R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dni Wielunia 2009
Autor Wiadomość
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-06-15, 09:38   

syd napisał/a:
W Manchesterze to facet śpiewał?

Też zadałem takie pytanie znajomym ;P Ja powiem, że było całkiem całkiem (na ich koncercie) szkoda tylko, że ludzie się tak sobie bawili :P Najlepszy koncert to koncert IRA wiadome znani ;P Ale na ich koncercie wkurzało mnie tylko ich dłuuuuuugie strojenie i Ci ludzie, którzy chcieli uciszyć nasze pogo i zamiast się odsunąć (jak to na koncertach się robi) to oni stoją i nas zaczepiają masakra :D Gdyby nie koncert IRY to powiedziałbym, że DW były do bani.. Wyglądało to jak Wiejski Festyn.. Poza tym ekipa nagłośnieniowa mało profesjonalnie podeszła to swojej pracy kładąc kable bez żadnej osłony na ziemi.
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-06-15, 09:40   

A ja powiem tak, Manchester i The Shout na mały plus, Kiełbaski z Werony plus, IRA DUŻY plus, dawno się tak nie wybawiłem przy muzyce na żywo ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 10:17   

:D A jaki dobry był chleb ze smalcem :P :D .
Ogólna moja ocena tegorocznych Dni Wielunia to takie 6+/10. I o ile w sobotę pogoda miała wpływ na frekwencję, która i tak nie była wcale mała. To słoneczna niedziela sprawiła że w parku Pileckiego były tłumy, szczerze mówiąc to było nawet za ciasno :razz: . Zresztą pozostała część środkowa miasta też do „pustych” nie należała :) .
To teraz czekamy na „Bursztynowy Wieluń” :) .
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gustlik 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 89
Skąd: Olewin
Wysłany: 2009-06-15, 10:20   

a mi się bardzo podobało :) kiełbaski z CPO wielki minus ;) pozdrawiam ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 11:18   

Chłopaki z Iry dali czadu :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
PapaD 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2009-06-15, 12:00   

syd napisał/a:
Co jak co, ale piosenka o Mona Lisie śpiewana na kolanach do małej Natalki była co najmniej dziwna... ..
od paru lat to juz jest radycja ze na kazdym koncercie Papa D jest zapraszana jaksas dziewczynka na scene tzn Monaliza i Paweł kleka przed nia.
_________________
Zapraszamy na PAPA DANCE

www.papadancenews.fora.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2009-06-15, 12:14   

A propos naszego Wielunia jako Fight Club'u, to ja jestem w szoku. Kiedyś (3-4 lata temu) można było spokojnie chodzić po Wieluniu o każdej porze. Od jakichś dwóch lat spotykam się z częstymi zaczepkami słownymi i oczywiście nie wolno reagować na kilku pijanych debili. Ale to co się dzieje teraz, to przechodzi ludzkie pojęcie. Gówniarze dojrzeli, chodzą na siłkę zamiast do szkoły i strach przejść! W sobotę pod Delikatesami 4 łebków zaatakowało mi 2 kolegów. Jeden dość mocno obita twarz, drugi wybite kolano. Jak dobiegliśmy na pomoc, to nas było 7, a tamtych 4. I co się wtedy okazuje? Lecą obelgi, że jak jest nas więcej, to kozaczymy. A co było przed chwilą? 4 na 2. Brak słów. Niedługo to bez pały na miasto nie ma co wychodzić.

Podczas szarpaniny przejeżdżał radiowóz. 0 reakcji. Nawet nie zatrąbili. Stać ich na spisanie żula w parku, na nic więcej.


Co do Dni Wielunia. Nie było najgorzej, widziałem wielu dobrze bawiących się ludzi i sam nie narzekałem. Jesteśmy małym miastem i nie można wiecznie liczyć na same gwiazdy. Budżet na dni Wielunia to 150 tys. złotych, gdzie firma EWE wydała 50 tys. złotych na Pascala. Z tego co wiem, to miasto jeszcze chciało wziąć pieniądze od EWE, za to, że występują na Pl. Legionów. Żenada.


Eska by Night bardzo ciekawie, fajnie chłopaki grali. Ogólnie jestem zadowolony, ale jak po każdych Dniach Wielunia pozostaje niedosyt.


Ale jak pisałem wcześniej, całą atmosferę Dni Wielunia zepsuły mi te "fajt klaby". I nie ma co mówić, że za darmo nikt nie dostaje. To za przeproszeniem (słowo wymoderowano) prawda. Po ziemi chodzi wielu świrów i zawadiaków, którzy pobiją za to, że idziesz z fajną dziewczyną u boku, albo za to, że masz dobry humor.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2009-06-15, 12:30   

Też widziałem parę ładnych "akcji", w międzyczasie jak jedni się lali policmajstry mandatowały młodą parkę siedzącą na ławce, nie wiem za co... W wypadkach zaczepek, to trzeba mieć albo szybkie nogi, albo twardą głowę... Zawsze pozostaje twarda pięść ale to już niebezpieczne ;)
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 13:33   

Co do soboty, to raczej nie mam co się wypowiadać, bo za długo nie zabawiłam w ten dzień w Wieluniu...

Ale za to niedzielne DW przypadły mi bardzo do gustu. Na Paranienormalnych popłakałam się ze śmiechu, było co i gdzie zjeść, pogoda dopisała, a chłopaki z IRY dali naprawdę dobry koncert. To tak w skrócie. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
creative 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 397
Skąd: wln
Wysłany: 2009-06-15, 13:47   

a ja uwazalem wielun za dosc spokojne miasto:P i dalej je za takie uwazam:P o godzinie pierwszej w nocy na miescie nie ma zywej duszy a wielki brat kolo TZG czuwa i mowi przez mikrofon keidy cos sie dzieje;D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hubert18 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 162
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 15:21   

Moim zdaniem IRA swoim występem dała popis, a ponadto podobał mi się koncert Tadeusza Nic Nie Rusza. To w ramach "cudze chwalicie, swego nie znacie"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 16:31   

creative napisał/a:
a ja uwazalem wielun za dosc spokojne miasto:P i dalej je za takie uwazam:P o godzinie pierwszej w nocy na miescie nie ma zywej duszy a wielki brat kolo TZG czuwa i mowi przez mikrofon keidy cos sie dzieje;D


creative, będziesz tak uważał do czasu, aż sam się przekonasz na własnej skórze że jest niebezpiecznie. A "wielki brat" ma to gdzieś, czy ktoś się bije czy nie. hajen już o tym napisał. Pod Delikatesami jest kamera, oprócz tego obok przejeżdżał radiowóz i żadnej reakcji na bójkę nie było. Więc najlepiej liczyć na siebie.

Co do samych Dni Wielunia - niestety nie było mnie na kabarecie, przy Manchesterze raczej nudno (pamiętacie jak mówili goście z Manchesteru: "Czy my jesteśmy w Wieluniu? Pokażcie nam, że jesteśmy w Wieluniu!!", a ludzie cicho siedzą xD to powiedzieli "Wieluń - miasto ciszy"). Najlepszy oczywiście koncert IRY, no i te tłumy ludzi...
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 16:52   

Ja byłam tylko na chwilę wczoraj w wolnej chwili,ale nawet nie mogłam się przepchnąć w stronę sceny,więc i tak nic nie zobaczyłam. :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
siwy_ 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 743
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-15, 19:38   

hajen napisał/a:
A propos naszego Wielunia jako Fight Club'u, to ja jestem w szoku. Kiedyś (3-4 lata temu) można było spokojnie chodzić po Wieluniu o każdej porze. Od jakichś dwóch lat spotykam się z częstymi zaczepkami słownymi i oczywiście nie wolno reagować na kilku pijanych debili. Ale to co się dzieje teraz, to przechodzi ludzkie pojęcie.
Potwierdzam, że w Wieluniu dzieje się coś niedobrego. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy już dwukrotnie byłem zaczepiany. Przyjeżdżam do wln zazwyczaj tylko na kilka dni, więc albo mam pecha, albo rzeczywiście panoszy się łobuzeria. W Krakowie od przeszło pół roku nie mam żadnych problemów na tym polu, a mieszkam w dzielnicy o zdecydowanie średniej reputacji. Kamery kupione, sprzęt dla policji nowy, ale efektów nie ma. Jest dużo gorzej niż nawet 1,5 - 2 lata do tyłu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ahmed 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: Ostrówek
Wysłany: 2009-06-15, 19:46   

Gdy tak czytam te wypowiedzi na temat Wieluńskiej Policji to idzie się załamać. Po co oni w ogóle są skoro nie pomagają ??
hajen napisał/a:
Budżet na dni Wielunia to 150 tys. złotych

Za te pieniądze można było spodziewać się czegoś lepszego ;P W zasadzie to żal mi trochę tych zespołów przed IRA bo dobrze grały tylko ludzie jacyś niemrawi :) Poza tym, że Wieluniacy mają trochę słaby zapłon na imprezie to wielki plus za to iż mimo różnorodności gustów i "przynależności do różnych subkultur" potrafiliśmy się bawić razem w pogo :D Widziałem parę osób, które nie koniecznie są fanami rocka a dawali ostro w pogo :) Pozdrawiam Ekipę z którą robiłem miejsce pod sceną :D
_________________
Gość !!! Zrób coś !!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW