R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-03-01, 16:15
szukam pracy
Autor Wiadomość
magdus007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-06, 11:59   szukam pracy

Jestem tegoroczną maturzystką. Jestem dyspozycyjna, odpowiedzialna, uczciwa, dokładnie wykonuję powierzone mi obowiązki, szybko się uczę, mam dobry kontakt z ludźmi. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
Szukam pracy na okres wakacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-06, 14:06   

Nie Ty jedna.. niestety po to nam było 3 lata spedzone w kieracie w liceum i zdanie matury zeby teraz nająć sie do ogrodow albo na budowe.. a mówią że średnie to już jest coś, a tymczasem ci co maja zawodowke latwiej znajda prace w wln niz ci po lo..
Jak po liceum nie idziesz na studia to jestes smieciem taka prawda, 0 wyksztalcenia i 0 ukierunkowania, nic nie umiesz wg tych co szukaja ludzi do pracy..
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2010-07-06, 14:30   

dlatego warto wybrać technikum bo jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ma się
- egzamin zawodowy
- zawód
- mature

a po liceum jeżeli się zda tylko mature
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
magdus007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-06, 15:31   

W porządku aczkolwiek szukam tu pracy jedynie na wakacje bo potem wybieram się na studia. To nie post na temat wyboru edukacji :) prawda?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-09, 19:52   

Mrówek napisał/a:
dlatego warto wybrać technikum bo jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ma się
- egzamin zawodowy
- zawód
- mature

a po liceum jeżeli się zda tylko mature


Zmarnujesz rok więcej czasu w szkole. Taka jest różnica dla mnie.
Te zawody/kierunki w technikum handlowiec, informatyk to nie jest jakaś specjalistyczna wiedza.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-07-09, 20:07   

Mateusz napisał/a:
Zmarnujesz rok więcej czasu w szkole. Taka jest różnica dla mnie.
Te zawody/kierunki w technikum handlowiec, informatyk to nie jest jakaś specjalistyczna wiedza.


No tak, lepiej zamiast tego być przez 5 lat MPO i roboty nie dostać nigdzie. W wieku 24 lat zdobyć najwcześniej "jakiś" zawód...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-09, 22:47   

a najlepiej iść do lo i miec wielkie g. jeśli nie pójdzie sie nigdzie dalej.
Krótko mówiąć teraz każdy by chciał pracować przy biurku a nie fizycznie.. Tylko spada zapotrzebowanie na biurowców a coraz mniej jest prawdziwych fachowców, którzy teraz naprawde zarabiają....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-10, 13:41   

bob_mistrz napisał/a:
Mateusz napisał/a:
Zmarnujesz rok więcej czasu w szkole. Taka jest różnica dla mnie.
Te zawody/kierunki w technikum handlowiec, informatyk to nie jest jakaś specjalistyczna wiedza.


No tak, lepiej zamiast tego być przez 5 lat MPO i roboty nie dostać nigdzie. W wieku 24 lat zdobyć najwcześniej "jakiś" zawód...


Ok, ja trochę generalizuję. Skończyłem LO i gdyby dane było mi cofnąć czas to też bym poszedł do LO. Ludzi ciekawych poznałem a z tego (jak ktoś potrafi) można użytek zrobić.

yampress
Znajomi po technikum idą na studia, rok zmarnowany a jaki to zawód po technikum?
W 3 klasie LO przygotowywałem się do olimpiady ekonomicznej i przeglądałem książki z technikum ekonomicznego.

Ta cała wiedza to też wielkie g. w porówaniu do tego 1 roku ekstra który trzeba poświęcić.

Takie jest moje zdanie. Reszta to osobiste zdolności, chęci.

Większość ludzi nastawia się na to że szkoła im "coś da" a później wielkie rozczarowanie po napisaniu matury czy zdobyciu magistra. ;)

Z 2giej strony szkolnictwo jest całkowicie podporządkowane MEN. Czytałem dawno artykuł w Wprost(kolejny zresztą opublikowany) o szkolnictwie wyższym w Polsce.

Oxford i Cambridge nie spełniałyby wymagań zakresu programowego MEN. W czym rzecz? Tam szkoły same sobie ustalają program uczenia wg tego co uważają za potrzebne a u nas urzędnicy w MEN.

Do tego można jeszcze doliczyć sposób finansowania uczelni w Polsce.

Jeśli się nie mylę to chyba MBA są bardziej "autonomiczne" w nauczaniu.

Można by tu dużo pisać, dużo zależy od osobowości i własnych chęci motywacji. Samo się nic nie zrobi, a w tym kraju trochę trzeba się bardziej wysilić.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MonikaWieluń 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-23, 10:53   

KOBIETA Z 12- letnim STAŻEM SZUKA PRACY !!!

32- letnia kobieta z dużym doświadczeniem w handlu . Prawo jazdy kat. B . Interesuje mnie praca w systemie dwuzmianowych lub jednozmianowym . Chętnie nabywam nowe doświadczenia . Jestem komunikatywna, dobra znajomość kasy fiskalnej. Mogłabym się również zajmować rozwożeniem części samochodowych lub produktów spożywczych samochodem osobowym lub małym dostawczym .
kontakt pod nr. tel : 512851147

DSC04468.JPG
Plik ściągnięto 101 raz(y) 71,11 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW