszyscy kierowcy. Jak mam możliwość to jadę środkiem ulicy bo wtedy mam większą pewność, ze nie rozwalę takiego ciemniaka.

glizda napisał/a:
Zestawy oświetleniowe dla nieoświetlonych rowerzystów


Takie zestawy oświetleniowe to dobry pomysł...ale powinno się im wlepiać także solidne mandaty za bezmyślność :evil:
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-03-20, 11:33   

już kilka razy, dosłownie w ostatniej chwili omijałem w nocy nieoświetlonych rowerzystów. Czy ci ludzie nie wiedzą że narażają własne życie jadąc nieoświetleni? Troche wyobraźni!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW