R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2010-10-23, 16:33
Skiny na laptopa
Autor Wiadomość
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-16, 14:00   Skiny na laptopa

Szukałem, ale nie znalazłem takiego tematu więc postanowiłem założyć ;) Niedawno kupiłem nowego laptopa i zastanawiam się nad czymś takim:

http://allegro.pl/item111...iej_gratis.html

Takie naklejki przylepia się na obudowę laptopa, co ma chronić przed zarysowaniami. Naklejkę można później (podobno) bez problemu odkleić i nie zostawia żadnych śladów. Wybór jest kosmiczny to raz a dwa że podałem przypadkowy link, na allegro jest znacznie szerszy asortyment i nie mówie tu o tym konkretnym sprzedawcy. Do wyboru do koloru, tylko jak z trwałością?
Z jednej strony chciałbym chronić nowego laptopa ale z drugiej boje się że moge go zeszpecić taką naklejką jeśli później nie będzie chciała się odkleić za jakiś np rok.

Czy ktoś z Was miał coś takiego? Polecacie?
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2010-07-16, 14:08   

sauce napisał/a:
Czy ktoś z Was miał coś takiego? Polecacie?

Spotkałem się jakiś czas temu z tego typu wynalazkiem na kadłubku Aristo - nie wiem w jaki sposób się z nim obchodził właściciel, ale najgustowniej ta nalepka nie wyglądała. Może te dzisiejsze są innego pokroju jakości ;-)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-16, 14:13   

No nie wiem, nie bede zamawiał tak w ciemno, więc dlatego najpierw szukam sugestii czy warto się w to bawić
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Krzys_86 
Czytał o Wieluniu
Web



Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Czarnożyły/SC
Wysłany: 2010-07-21, 22:06   

Zależny jak eksploatujesz swojego lapka , jak często go przewozisz , nosisz to Ci sie powyciera (przynajmniej u mojej znajomej tak bylo). Na początku fajny bajerek bo kolorowe i w ogóle ale pozniej powycierane i juz tak gustownie nie wyglądało. A i pozniej jak sprzedajesz to tez nie każdy z czymś taki kupi.

Ale to tylko moje zdanie i moje sugestie takze decyzja nalezy do Ciebie :)



Poprawiono 1 błąd językowy, 2 ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2010-07-21, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-21, 22:21   

Jeśli ktoś chce zarobić, żeby tylko sprzedać naklejkę, to tak to właśnie wygląda. Wystarczy jednak poszukać kogoś, kto dodatkowo laminuje druk.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-21, 22:42   

To laminowane lepsze? Takie też są bo widziałem gdzieś. Nie no wiem że nie każdemu się podoba ale jak zapewniają to można później odkleić bez śladów. W wieluniu chyba jednak taki bajer to mało popularny jest sądząc po mnogości wypowiedzi ;D
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-21, 22:45   

W Wieluniu - owszem można zrobić sobie naklejkę na laptopa, nawet zalaminowaną. Jednak z tego co mi wiadomo, mało kto podejmuje się zrobienia jednej naklejki, bo to jest nieopłacalne przy tak małych (pojedynczych) zleceniach. Laminowanie nie wpływa na trwałość kleju, tylko na trwałość wydruku (zabezpiecza przed płowieniem i w pewnym stopniu - zależy zresztą od danego rodzaju laminatu - przed zarysowaniami).
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sauce 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 297
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-07-21, 22:50   

Jakbym zamawiał to przez internet i w sumie też nie chciałem jakiejś tam kolorowej czy coś tylko taką srebrną raczej neutralną żeby tylko się nie rysowała obudowa. Ale chyba nikt z forumowiczów nie ma, bo nikt sie nie wypowiada z użytkowania u siebie takiej naklejki :p
_________________
miłego dnia Mrówek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW