R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
TVP1 'Celownik' Wieluń
Autor Wiadomość
luna 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-23, 23:23   

damianos1235 napisał/a:
to razem z tą karetką Wieluński szpital bedzie miał juz 3 jak sie nie mylę. To jest jeszcze sens wynajmować karetki od ordynatora czyli od bomedu ??


W Ratownictwie Medycznym nie będzie już konieczności wynajmowania karetek od bomedu- na nasz teren potrzebne są dwie karetki P i jedna S i takimi szpital już dysponuje. Pozostaje kwestia transportu sanitarnego i nocnej,świątecznej wyjazdowej opieki medycznej- tu nadal będzie zarabiał bomed a nie szpital (układ trwa nadal, a długi szpitala nie maleją)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Biondarm 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: polska
  Wysłany: 2009-07-23, 23:59   

uprawnienia do prowadzenia karetek to maja wszyscy kierowcy z Bomedu, ale ratownikiem medycznym nie jest żaden tak w Bomedzie jak i w szpitalu co stawia wieluński szpital na przegranej pozycji w konkursie łodzkiego NFZ na ratownictwo medyczne na naszym terenie, a konkurencja będzie duża Falck, WSRM ŁÓDŻ I Bóg wie kto jeszcze wystartuje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-07-24, 00:57   

Zaden? A mi sie wydaje, ze byl mlody chlopak co pracowal a jednoczesnie jakas tam szkole medyczna konczyl w miedzyczasie. Chyba Sieradz jesli mnie pamiec nie myli?
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luna 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-08-04, 21:26   

Nowa karetka już jeździ, a stary ambulans mercedes i tu ciekawostka... został przekazany przez dyrekcję w użytkowanie firmie Bomed :grin: :grin: :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damianos1235 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Wiek: 32
Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 842
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-01, 15:19   

nowa karetka już jest że tak napiszę dysponowana bo już dzisiaj widziałem ją w akcji 2 razy. Czyli od dnia jej zakupienia do eksploatowania minął miesiąc i kilka dni :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
BEN 
Przejeżdżał przez Wieluń
BEN



Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 69
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2009-09-07, 20:47   

ludzie co się tak uparliście na tą firmę BOMED. Z tego co wiem kierowcy BOMEDU jeżdżą ostrożnie, sam miałem okazje jechać ich karetą oczywiście jako pacjent i nic złego się nie działo.Jeszcze ani jeden z kierowców nie miał GROZNEGO wypadku, w przeciwieństwie do kierowców z pogotowia {nie dotyczy wszystkich kierowców} bardzo często narażają ZYCIE zespołu karetki, a niektórzy z lekarzy,boją się z nimi wsiadać do karetki i jechać do pacjenta, bo myślą ze na drodze mogą wszystko bo jadą na SYGNAŁACH, ale ich też obowiązują przepisy o ruchu drogowym. : :oops:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BEN 
Przejeżdżał przez Wieluń
BEN



Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 69
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2009-09-21, 14:32   

Ostatnio widziałem tą nową karetkę[mercedesa], chyba jechała do chorego miała włączone sygnały nie znam kierowców z SORU ale prowadził młody człowiek kto dał mu PRAWO JAZDY,cała droga jego ,zero jakiś zasad,ostrożność chyba jest troche niezrównoważony,albo jeszcze się nie wyszumiał za kierownicą.WIĘC UWAŻAJCIE NA DROGACH przed takimi kierowcami. :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-21, 15:30   

BEN, a co kierowca karetki na sygnale jadąc do potrzebującego pomocy ma Twoim zdaniem jechać 40km/h?
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BEN 
Przejeżdżał przez Wieluń
BEN



Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 69
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2009-09-21, 16:34   

NIE chodzi oto ze ma jechać powoli,tylko z głową i rozsądnie i nie zapominać ze wiezie lekarza z ratownikami,przecież to on odpowiada kiedy dojedzie do pacjenta i w jakim stanie dowiezie pacjenta na izbę przyjęć.ŚPIESZ SIĘ PO WOLI. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Długi 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-21, 19:11   

Ben oby do Ciebie sie spieszyli powoli jak bedziesz potrzebował pomocy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
BEN 
Przejeżdżał przez Wieluń
BEN



Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 69
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2009-09-21, 21:50   

SPOOKY ale ja nic nie mam do kierowców ZOZ WIELUŃ wykonują chyba dobrze swoja prace, ale muszą też być troszkę rozsądniejsi,opanowani i wyrozumiali dla innych kierowców .Nie są jedynymi którzy jeżdżą po naszych,już i tak mocno zniszczonych drogach.
Jak kiedyś będziesz miał okazje widzieć naszą wieluńską karetkę, zwróć uwagę kto i jak sobie pomyka po mieście na sygnałach. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luna 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-09-22, 00:00   

BEN-Ty chyba jesteś jednym z kierowców Bomedu, takim z transportówki...Jak skończsz szkołę to może też pojeździsz karetką.

W nowym mercedesie jeżdżą sami starzy wyżeracze i nie ma tam młodych kierowców, może widziałeś karetkę np. z Wieruszowa lub Pajęczna. :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
BEN 
Przejeżdżał przez Wieluń
BEN



Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 69
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: okolice wielunia
Wysłany: 2009-09-22, 16:48   

LUNA niestety nie jestem kierowcą firmy BOMED nigdy nie prowadziłem karetki jestem pracownikiem fizycznym,jednej z wieluńskich firm.A tak naprawde to znam jednego kierowce z zoz, i co nieco słyszałem. :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
luna 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 15
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-10-14, 10:27   

Ben poniżej masz linka z wystąpienia pokontrolnego dotyczącego ratownictwa w Wieluniu. Wynika z niego że 3/4 przekroczonych czasów dojazdu jest z terenu działania karetki P-2, (Osjaków) którą obsługują pracownicy Bomedu.

http://www.uw.lodz.pl/doc...ecenia_0409.pdf
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Biondarm 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: 2009-12-08, 00:17   

Pozwolę sobie podrzucić temat do góry.Dyrektorka stworzyła karetkę transportu miedzy szpitalnego i bez jakiegokolwiek przetargu oddala ja zaprzyjaźnionej firmie Bomed. Trzy etaty i samochód Bomedu. Zastąpiła lekarza w karetce P tez bez przetargu pracownikiem Bomedu, większość załogi pogotowia jakieś 3/4 to pracownicy tej prywatnej firmy. Szanowni Państwo, Pani dyrektor robi sobie z Was niezłe jaja i trzepie na tym kase, a Wy co? posłuszne pachołki? Żenada! Wstyd i Hańba!
Zrobi ktoś z tym syfem w końcu coś???
dalej te skoligacone rodzinnie firmy będą nami rządzić? Bo co? bo maja kase i układy? jakie układy ? z kim układy? dlaczego tak sie dzieje? A powiatowe kontrole, jako organ założycielski? ładuje niezłą kasę w szpital. Powiat wykłada kasę i nie do końca sprawdza na co, i ja tutaj szanowni Państwo nie widzę żadnego nadzoru!
Weście sie w garść, bo to tchórzostwem zajeżdża mili Państwo!, Nie ma nikogo kto by to upublicznił? szerzej?? na skale krajową? co jest??? weźcie sie w kupę, bo podobny syf jest w innych miastach. Związki zawodowe macie? Nie wierzę, że ktoś ze związku wsadzi łeb w piasek i nic nie powie. Dajcie im szanse i pole do popisu bo z czasem sami sie władujecie w niezłe bagno, a g...z tego będziecie mieli, Ot, taka dygresja...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW