R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2010-03-31, 02:41
Telefon z wifi do 500zł.
Autor Wiadomość
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-01, 20:22   Telefon z wifi do 500zł.

Możecie coś polecić?

Nokia e51, Benq e72, SPV M3100? Może spotkał się ktoś z którymś z tych modeli?

Potrzebuje telefonu do codziennej eksploatacji, z dobrą baterią oraz koniecznie z wifi.
Z góry dziękuje za pomoc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-01, 21:17   

Ja bym polecić nokie e65. I jeszcze n95 ale wątpie że do 500zł coś znajdziesz chyba ze jakąś lewą ;/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-02, 00:47   

Ja mam SPV M3000 jako telefon nie polecam natomiast świetnie nadaje się jako odtwarzacz muzyki do wzmacniacza samochodowego (możesz wczytać aktualną playliste z winampa) oraz jako nawigacja (możesz wgrać kilka programów z mapami). Jeśli chodzi o Wi-fi dość słaba moc. Przy nawigacji, czyli naokrągłej transmisji bluetooth i najmniejszym podświetleniu bateria wytrzyma około 8 godzin, ale jako iż posiada port miniUSB można zakupić rozdzielacz zapalniczki z gniazdem USB i spokojnie SPVke ładuje.
Także ogólnie jako telefon jest trochę za duży, a oprogramowanie Windows Mobile znacznie lepiej spisuje się jako palmtop niż GSM, natomiast uważam ten model za niezbędnik samochodu ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-02, 14:31   

Ja polecę Hermesa (tego co nazywacie SPV M3100, jakby to nie była orangowska nazwa HTC Hermesa). Mocny i dość energooszczędny procek samsunga (400MHz), świetna klawiatura, ekran może mały, ale da się przeżyć. Jest UMTS, HSDPA (ograniczone do bodaj 1.8MBit/s), WiFi, Bluetooth. Brakuje mi tylko 128MB ramu, ale to mają w tej klasie cenowej tylko Himalaya (z której się przesiadłem) i BlueAngel, a one raczej ze względu na zastosowanie jako telefon odpadają.

Używam od niedawna, podchodziłem sceptycznie (jako typowy użytkownik PDA), ale sprzęt jest w porządku.

Hermes ma aparat 2MPx z niezłym makro, przykład tutaj (foto z tzw "parku botanicznego" w lasku)



Jego jedyna wada to dla mnie HTC Extended USB - pasuje tam normalna wtyczka USB (czyli normalny kabel usb pasuje, ładowarka również) - ale na złączu są również słuchawki (stąd "extended"), więc albo fabryczny (do bani) zestaw słuchawkowy, albo przejściówka. Choć tu "łizzi" z swoim jackiem 2.5" nie jest wcale lepszy :P

HTC Wizard (SPV M3100 po waszemu) to masakra przez TI Omapa (wolny sam z siebie, choć za to energooszczędny), padające taśmy i suwaki od głośności, różne układy (G3 i G4) itd.

Z WiFi moc można sobie w Control Panel w Connections/Wireless Lan ustawić. Zakładka Power (ofc angielski OS)

Jako telefon wcale nie są oba duże, mocno się zdziwiłem gdy położyłem obok nokię n70 i była identycznych rozmiarów :!: Niemniej jednak hermes koło wizarda jakoś poważniej wygląda.

I tak polecił bym HTC Universala (po waszemu SPV M5000, XDA Exec, Qtek 9000, MDA Pro i wiele innych), ale skoro wizard jest na telefon za duży to universal tym bardziej (ekran 3.6" VGA, zaje...fajna klawiatura qwerty, obrotowy lcd itd itd).
Ostatnio zmieniony przez kitor 2009-08-02, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-02, 14:37   

mam do sprzedania HTC TyTnII. jeżeli jestes zainteresowany to pisz na PW
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-02, 14:39   

A można wiedzieć ile za kaisera chcesz? W jakiej jest on wersji (czysta HTC czy brandowana)?

Kaisera nie lubię coprawda za procesor Qualcomma, ale jest to następca Hermesa, i poza prockiem którego nie mogę wybaczyć jest ogólnie IMHO lepszy :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2009-08-02, 14:46   

Wersja generalnie brandowana Orange ale wyłączyłem to i wgrałem sobie HTC Home :D
Gwarancja na telefon jeszcze na 12 miesiecy, AutoMapa całej UE, ładowarka samochodowa, uchwyt na szybe samochodowa, ładowarka stacjonarna, kabel USB. Wszystko to oczywiscie oryginalne.
cene jaka mnie interesuje to 800zł
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Michal 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 40
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 220
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-02, 20:53   

ja posiadam nokie e51 i jestem z niej bardzo zadowolony! POLECAM :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
rozeqs 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: WIeluń
Wysłany: 2009-08-29, 13:34   

Jakby ktoś chciał sie zamienic za lg kp500 to zapraszam do zakladaki kupie sprzedam lub pisać na gg 4167360 skladac propozycje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-08-29, 17:58   

Za 500zł kupiłem nową nokie e51 w komisie w Intermarche. Gwaracja na 2lata. Z mojej strony wszystko, dzięki za pomoc!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW