R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2010-10-23, 16:32
Netia - Hipnotyzująca promocja???
Autor Wiadomość
mundek79 
Słyszał o Wieluniu
007


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-21, 22:55   Netia na lini tp.

Witam .Mam pytanie czy posiadacie może internet neti na lini tp? Jak to działa ? Proszę o opinie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-22, 00:15   

Ja tak mam. A modem mam jeszcze od Neo. Normalnie działa, choć u mnie były komplikacje przy instalowaniu Netii - trzeba było parę rzeczy poprzestawiać (już nie pamiętam co, bo telefonicznie konsultant mnie naprowadzał). Ale teraz śmiga bardzo ładnie. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 08:15   

d@vid, ile płacisz za to łącze?
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 08:19   

U mnie chodzi bez problemu. Problem stworzył się przy przedłużaniu umowy ale o tym więcej tutaj: http://wielun.biz/viewtopic.php?p=115418


Staraj sie umieszczać posty w odpowiednim dziale (co twój post ma wspólnego z aktualnościami/ wydarzeniami?) Proszę admina o przesunięcie do odpowiedniego działu.
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-22, 13:53   

gregg napisał/a:
d@vid, ile płacisz za to łącze?

109zł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2009-12-22, 14:23   

d@vid napisał/a:
centrala znajduje się gdzie kiedyś była TP na Sieradzkiej ale coś mi ktoś mówił że gdzieś koło punktu energetycznego (Sieradzka),


centrala znajduje się w centrum Wielunia za Pocztą Polską
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 23:11   

d@vid napisał/a:
gregg napisał/a:
d@vid, ile płacisz za to łącze?

109zł

To popatrz na to tak, że za 79pln miałbyś 8kę (według hipnotyzującej promocji Netii) to jest ok 30% taniej za 25% szybciej. Mnie trafia szlag jak sobie o tym pomyślę... :evil:
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-23, 00:11   

Teraz... rok temu też były inne ceny. Wg tej promocji no owszem miałbym ale rozumiem też że Netia wprowadza taką promocję tylko dla swoich klientów a nie dla linii TP. Tylko dziwne jest to że nie ma nigdzie wspomniane o tym iż nie jest to oferta również dla abonentów TP. Z tego co można przeczytać to ta promocja skierowana jest do wszystkich... Być może jeszcze przedzwonię się zapytać no bo na prawdę to jest dziwne. Pytaliście się dokładnie dlaczego nie można, że musi być nie wiem telefon z Netii również czy całkiem muszą to być ich linie? Bo to co pisałeś że "łącza nie pozwalają bo to na łączach tepsy" nie ma nic do tego bo technicznie jest to jak najbardziej możliwe...
Tak i tak dobrze że zawarli 2-3 lata temu to porozumienie z Telekomunikacją bo równie dobrze moglibyśmy być skazani tylko na Neostradę. A z tego co mi wiadomo Netia ma swoje linie tylko w większych miastach.

Znalazłem jeszcze coś:
https://www.netia.pl/hp,dla_domu,sprawdz.html
Wpisz tu swoje dane i będziesz mieć do wyboru możliwe promocje, w moim przypadku jest to samo co było rok temu... Czyli 6Mb za 109 na 18 miesięcy lub na 24 miesiące 1-6 - 1zł i 7-24 - 99zł.
Tylko na jakiej podstawie "przyznają" "hipnotyzującą promocję" to że tak powiem diabli ich wiedzą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 07:53   

Pytałem się czy zmieniłoby się coś gdybym miał jeszcze telefon z Netii ale mi powiedzieli że nie. Musiałoby być wydzierżawione łącze od tepsy i dopiero wtedy można korzystać z promocji. Niestety na dzierżawę łącza w małych miastach to nie ma szans bo jak narazie Netia ma tyle roboty że ich nie potrzebuje (patrz ma w nosie klientów z małych miasteczek)
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-23, 10:40   

d@vid napisał/a:

Znalazłem jeszcze coś:
https://www.netia.pl/hp,dla_domu,sprawdz.html
Wpisz tu swoje dane i będziesz mieć do wyboru możliwe promocje, w moim przypadku jest to samo co było rok temu... Czyli 6Mb za 109 na 18 miesięcy lub na 24 miesiące 1-6 - 1zł i 7-24 - 99zł.
Tylko na jakiej podstawie "przyznają" "hipnotyzującą promocję" to że tak powiem diabli ich wiedzą...


D@vid to wszystko bzdura. Na tej stronie możesz otrzymać informacje o możliwości podpięcia nawet 8Mbit i jeszcze podpiszą z Tobą na tyle umowę, a realnie podepną ci 1Mbit czy 2 Mbit. Zadzwoń na infolinię i zapytaj twardo, czy otrzymane poprzez ten formularz dane na pewno są prawdziwe. Ja otrzymałem szczerą odpowiedź i stąd wiem co są warte informacje z ich strony.

Zwrócić należy także uwagę na to, że dołączają do każdej umowy usługę "Pakiet Bezpieczny Internet" za 1gr/mies. Niestety tylko przez 3 miesiące. Potem należy płacić co miesiąc 9,99. Rezygnacja z tego dodatku nie jest taka prosta, bo mnie pomimo tego że nie mam tej usługi na umowie ciągle dopisują ją na fakturach:
http://wielun.biz/viewtop...er=asc&start=15
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-23, 11:42   

Jak realnie podepną mi 1 czy 2 Mb? Chyba nie rozumiesz o co mi chodziło, prędkość nie ma nic do tego, pomijam całkiem prędkość jeśli chodzi o ten formularz! Chodzi tylko o promocje jakie są możliwe dla danego abonenta. Ja rok temu identycznie zamawiałem 6Mb, przez identyczny formularz co tam jest teraz (od roku nie zmieniło się zupełnie nic) a oczywiście czy u kogoś da radę "wyciągnąć" 6Mb to jest inna sprawa, promocja przewiduje taką prędkość a nie jest możliwa do założenia u użytkownika. Nie wiem dlaczego Administrator mieszasz te sprawy, być może nie dokładnie doczytałeś o co mi chodziło (albo nie sprawdziłeś co sprawdza ten formularz), on nie ma nic do prędkości. Z resztą w kwestii możliwej prędkości pisałem kilka postów wcześniej.
No i gregg pewnie to się zgadza co mówią, i na tej stronie jakby wpisać dane osoby która ma wydzierżawione łącze to byś miał do wyboru po sprawdzeniu "hipnotyzującą promocję" a nie jak w naszym przypadku tylko ta co była rok temu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 13:02   

d@vid napisał/a:
No i gregg pewnie to się zgadza co mówią, i na tej stronie jakby wpisać dane osoby która ma wydzierżawione łącze to byś miał do wyboru po sprawdzeniu "hipnotyzującą promocję" a nie jak w naszym przypadku tylko ta co była rok temu.

Zgadza się i dlatego szlag mnie trafia... :evil:
Na dobrą sprawę to mnie nie powinno obchodzić czy mam kabel netii, tepsy, srepsy itp. Jest promocja to powinienem móc z niej skorzystać. Jeżeli nie moge, to znaczy że nie wszyscy są równo traktowani, a w tym wypadku powinien sie tym zając UOKiK.
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-23, 16:38   

OK Wobec tego inaczej. Wypełniam formularz podając prawdziwe dane. Otrzymuję taką propozycję:

1Mbit za 1zł* (59zł miesięcznie) | 4Mbit za 1zł* (74zł miesięcznie) | 8Mbit za 1zł* (79zł miesięcznie)

Teraz chcę sobie zamówić 4 czy 8 Mbit i pojawia się problem. Wiem że u mnie nie da się założyć więcej niż 1 Mbit, co przyznają mi na infolinii. JA mam nawet umowę na 6 Mbit i co z tego? Więc po co jest ten formularz? Tylko po to by wprowadzać ludzi w błąd. Klient może sobie chcieć... a oni i tak włączą to co im pasuje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-12-23, 19:33   

Może tak go interpretujesz... Jeśli o mnie chodzi to ani przez myśl mi nie przeszło że ten formularz może informować abonentów o tym jaką prędkość mogą maksymalnie uzyskać. Informuje jaką mogę wybrać w ramach sprawdzonych promocji ale nie czy jest możliwa... dla mnie bynajmniej jest to oczywiście no ale nie wiem być może tylko dla mnie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW