R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2010-01-27, 20:06
Oto Twoja okazja do zarobienia pieniędzy !!!
Autor Wiadomość
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 12:09   

My nie jesteśmy frustratami - tylko jakbyś dokładnie przeczytał inne wątki to mamy już tutaj oferty na zarobienie 1 000 000 zł w kilka lat, więc po prostu takie przyziemne kwoty jak 1000 w tydzień nas śmieszą
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-16, 12:25   

No i otrzymałem informację o "pracy" na priva. Nie rozumiem tylko dlaczego andy2000 nie umieścił tego na forum skoro taki list mozna znaleźć na co najmniej 100 innych for internetowych. Zamieszczam więc ten list i uzuwam imie i nazwisko jakim był podpisany (w ramach ochrony danych osobowych)

Cytat:
Witam,
w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie przesyłam informacje o proponowanej pracy. Oferuję podjęcie pracy, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin przy marketingu internetowym. Dzięki tej pracy, możesz i powinnaś/eś pracować w domu. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostęp do Internetu (najlepiej stałe łącze).
Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, ale spróbowałem i teraz nie muszę się martwić o swoje finanse, naprawdę warto spróbować. Aby przekonać Ciebie do tego zajęcia, proponuję 30-dniowy okres próbny, w którym będziesz mógł/a się przekonać co do tego zajęcia.
Przez ten okres będziesz mógł/a przekonać się ile możesz zarobić miesięcznie. Zarobki oscylują w granicy 1400 PLN - 3000 PLN (w zależności od zaangażowania). Do tego dochodzi elastyczny czas pracy.
Dodatkowo gwarantuję przeszkolenie online.
Proszę zapoznać się ze szczegółami i w razie zainteresowania, odesłać maila zwrotnego (szczegóły oraz instrukcja poniżej).
Proponowany przeze mnie typ działalności dopiero wchodzi na polski rynek. Sprawdził się już w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, gdzie ludzie od kilku lat zarabiają w ten sposób poważne pieniądze. Proszę o dokładne zapoznanie się z poniższym tekstem, gdzie wszystko jest wyjaśnione.
Pozdrawiam serdecznie
............................
WITAJ! Mam na imię Andrzej. Cieszę się bardzo, że zainteresowało Cię moje ogłoszenie. Praca, którą chcę Ci zaproponować polega na korzystaniu z Internetu dla wzbogacenia się. Dobrze wiem, jak ciężko znaleźć pracę, gdy się nie ma doświadczenia. Ale nie musisz się już martwić.
Dzięki ofercie, którą mam dla Ciebie, łatwo pozbędziesz się kłopotów finansowych. Do mnie również ktoś kiedyś wysłał takiego maila i w ten sposób odmienił moje zarobki;).
Podstawowe szczegóły pracy przedstawia ten oto krótki list. Przeczytaj go uważnie i do końca.
Zachowaj go, ponieważ wszystkie listy, które ode mnie dostaniesz, będą Ci potrzebne do dalszej obsługi Twoich potencjalnych klientów.
Od tej chwili będę udzielał Ci:
Pełnego przeszkolenia,
Fachowego wsparcia,
Gotowego produktu do sprzedaży.
Oferowane zatrudnienie ma charakter pracy z siedzibą w domu. W tym biznesie istnieje tylko jedna zasada: im więcej - tym lepiej. To Ty, nikt inny, decydujesz ile godzin tygodniowo poświecisz na tę pracę i to Ty sama /sam będziesz ustalała/ać jej rytm i częstotliwość. Jedynymi umiejętnościami wymaganymi do pracy jest obsługa komputera i jednego z edytorów tekstów, np. Word (wycinanie, wklejanie i zapisywanie danych), oraz dostęp i znajomość obsługi Internetu w stopniu podstawowym, obsługa poczty elektronicznej jak również umiejętność organizacji własnej pracy.
Na Tobie, jako menedżerze, spoczywa odpowiedzialność za marketing, dystrybucję, udzielanie poprzez e-mail informacji o oferowanym produkcie oraz za obsługę swoich klientów. Będziesz prowadził/a aktywny marketing i kontakt z klientami głównie przez Internet i będziesz dostarczał/a klientom informacje biznesowe wraz z materiałami szkoleniowymi, które otrzymasz ode mnie.
Być może stwierdzisz, że to kolejna oferta, która wiele obiecuje, a nic nie zarabiasz i sceptycznie odniesiesz się do całej tej wiadomości. W chwili, gdy otrzymałem podobną ofertę współpracy, też tak pomyślałem, ale po szczegółowej analizie doszedłem do następujących wniosków:
1.Nie ponoszę żadnych kosztów związanych z rozpoczęciem pracy managera;
2.Nie muszę kupować żadnego wstępnego pakietu produktów, które należy dalej odsprzedawać;
3.Tylko ja mam bezpośredni wpływ na wielkość własnych dochodów;
4.Mogę samemu ustalać godziny pracy, a przyszły potencjalny klient sam szuka ze mną kontaktu;
5.Zależy mi na wzroście własnych dochodów (być może ten powód będzie najważniejszym!) i jednocześnie dojrzałem do zmiany charakteru pracy
6.Nie muszę szukać siedziby na prowadzenie działalności (brak dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem i utrzymaniem biura), bo biurem będzie mój dom;
7.Nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem, a praca nie polega na żebraczym narzucaniu się w sprzedaży bezpośredniej, więc stres odpada;
8.To do mnie będą się zwracać zainteresowani o prezentację, a nie odwrotnie.
I na koniec: ta praca gwarantuje 100% kontrolę nad tym, co się dzieje i co w danej chwili jest najważniejsze. Sama/sam kontrolujesz wielkość własnych finansów! A więc i Ty przystępując do współpracy nie masz nic do stracenia, a jedynie możesz wiele zyskać.
Porozmawiajmy o zarobkach
Większość managerów zarabia między 100-300 zł dziennie, w zależności od zaangażowania i od stopnia trudności wykonywanej pracy.
Niejednokrotnie jest to praca w terenie, z którą łączą się wydatki, impertynencje i odmowy oraz towar (jego przenoszenie, magazynowanie, rozliczanie i w końcu zwroty, czyli rozczarowanie). W Twoim przypadku jest zupełnie inaczej. Pracujesz w zaciszu własnego domu, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem. (To duży plus dla osób nieśmiałych, które trudniej nawiązują kontakty). Od tej pory interesują Cię tylko pieniądze, ich liczenie oraz pomnażanie. Z pewnością zastanawiasz się, co to takiego? Odpowiadam:
Moim podstawowym produktem jest kurs szkoleniowy w zakresie prowadzenia biznesu, menadżeringu, kierowania grupą oraz mind mapingu w wielkim skrócie jest to zbiór porad zawarty w elektronicznej formie przewodnika do sukcesu, zatytułowanego Projekt. Bez obaw, produkt ten bardzo szybko znajduje uznanie i jest towarem poszukiwanym.
A zarobki? Twoja praca bazować będzie wyłącznie na Twojej działalności, czyli wielkość zarobków jest uzależniona od poświęconego czasu. Średnio dzienna stawka managerów wynosi ok. 100 do 300 zł dziennie (ale trzeba ją oczywiście wypracować!). Przewodnik do sukcesu w prowadzeniu działalności biznesowej z siedzibą w domu składa się z dwunastu comiesięcznych odcinków, uczy i szkoli, jak przybliżyć się do fortuny i osiągnąć upragniony sukces. Oto Twój produkt.
Pracuj w domu! Bądź swoim szefem, tak jak ja!
Decydując się na podjęcie współpracy, otrzymasz ode mnie bezpłatny, wstępny informator szkoleniowy, który to przeprowadzi Cię krok po kroku poprzez 30-dniowy okres próbny. W tym czasie sprawdzisz działanie tego marketingu, a także pozyskasz już pierwszych swoich klientów. Więcej szczegółów poznasz w miarę rozwoju własnej kariery. W tym biznesie Ty jesteś najważniejszy/a, bo to Ty jesteś szefem. Przeszkolę Cię, dostarczę produkt i będę udzielał Ci wsparcia w trakcie dalszej pracy. Reszta zależy tylko od Ciebie - Twojej operatywności, przekonania, czasu pracy i podejmowanych decyzji. Im więcej wysiłku włożysz w pracę, tym więcej zarobisz pieniędzy.
Ty sama/ sam będziesz ustalał/a czas i godziny Twojej pracy. To Ty decydujesz o wysokości własnych zarobków i Ty masz 100% kontrolę nad własnym sukcesem!
Zapewne zadajesz sobie pytanie: Dlaczego? Dlaczego ktoś, kogo zupełnie nie znasz, miałby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu?
Odpowiedź jest prosta: z tego samego powodu, dla którego mnie ktoś kiedyś pomógł. Zaufałem Mu, dałem się przekonać i dzisiaj wiem, że jest to możliwe i teraz kroczę po DRODZE SUKCESU.
Zresztą będę z Tobą szczery, jednym z powodów, dla których zależy mi na współpracy z Tobą, jest fakt osiągnięcia sukcesu - jeżeli Ty osiągniesz sukces, ja również będę w tym uczestniczyć. Tobie zależy na osiąganiu wysokich dochodów i mnie również.
Nasuwa się kolejne pytanie: co z konkurencją?
Otóż w tym biznesie nie ma konkurencji.
Są miliony potencjalnych klientów, znacznie więcej niż jesteś w stanie obsłużyć.
Przykładowo ja z minimalnym zaangażowaniem przez okres 8 dni otrzymałem blisko 100 zapytań w sprawie tej pracy. Mając Internet jako narzędzie pracy jesteś w stanie dostarczyć bezpłatną informację do klientów na całym świecie! Jeżeli uznasz, że przedstawione powyżej informacje są wartościowe, to dobrze. Możemy współpracować. Zrobię wszystko, żeby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.
Obiecuję, że pokażę Ci krok po kroku jak to działa i dlaczego działa tak dobrze.
Cały program krok po kroku jest bardzo prosty i każdy może go wprowadzić w życie, także i Ty!
Jestem zadowolony z prowadzenia działalności i jestem przekonany, że i Ty będziesz zadowolona/y z wolności działania i uzyskiwania przychodów. Poświęć 30 dni na wypróbowanie programu. Na początku traktuj to jak zabawę, i zacznij stawać się niezależna/y finansowo. Jeżeli po 30 dniach dojdziesz do wniosku, że nie chcesz kontynuować programu, a zdobędziesz w tym czasie paru klientów, to za ich zgodą przejmę ich od Ciebie.
Współpracuj ze mną przez następne 30 dni, a upewnisz się, że realizacja biznesu sprawdza się w rzeczywistości. Wyślij do mnie e-mail zwrotny i napisz w temacie CHCĘ SPRÓBOWAĆ!
Pamiętaj, nie masz nic do stracenia! Zacznij zarabiać pieniądze, a niedługo zauważysz, że wcześniejsze niepowodzenia i brak gotówki pójdą w zapomnienie!
Wysłanie maila zwrotnego o temacie CHCĘ SPRÓBOWAĆ! jeszcze do niczego Cię nie zobowiązuje, jest konieczne abym mógł wysłać Ci dokładniejsze informacje na temat tej pracy.
Wiele osób dzięki tej pracy marketingowej wyszło z dołka finansowego, a potem stało się całkowicie niezależnymi finansowo. Znasz zapewne powiedzenie, że pieniądze leżą na ulicy, lecz trzeba pomóc szczęściu i je po prostu podnieść! Uwierz w siebie i bądź jedną z tych osób, które wzięły własny los w swoje ręce i zaczęły zarabiać poważne pieniądze!
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy, bo naprawdę warto!
podpisano ...........


Takie masło, maślane i żadnych konkretów. Natomiast z tego co zaznaczyłem wnioskuję że "praca" polega na zaśmiecaniu neta ogłoszeniami i czekaniu aż ktoś odpisze. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie :D
Ostatnio zmieniony przez Gregg Sparrow 2009-07-26, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 72
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-07-16, 15:20   

A gdy namierzą na spamowaniu to Ty bekniesz a Twój pracodawca będzie czysty.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-16, 20:04   

Po co ten tekst jest taki długi, skoro i tak nic nie można z niego zrozumieć? Ja przeczytałem połowę, bo dalej mi się nie chciało. W tej połowie było zawarte mnóstwo tekstu, ale żadnych konkretów! I nie dowiedziałem się na czym w końcu ta praca dokładnie ma polegać. A wystarczyłoby napisać dosłownie kilka krótkich i rzeczowych zdań.
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-17, 08:55   

to proste .
Robisz to co Wp.pl zaśmiecasz ogłoszenia,maile takimi rzeczami, wysyłasz spam do innych w tym wypadku np forumowiczów, a co za tym idzie ? spam jest niezgodny z prawem, reszty się domyśl :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Martiiinka18 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 2 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 142
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-26, 13:37   

ooo i ja też byłabym zainteresowana;) to moze mi tez prześlesz wiecej info na priv?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Magduś 
Przyjeżdża na zakupy
Miss Forum 2007


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 07 Mar 2006
Posty: 464
Skąd: prawie Wieluń
Wysłany: 2009-07-26, 13:58   

Gregg, ja widzę w tym cytacie imię i nazwisko. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-26, 16:14   

Magduś napisał/a:
Gregg, ja widzę w tym cytacie imię i nazwisko. :wink:

Dzięki za zwrócenie uwagi :)
Poprawiłem :)
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 18:02   

Pociągnąłem temat i po długiej korespondencji doczekałem się wreszcie kornetów.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

A teraz najśmieszniejsze:

Cytat:
KROK 1: Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że żeby zarobić musisz dać coś od siebie! Więc pierwsze,
co musisz zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz -
nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać
z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej
konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste!!!
Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć .
Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści.
Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 84 1240 2568 1111 0010 0754 0346
2. Nr konta: 36 1140 2004 0000 3002 5816 1141
3. Nr konta: 03 1140 2004 0000 3202 5816 1152
4. Nr konta: 18 2360 0005 0000 0045 5027 4086
5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1089 1960 0038

PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr 1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych,
a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta, to pieniądze i tak dojdą!!!

KROK 2: Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy
(wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić,
to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole
(na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry.
NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ).
NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie
(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja
zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się,
ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy
i możesz więcej zarobić!!! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby,
oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic
innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu
i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl
tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "

Tomasz Watorek , Warszawa

"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO
wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie,
bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało.
Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu!
Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30
dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"


Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się
9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem
pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-27, 18:11   

Ostatnio coś takiego dostałem w ramach spamu. Tyle że nie trzeba było o nic się wypytywać, nic wysyłać. Od razu identyczny mail jak ten zacytowany przez Administratora.
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fridro 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 85
Skąd: Małyszyn/Katowice
Wysłany: 2009-07-28, 00:02   

Cytat napisał/a:
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy
(wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą, którą musisz zrobić,
to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr 1 skasuj, a na dole
(na 5. miejscu) dopisz numer swojego konta, przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do góry.
NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ).
NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst ponownie
(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja
zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się,
ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy
i możesz więcej zarobić!!!

Hmmm gdyby tak dać swoje 5 kont, to wówczas 40 osób po 5 PLN daje 200 PLN i x5 daje 1000. Hmm Brzmi kusząco. 1000 x 4 tygodnie 4000 PLN hmmm. A jak osób będzie 100?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniak20 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 686
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-28, 08:33   

pachnie mi tu łańcuszkiem a wam ???
ciekawe czy mamy tu prawnika który jest w stanie określić czy takie coś jest legalne ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-07-28, 09:04   

Oczywiście że nie jest. Ale frajerów zapewne nie brakuje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW