R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2009-03-24, 14:55
Service Pack 3 dla XP
Autor Wiadomość
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-04-29, 12:44   Service Pack 3 dla XP

Dziś także udostępniony oficjalnie został SP3 dla wersji polskiej:
http://download.windowsup...dba351ba11c.exe
---

EDIT:
http://download.microsoft...SP3-x86-PLK.exe
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-04-29, 14:22   

Archdevil

Ciekaw jestem tylko jednego odnośnie SP3, czy będą takie same problemy jak w przypadku SP2 - niedziałająca myszka pod USB, kilkadziesiąt znanych aplikacji które się nie uruchamiają...

No ale starczy narzekania, wolę poczekać aż jakieś czasopismo komputerowe zamieści recenzję z SP3 i wtedy można ściągać ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2008-04-29, 17:09   

Mateusz napisał/a:
Archdevil

Ciekaw jestem tylko jednego odnośnie SP3, czy będą takie same problemy jak w przypadku SP2 - niedziałająca myszka pod USB, kilkadziesiąt znanych aplikacji które się nie uruchamiają...

No ale starczy narzekania, wolę poczekać aż jakieś czasopismo komputerowe zamieści recenzję z SP3 i wtedy można ściągać ;)


Na razie nie widzę kłopotów, za to po zintegrowaniu na cd instalacja trwała krócej niż w przypadku wersji ze zintegrowanym SP2. Na pewno jednak SP3 ponownie przywraca limit połączeń p2p, dlatego po instalacji sugerowałbym ponowne odpalenie łatki na to zawartej choćby w XPantispy.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-01, 23:51   Service Pack 3 dla XP

Cytat:
Service Pack 3 dla systemu Windows XP miał być dostępny do pobrania już wczoraj, ale Microsoft po raz kolejny opóźnił jego wydanie. Powodem decyzji była niekompatybilnośc dodatku z oprogramowaniem Microsoft Dynamics RMS. Ten sam problem dotyczy SP1 dla Windows Vista.



Długo oczekiwany dodatek Service Pack 3 otrzymał status RTM na początku ubiegłego tygodnia. Uznano go za ukończony i odpowiednio przetestowany. Miał się ukazać w tym tygodniu, ale przeszkodziła w tym kwestia kompatybilności z Microsoft Dynamics RMS – oprogramowaniem dla punktów sprzedaży detalicznej, adresowanym do małych i średnich film.

Identyczny problem dotyczy dodatku dla Windows Vista, który zaczął już trafiać do klientów. Microsoft został więc zmuszony do wstrzymania dystrybucji dodatku dla swojego najnowszego systemu. Zanim obydwa Service Packi trafią do użytkowników, Microsoft będzie musiał dodać do nich "filtr", dzięki któremu dodatek nie zainstaluje się na maszynach z zainstalowanym Dynamics RMS.

Osoby korzystające z Dynamics RMS powinny skontaktować się z firmą Microsoft, aby uzyskać więcej informacji. Poprawka dla tego oprogramowania powinna niebawem się ukazać. Microsoft nie podał jak długo może trwać rozwiązanie wszystkich problemów. Wiadomo, że prace trwają.

Service Pack na pożegnanie

Termin udostępnienia SP3 był przesuwany tak długo, że można odnieśc wrażenie, iż jest to "poprawka na pożegnanie". Microsoft powoli wycofuje się sprzedaży Windows XP. Pudełkowych wersji XP SP3 już nie będzie, a do 30 czerwca firmy OEM przestaną oferować Windows XP klientom indywidualnym.

Windowsa XP będą mogły jeszcze nabyć firmy w ramach opcji downgrade. Zakupione komputery będą sprzedawane jako maszyny z Windows Vista i Microsoft będzie je liczył jako sprzedane z nowym systemem. Zainstalowany na nich będzie jednak Windows XP, bądź będzie on dostępny jako opcja. W niektórych przypadkach firma OEM zainstaluje Windows XP dla klienta, ale do komputera i tak będzie dołączony nośnik z Windows Vista.

Poczciwy XP będzie jeszcze "żył" na rynkach rozwijających się oraz na tanich komputerach edukacyjnych takich jak Eee PC i być może XO od fundacji OLPC.

Źródło: Dziennik Internautów
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-05-02, 13:03   

No tak.. wiadomo było, że jak zwykle nie dotrzymają terminów przez pewne "wypadki"
I wciąz nie podoba mi się wycofywanie XPka "na siłę" Ponieważ przyrzekłam sobie, że Visty nie tknę po tym jak pracowałam na niej jeden dzień będe musiała się przerzucić całkowicie na "Łubuntu" bądz innego Linuksa
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-02, 13:16   

Acree napisał/a:
całkowicie na "Łubuntu" bądz innego Linuksa



łubuntu to zło :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-05-02, 13:20   

Czyli pasuje do mnie :P
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-02, 18:30   

Acree, wszystkie drogi prowadza do debiana :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
twiggy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-04, 09:25   

yampress= napisał/a:

łubuntu to zło :)


A dlaczego? Uzasadnij proszę.
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2008-05-04, 20:34   

Bo on jest fanem Debiana. Proste :P
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2008-05-05, 18:05   

Zwapniały Debian czy Ubuntu - nie ma znaczenia, wszystko tylko nie Vista! Podejrzewam że XP pożyje jeszcze dość długo...
_________________
Bij czerwonych, aż zbieleją, bij białych, póki nie poczerwienieją!
N. I. Machno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2008-05-05, 20:04   

Morgoth, a co tam takiego zwapniałego? na jakim distro siedzisz? (firefoxa masz 3.0b5 a taki jest w lłubuntu ;p )

twiggy, Nie bede wspominał ze łubuntu/kłubuntu/łxbuntu sa tworzone na bazie debiana unstable (sid) poza tym wiele innych dystrybucji (knoppix,sidux,mepis..)
Jestem na forum debiana (kiedyś byłem modetratorem - link ponizej) to wielu ludzi po czasie obcykania łubuntu, przechodzi na inne dystrybucje w tym czesto na debiana. łubuntu ma parę cacek, konfiguratorów, ale nie jest wystarczająco stabline, czeste aktualizacje (wiele pakietów brane wprost z repo debiana sid) i takie tam inne pierdoły (nie ma cos sie rozpisywać ) :P . ogólnie dla ludzi zaczynających prace z linuxem.

Moja przygoda z łubuntu to zamówienie darmowych płytek, jakieś 2x uruchomienie, sprawdzenie co tam nowego wymyślili i porzucenie ich na półke a następnie przeczekanie kolejnego ponad pół roku na nastepne wydanie... :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agnesss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Paź 2007
Posty: 50
Skąd: wielun
Wysłany: 2008-05-05, 20:39   

co do SP3, u mnie działa sprawnie po instalacji. Rewolucji nie ma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Morgoth 
Przyjeżdża na zakupy
Nadworny Hejter



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 483
Piwa: 3/1
Skąd: Parcice / Wrocław
Wysłany: 2008-05-05, 21:15   

yampress, przede wszystkim częstotliwość wydawania kolejnych, stabilnych wersji. A co do (nie)stabilności Ubuntu to polemizowałbym. W porównaniu do windy to i tak raj.
Latam na 8.04,
_________________
Bij czerwonych, aż zbieleją, bij białych, póki nie poczerwienieją!
N. I. Machno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
twiggy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-05, 21:58   

Lisek 3.0b5 w Ubuntu 8.04 to jakaś porażka :| , chyba problem w .swf - nie wnikam, desktop to ma działać "sam z siebie" a nie żeby każdą pierdołe konfigurować po kilka godzin.
Na razie go odstawiłem. I tak ciągle nie ma działających sterów pod mój wyrób drukarkopodobny* więc do czasu zakupu nowego sprzętu skanująco drukującego muszę zostać przy windows.

* KD ma wpi.. za to, że mnie do tego modelu namówił.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW