R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (WSHE) do likwidacji
Autor Wiadomość
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2009-09-20, 23:11   

mixas napisał/a:
zdenerwowałem się tylko tym podejściem - że skoro ktoś skończył tę szkołę to nie jest nic wart.


nie no teraz przesadziłeś! a kto tu mówił, że jakikolwiek ( czy skończył szkołę czy nie ) człowiek jest nic nie wart? Każdy sobą coś reprezentuje i na swoją opinię pracuje przez wiele lat. Jeżeli tutaj coś było poddawane atakom to tylko ta szkółka oraz może wasz minimalizm. Pozdro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-20, 23:16   

marcin-gorski napisał/a:
Jeżeli tutaj coś było poddawane atakom to tylko ta szkółka oraz może wasz minimalizm. Pozdro.


Nijak się się to ma do poprzednich Twoich postów,w których wyśmiewałeś wiedzę studentów AHE.

Na przykład:
marcin-gorski napisał/a:
dokładnie! dlatego nie za bardzo żałuję takich studentów którzy poszli na łatwiznę aby tylko posiadać papier w dłoni! Nie przyjmuję argumentów typu : bo tu na miejscu, bo nie trzeba dojeżdżać! Ci z UŁ lub z UJ dojeżdżają, też mają rodziny, też kosztuje ich to wiele wyrzeczeń i kosztów, jednak papierek który posiadają odzwierciedla ich wiedzę i umiejętności w przeciwieństwie do Was . Z całym szacunkiem. Dziękuję ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2009-09-20, 23:20   

bo tu akurat mowa o wspomnianym wcześniej waszym minimaliźmie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-20, 23:30   

marcin-gorski napisał/a:
bo tu akurat mowa o wspomnianym wcześniej waszym minimaliźmie


Bez komentarza. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-20, 23:36   

marcin-gorski napisał/a:
Każdy sobą coś reprezentuje i na swoją opinię pracuje przez wiele lat.


Coś nie do końca jestem przekonany jaka to opinia. Ale w sumie moje minimalistyczne zdanie - jakkolwiek to rozumiesz nie powinno mieć dla ciebie znaczenia.

Jak wyżej - bez zbędnej dalszej dyskusji bo zaczyna się robić prywata. Bynajmniej ja na tym postaram się zakończyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2009-09-21, 08:56   

marcin-gorski napisał/a:
Dziwisz się ? Gdy ich koledzy siedzieli przy książkach oni siedzieli przy piwku! Żyć nie umierać, ja znam opinię przyjaciela który twierdził, że trudniej mu było przechodzić z klasy do klasy w gimnazjum niż zaliczać kolejne lata w tej szkółce.


marcin-górski być może AHE nie jest uczelnią o najwyższym poziomie, ale nie o to chodziło w moim poście. Chodzi mi raczej o poziom wypowiedzi osób takich jak Ty którzy legitymują się dyplomem wyższej uczelni państwowowej i opierają swoje stanowcze krytyczne opinie o AHE na pogłoskach i plotkach. Nie wiem jak na UŁ ale UWr opieranie twierdzeń na takich dowodach spotkało by się z, delikatnie rzecz ujmując, krytyką.
Bez urazy - pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-21, 20:42   

AHE jest największą uczelnią prywatną w naszym kraju. Na pewno wiele dobrego dzięki tej uczelni dzieje się w tych małych miastach, w których nigdy nie byłoby szansy na zdobycie wyższego wykształcenia. Jednak w całym sporze nie o to chodzi.

AHE oszukało własnych studentów i to jest główny powód decyzji w MNISW. Jeśli ktoś nie czuje się oszukany to jest jego własna sprawa, ale faktem jest że zasady były łamane.

Spór o poziom wiedzy jest nie na miejscu. Studia dziś, to niezwykle indywidualna sprawa każdego człowieka. Dlatego podążając przykładem wieluńskiego AHE uważam, że niektórzy tego dyplomu nie powinni dostać.

Uczelnie państwowe są zdecydowanie w lepszej sytuacji, bo mają własną kadre naukową. Czym AHE na pewno poszczycić się nie może.
_________________
Publicystyka Idea Polityka: www.tomaszmatynia.wordpress.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-21, 20:49   

tomow napisał/a:
Uczelnie państwowe są zdecydowanie w lepszej sytuacji, bo mają własną kadre naukową. Czym AHE na pewno poszczycić się nie może.

tomow: większość uczelni prywatnych "pożycza" wykładowców z państwowych, tak było w AHE, w mojej WSInf i wielu innych.
Odnośnie Twojego posta, to chyba szczerze powiedziawszy z ręką na sercu pierwszy raz się z Tobą zgadzam :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-21, 21:10   

Jednak praca naukowa prowadzona na uczelni różni się od tej w szkołach prywatnych. Tam profesorowie prowadzą linie badawcze. Rozwijają się naukowo i często dzięki temu wspierają studentów w pracach badawczych i naukowych. Przykładem negatywnym może być to, że w AHE notoryczne było, że przewody naukowe magistrantów wielokrotnie zmieniały promotorów.

Jeszcze odnosząc się do działań MNISW. Troszkę nierozumiem dlaczego w zaledwie kilka miesięcy po nadaniu prestiżowego tytułu Akademii, ministerstwo nakazało zamknięcie uczelni.
_________________
Publicystyka Idea Polityka: www.tomaszmatynia.wordpress.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sensej0s 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 36
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-23, 22:49   

Skoro te dyplomy z AHE są nic nie warte jak i wiedza zdobyta na tej uczelni to powiedzcie mi, dlaczego poprzednie semestry są akceptowane w wielu waszym zdaniem super uczelelniach. Ferbik mówisz, że skończyłeś Wyższą szkołe informatyki a ona właśnie rekrutuje uczniów z AHe. Ba zabija sie o nich i nawet nie muszą płacić wstępnego do tej szkoły. Więc skoro ten okres nic nie znaczy, sami debile by tam byli to po co uczelnia miała by się zaniżać przyjmując ich pod swoje skrzydła. KASA KASA KASA KASA i na tym koniec gadania o poziomie. Kilka uczelni w łodzi chętnie przyjmie tych studentów uprzednio narzekając na ich poziom nauczania. Totalne bzdury aby zniszczyć największą uczelnie prywatną.

Tak skończyłem tą uczelnie mam tytuł inż, z którego się ciesze. Mam zamiar skończyć mgr zaocznie na politechnice. Najśmiejsniejsze jest to, że ten podobnież nic nie znaczący kwitek upoważnia mnie do podjęcia studiów magisterskich. Dzwoniłem do politechniki łodzkiej i pani uprzejmie mi powiedziała, że w zasadzie przyjmują wszystkich a czy sie utrzymasz to juz twoja sprawa.

Pewnie cos z sieciami albo bazy danych. Robie rok przerwy od nauki odpoczywam sobie ;)
Ostatnio zmieniony przez sensej0s 2009-09-23, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-09-23, 23:28   

sensej0s napisał/a:
Mam zamiar skończyć mgr zaocznie na politechnice


Na który konkretnie Wydział się wybierasz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-10-10, 09:35   

Kolejny zamknięty kierunek :

http://wielun.naszemiasto...ia/1048978.html .

Studenci otrzymali informacje, że rok akademicki rozpoczyna się zjazdem 10- 11. 10. Następna informacja była taka, że zjazd będzie 17-18.10. Teraz zjazd jest odłożony na nie wiadomo kiedy. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-10, 10:18   

Hmm nie wiem czy go faktycznie zamknęli, bo nadal jest na niego nabór...
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-10-10, 15:42   

Szkola jest zamknieta w katoliku wiec chyba zamkneli.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-10, 16:02   

To, że zarządzanie dostało negatywną ocenę komisji akredytacyjnej, absolutnie nic jeszcze nie oznacza. Kudrycka może z tym zrobić co chce: albo nic nie zrobi, albo zawiesi kierunek (czyli w dalszym ciągu będą prowadzone zajęcia, ale bez nowego naboru) albo usuną kierunek. Nic na razie nie zrobiła, więc prowadzą nabór.

Chciałabym nadmienić, że również Wasze ukochane państwowe uczelnie dostawały negatywne opinie PKA, co można sprawdzić choćby na stronie PKA.

Kierunek - informatyka na UŁ w tym roku również tak jak AHE dostał negatywną opinię PKA.

http://miasta.gazeta.pl/l...jak_na_AHE.html

http://miasta.gazeta.pl/l...owiedzial_.html

http://miasta.gazeta.pl/l...enci_placa.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW