R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
PROFESJONALNE STUDIO FOTOGRAFICZNE DO WYNAJĘCIA WIELUŃ
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 09:03   

Powiem tylko że cena jak dla mnie jest zaporowa (za warsztaty)
Co do reszty zgadzam się z Ferbikiem.

I jeszcze jedno. Wydaje mi się że gdyby warsztaty nie były tak drogie to kilka osób może nauczyłoby się tego i owego, a wtedy na pewno zdecydowałoby się do samodzielnego wynajmowania studia.
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 09:33   

Niepotrzebnie niektórzy wprowadzają zamęt. Szczególnie jeżeli nie mieli zamiaru uczestniczyć wogóle w tych warsztatach. Dla mnie cena jest odpowiednia. Miałem jechać do warszawy na takie warsztaty w grupach 14 osobowych za 250 zł, więc 120 zł na miejscu w grupie 5 osobowej jest ok. Pozatym Tomek podaczas warsztatów podzieli się swoją wiedzą, a patrząc na jego dorobek na pewno ma do powiedzenia więcej niż większość naszych "podwórkowych pstrykaczy".

Co do tego, że nikt z zapisanych wcześniej nie miał okazji fotografować w studiu to się mylisz Ferbiku, ale to już inna sprawa.

Rozumiem Tomku, że jeżeli lista się uzbiera wszystko aktualne?
Lista:
1. Fafforek
2. Mąż Fafforka
3. Mixas
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
_Tomek__ 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 226
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 10:16   

Dzięki ourson, wreszcie ktoś przełożył to na język zrozumiały dla Ferbika.

40zł za godzinę wynajmu to normalna cena (jeśli mówimy o studio z takim metrażem i z takim sprzętem) Każdy wynajmujący zawsze zastrzega sobie prawo, że jeśli są organizowane warsztaty lub castingi cena x2 czyli to już jest 480zł za sam wynajem, do tego doliczyć 2mb tła które na pewno zostaną zużyte to już jest 550zł. Doświadczona, wystylizowana modelka 50zł, czyli razem daje to 600zl, czyli jakby nie patrzeć Ferbiku to ja też przekazuję swoją wiedzę za free, tyle że nie mam dostępu do darmowego studia.

Ale przecież zawsze możemy poczekać aż się zrobi ciepło i pobiegać z Ferbikiem i jego zacną lupą za biedronkami, na pewno w darmowym pakiecie będziemy mieli jego cenne uwagi.

Jeśli chodzi o temat, "zrób darmowe warsztaty, przyjdzie więcej osób, większe prawdopodobieństwo że ktoś wynajmie studio" Panowie... , może w ogóle mam zrobić dla wszystkich "DNI OTWARTE" ??

To studio nie było tworzone z myślą o tym że ma się utrzymywać z wynajmu, to jest tylko dodatkowy temat, który rzuciłem na forum. Chcieliście warsztaty, zaproponowałem swoją cenę. Ale widzę że są jakieś problemy, także ja dziękuję, nie będę się z nikim droczył, macie swojego szefa cyrku, niech Wam zrobi warsztaty za free.
_________________
www.wilczkiewicz.com - FOTOGRAFIA ŚLUBNA I PORTRETOWA WIELUŃ
Ostatnio zmieniony przez _Tomek__ 2009-12-16, 10:24, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 10:24   

Już tylko ostatni post wprowadzający zamęt i zamilknę w tym temacie (narazie :D )

Czyli jak dobrze rozumiem cena za godzinę studia 40PLN. Więc może znajdzie się kilka osób chętnych np 5 na dwie może trzy godzinki (powiedzmy 2,5) czyli za 100PLN. Ferbik może udzieliłbyś kilku rad za browara? Koszty spadną wtedy do 20PLN na osobę za improwizowane warsztaty.
Ferbik co ty na to?

Właściciel studia nie będzie miał nic przeciwko jeśli sami się zorganizujemy?
Ostatnio zmieniony przez Gregg Sparrow 2009-12-16, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 10:42   

_Tomek__ napisał/a:
Ale przecież zawsze możemy poczekać aż się zrobi ciepło i pobiegać z Ferbikiem i jego zacną lupą za biedronkami, na pewno w darmowym pakiecie będziemy mieli jego cenne uwagi.

Myślałem, że jesteś poważniejszy, ale jednak się myliłem... chyba nie czytałeś tego tematu: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=78. W szczególności polecam zdanie dotyczące oceniania zdjęć a nie fotografa. Chyba rozumiesz, co mam na myśli?

Jeśli miałbym zachować się adekwatnie do Twojego obrażania mnie, to ten temat nadaje się do działu ogłoszenia, więc powinienem go przenieść i wszystkie posty nie związane z tematem usunąć. Nie dość, że robisz sobie darmową reklamę za pośrednictwem naszego forum, to zachowujesz się co najmniej niegrzecznie (zresztą nikogo nie pytałeś o zamieszczenie tej reklamy - patrz regulamin forum).
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 11:04   

_Tomek__, bardzo nieładnie. Rozmawiamy tu poważnie a ty zaczynasz robic się niegrzeczny i rzucac uwagami bezpośrednio obrażającymi Ferbika.
Jako że jestem moderatorem w tym dziale proszę o stonowanie i przestrzeganie regulaminu.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:06   

Weźcie na luz - ktoś organizuje warsztaty, wynajmuje lokal, udostępnia sprzet, modelkę, ponosi koszty więc chce za to jakies wynagrodzenie. W czym problem? Nie chcesz płacić - nie idziesz na warsztaty. Proste!
Przypomina mi to troche dyskusję na temat biletów i ceny piwa w Testa Rossie - "bo w Plusie to jest za 2 zł...".

[ Dodano: 2009-12-16, 11:08 ]
gregg napisał/a:
a ty zaczynasz robic się niegrzeczny i rzucac uwagami bezpośrednio obrażającymi Ferbika.

Ale co tu jest niegrzecznego czy obrażającego? Ja widzę raczej delikatne złośliwości.

gregg, Ferbik, jesli cena nie odpowiada to się nie piszcie na warsztaty. I pozwólcie chłopakowi robić swoje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
_Tomek__ 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 226
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:14   

No tak gość nazywa forum cyrkiem, forumowiczów obraża porównując ich do małp, a ja dostaję zrypę, bo napisałem prawdę, że Ferbik biega z lupą za biedronkami, no bo chyba biega skoro ma takie zdjęcia w swoim PF (i to najlepiej oceniane:). Jeżeli ktoś się poczuł urażony. PRZEPRASZAM !
_________________
www.wilczkiewicz.com - FOTOGRAFIA ŚLUBNA I PORTRETOWA WIELUŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:16   

_Tomek__ napisał/a:
Każdy wynajmujący zawsze zastrzega sobie prawo, że jeśli są organizowane warsztaty lub castingi cena x2


Powinieneś czytać posty dokładniej gregg :) (delikatna złośliwość)

gregg napisał/a:
Czyli jak dobrze rozumiem cena za godzinę studia 40PLN. Więc może znajdzie się kilka osób chętnych np 5 na dwie może trzy godzinki (powiedzmy 2,5) czyli za 100PLN. Ferbik może udzieliłbyś kilku rad za browara? Koszty spadną wtedy do 20PLN na osobę za improwizowane warsztaty.


Miałem się już nie udzielać ale mnie nosi. Finał jest taki miały być warsztaty - nie ma warsztatów. Forum zamiast pomóc przeszkodziło. (delikatna złośliwość)

gregg napisał/a:
Jako że jestem moderatorem w tym dziale proszę o stonowanie i przestrzeganie regulaminu.

Pozatym widzę, że regulamin jest stosowany wybiórczo. Wystarczy chociaż przeczytać zasady umieszczania zdjęć punkt 3, a spojrzeć na temat "Polskie góry".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:24   

Chetnych na warsztaty proponuję umawiać się przez PW żeby nie draznić tych niechętnych :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:43   

_Tomek__ napisał/a:
No tak gość nazywa forum cyrkiem, forumowiczów obraża porównując ich do małp, a ja dostaję zrypę, bo napisałem prawdę, że Ferbik biega z lupą za biedronkami, no bo chyba biega skoro ma takie zdjęcia w swoim PF (i to najlepiej oceniane:). Jeżeli ktoś się poczuł urażony. PRZEPRASZAM !

Przenośnia z cyrkiem, ale w momencie gdy emocje wzięły górę, przeinaczyłeś i napisałeś o dosłowności. Ja również przepraszam, jeśli Ciebie uraziłem, jednak pisałem w imieniu nie tak swoim, jak paru osób, które czytają tutaj ten dział a miałyby ochotę na przygodę z fotografią studyjną.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 11:56   

ZGODA! ZGODA!
Tak jest - zgoda,
a Bóg wtedy rękę poda.

:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 12:21   

OK ja równiez przepraszam... szkoda że dla mnie za drogo.

Życzę uczestnikom dobrego światła. 8)
 
   
_Tomek__ 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 226
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-16, 12:57   

oczywiście że zgoda, nie ma się o co kłócić :)
W takim razie proszę zainteresowane osoby o przesłanie zgłoszeń na maila:
studio@wilczkiewicz.com
łącznie z godzinami i dniem który im najbardziej pasuje, oczywiście mówimy o najbliższym weekendzie :)
_________________
www.wilczkiewicz.com - FOTOGRAFIA ŚLUBNA I PORTRETOWA WIELUŃ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lukiii 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-17, 23:56   

Lista:
1. Fafforek
2. Mąż Fafforka
3. Mixas
4. Lukiii



Brakuje nam 1 chetnego i odpalamy pomysł - tylko kwestia terminu. Mi odpowiadaja wszyskie dni od pn-pt po godz. 18 a w weekendy po godzinie 15.00.
Moze dobrym pomyslem byłoby rozłozyc to na dwa/trzy razy. Np. po 2h. Wtedy byloby latwiej znalezc czas i przyswoic informacje.

PS. a szkiełka jakimi dysponujesz tomku tez bedzie mozna podłaczyc do siebie pod puszke ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW