R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2009-07-19, 22:48
Zgłaszam chętne osoby na kandydatów do Komisji Wyborczej
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2009-03-20, 22:53   Zgłaszam chętne osoby na kandydatów do Komisji Wyborczej

Szukam kandydatów do komisji wyborczej podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego przy liczeniu głosów. Dieta ok. 150zł
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-23, 21:41, w całości zmieniany 6 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-21, 22:26   

Zostało 65 miejsc...
...53
...49
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-23, 00:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-03-22, 17:51   

Moze napisz od razu w ogloszeniu czego oczekujesz. Bo zbieranie jakichs 40 podpisow wzamian za prace przy liczeniu glosow to cos nie tak.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-22, 17:58   

Za darmo z czego wiem, to są ulotki z Media-Marktu w mojej skrzynce ;)

Mają jakąkolwiek wartość?

Ja zgłaszam kandydatów do komisji wyborczej a oni otrzymują diety 150zł
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-23, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-03-23, 00:51   

Cwany jestes, ale taki wiek, chociaz w tym przypadku to zaleta. Mimo tego co mowisz dla mnie tytul tego ogloszenia dalej brzmi "Zalatw 40 typa, dam prace* Nie mam racji? Powodzenia
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 09:21   

Cytat:
U S T A W A
z dnia 23 stycznia 2004 r.

ORDYNACJA WYBORCZA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 1)

Opracowano na podstawie:
Dz.U. 2004 Nr 25, poz. 219
Dz.U. 2006 Nr 218, poz. 1592
Dz.U. 2007 Nr 25, poz. 162
Dz.U. 2007 Nr 112, poz. 766


Art. 62.

1. Zbieranie podpisów osób popierających listę okręgową może być dokonywane tylko w miejscu, czasie i w sposób, które wykluczają groźbę, podstęp lub stosowanie jakichkolwiek nacisków zmierzających do uzyskania podpisów.

2. Zabrania się zbierania podpisów osób popierających listę okręgową na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz oddziałów obrony cywilnej, a także skoszarowanych jednostek podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.

3. Zabrania się udzielania wynagrodzenia pieniężnego w zamian za zbieranie lub złożenie podpisu pod zgłoszeniem listy okręgowej.



Cytat:

Art. 26.

1. Można być członkiem tylko jednej komisji wyborczej. Nie mogą być członkami komisji kandydaci na posłów do Parlamentu Europejskiego, pełnomocnicy wyborczy i pełnomocnicy finansowi komitetów wyborczych oraz mężowie zaufania.

2. Członkowie komisji tracą członkostwo w komisji z dniem podpisania zgody na kandydowanie na posła do Parlamentu Europejskiego bądź objęcia funkcji pełnomocnika lub męża zaufania, o których mowa w ust. 1.

3. Członkowie komisji nie mogą prowadzić kampanii wyborczej na rzecz poszczególnych kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego oraz list kandydatów.


Której to partii prawo nie obowiązuje?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-03-23, 13:43   

Wlasnie oto mi chodzilo :>
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 16:14   

Zbieranie podpisów jest dobrowolne i darmowe, w dodatku nikogo nie zmuszam do tego jak również do kandydowania do komisji.

Administrator

Sytuacja nie podchodzi pod ustawę, bo raz że nikomu nie płacę za dobrowolną zbiórkę podpisów.
Tyle z mojej strony.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-23, 21:38, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 17:04   

Czyli wg Ciebie zbieranie podpisów nie wchodzi w skład kampanii wyborczej?
Jeszcze wyborów nie było a już tyle niejasności, załatwianie pracy w zamian za podpisy. Oto cała polityka.

W Olsztynie policja już się zajęła identycznym procederem wobec UPR.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-03-23, 17:34   

i to ten co tyle wypowiadał się na temat nieuczciwych praktyk naszej władzy . . . wstyd panie mateuszu! Bron nas Panie Boże przed takimi ludźmi, politykami jak Ty. Przegrałeś zanim wystartowałeś . . . to trzeba umieć ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-03-23, 17:54   

Dobrowolne i darmowe mowisz hmm.. Ciekawe. Fakt faktem cos za cos. *Zbierzesz podpisy - dostaniesz prace, czyt. 150 zl* Zastanawia mnie fakt dlaczego od razu w ogloszeniu nie napisales, ze oferowana prace dostanie sie za zebranie 40 podpisow. Dajesz prace, a jednoczesnie pieniadze czyli wychodzi na jedno - money for podpisy. Moze nie mam racji?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-03-23, 18:05   

Podpisy proponuję jako dobrowolne. Wcześniej się zaznajomiłem ze sprawą i zgłaszanie kandydatów do komisji jest legalne.

Gustlik

Czy twoje ostrzeżenie na forum czyni cię tak czystym jak łza żeby mi zwracać uwagę? Nie martw się, nie zamierzam iść w politykę, mam większe ambicje niż "podlizywanie" się 15 mln obywateli.

Jestem człowiekiem uczciwym i w życiu złotówki nie ukradłem. To tyle z mojej strony.

Administrator

Cytat:
Piotr Lisiecki pisze:
Piątek, 16 stycznia, 2009 o 21:29

Jako Pełnomocnik Finansowy KWW „Olsztyn tani i bezpieczny” informuję adminstratora niniejszej strony, że w poniedziałek wynajęta przez nas kancelaria adwokacka wystąpi przeciwko niemu na drogę prawną, w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych i szkalujących informacji.
Będzie to kolejne medium, które odpowie zagodnie z Prawem prasowym. Będzie Pan/Pani w doborowym towarzystwie TVP3, Portalu WM i TVN24, przeciwko którym już podjęliśmy kroki prawne.

Piotr Lisiecki

P.S. W celu uniknięcia osobistej odpowiedzialności, radzę ustalić personalia autora niniejszego wpisu. Wtedy to on będzie stroną procesową.


Odnośnie pomówień w Olsztynie
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2009-03-23, 21:40, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mqs 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-03-23, 18:25   

Przepraszam, że zapytam. Nie jest to napisane wprost, czy "ten ktoś" proponuje prace w komisji wyborczej w zamian za dostarczenie 40 podpisów na listę wyborczą?

Nie wypowiem się dopóki nie będę miał pewności, ze tak to jest dokładnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-03-23, 18:33   

Patrzac na pierwszy post nie jest, dopiero po informacji u autora mozna sie takich rzeczy dowiedziec. I to tez jest ciekawe dlaczego tego nie napisal wprost. Na to pytanie do tej pory odpowiedzi nie uzyskalem.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-03-23, 19:10   

Mateusz napisał/a:

Czy twoje ostrzeżenie na forum czyni cię tak czystym jak łza żeby mi zwracać uwagę?


Moje ostrzeżenie związane jest z śmiesznymi argumentami Ferbika do którego zastrzeżenia ma większość uczestników forum jak i niektórzy moderatorzy! Otrzymanie od niego ostrzeżenia nie powoduje że czuje się gorszy przez to że Ferbik poczuł się ośmieszony! Uwagę mogę zwracać każdemu i w każdej sprawie, widzę że już sodówka do głowy uderzyła. . . przykre.

Drugie ostrzeżenie za to samo, co pierwsze. Uwagę w takiej formie możesz sobie zwracać każdemu - dodaj, że koledze. Tu na forum reguły stanowi regulamin i administracja+moderacja. Jeśli tego nie rozumiesz, cofnij się na początek rejestracji i postudiuj regulamin, który powinieneś rozumieć - skoro zgodziłeś się na warunki panujące na tym forum. Więcej kultury. Wycieczki osobiste zostaw dla kolegów z ulicy.
Ferbik



Gustlik mam prośbę do Ciebie - nie wdawaj się w dyskusje i nie neguj decyzji administratorów. Staramy się tylko zapewnić porządek na forum.
Administrator
Ostatnio zmieniony przez Administrator 2009-03-23, 20:26, w całości zmieniany 8 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW