R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
nowa sprawa w wieluńskim szpitalu
Autor Wiadomość
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-16, 22:25   nowa sprawa w wieluńskim szpitalu

Jestem pracownikiem wieluńskiego szpitala od kilkunastu lat. Dobrze poznałam zasady pracy, ludzi tu pracujących. Mam wyrobione swoje zdanie na temat umiejętności pracowników ,ich przydatności do piastowanych stanowisk. Jestem ostatnia zszokowana tym, co dzieje się w wieluńskim szpitalu, a chodzi mi o transport sanitarny, który od 01 01 2011r. przejęła firma z Katowic. Wygrała przetarg z firmą BOMED, która do tej pory świadczyła te usługi. I tu moje zaskoczenie. Jaka to była krytyka firmy BOMED: mówiło się o układzie towarzysko-biznesowym Bomed – Dyrekcja SP ZOZ (wypowiedż LUNY z 18 03 2009 r. godz. 16:38) .
Ta sama Luna 24 12 2008 godz 13:24 pisze (cytat)” posiadanie własnego transportu sanitarnego w innych szpitalach to przynosząca dochody działalność. W Wieluniu nawet własną karetkę oddaje się w dzierżawę prywatnej firmie”.(chodzi o firmę BOMED)
Wypowiedż Luny z 19 01 2009 r. godz. 13:24 cytat: „ wielka szkoda ,że dyrekcja i władze powiatu w swych planach wydatkowania środków z RPO nie pomyślą o przeznaczeniu pewnej kwoty na zakup samochodów transportu sanitarnego. Własny transport to wielkie oszczędności dla szpitala, ale powiatowi notable nie potrafią chyba liczyc.”
W artykule w Polskiej Gazecie Krakowskiej z 21 12 2008 r. wiceprzewodniczący Krajowego Związku Pracowników Ratownictwa Medycznego WOJCIECH WERBICKI mówi : (cytat) „ wystarczy zamiast kupowac usługi w firmie BOMED, wziąć karetkę w leasing, a działalnośc prowadzic na własny rachunek. To nieetyczna i dwuznaczna sytuacja ………..Zdaniem ratowników taniej byłoby wziąć samochody w leasing, bo kwota przeznaczona na wynajmowanie karetek odpowiadałaby kosztom miesięcznych rat. Do tego z czasem karetki przeszłyby na własnośc SP ZOZ. ………… wszystkim innym szpitalom wynajmowanie się nie opłaca, a nam tak – dziwi się WOJCIECH WERBICKI”( koniec cytatu).
W odpowiedzi na artykuł na wieluńskim forum dyskusyjnym 23 02 2009r o godz. 18:37 MAREKS pisze: (cytat ) „ z tego wynika , ze karetka w leasingu byłaby spłacona-+ 15 miesięcy. Ktoś tu robi z nas głupa.( koniec cytatu)
A „ najlepsza” jest wypowiedz BIONDARMA z 08 12 2009 godz. 00:17 ( CYTAT )
Szanowni Państwo, Pani dyrektor robi sobie z Was niezłe jaja i trzepie na tym kasę, a Wy co? posłuszne pachołki? Żenada! Wstyd i Hańba!
Zrobi ktoś z tym syfem w końcu coś???
dalej te skoligacone rodzinnie firmy będą nami rządzić? Bo co? bo maja kase i układy? jakie układy ? z kim układy? dlaczego tak sie dzieje? A powiatowe kontrole, jako organ założycielski? ładuje niezłą kasę w szpital. Powiat wykłada kasę i nie do końca sprawdza na co, i ja tutaj szanowni Państwo nie widzę żadnego nadzoru!
Weście sie w garść, bo to tchórzostwem zajeżdża mili Państwo!, Nie ma nikogo kto by to upublicznił? szerzej?? na skale krajową? co jest??? weźcie sie w kupę, bo podobny syf jest w innych miastach. Związki zawodowe macie? Nie wierzę, że ktoś ze związku wsadzi łeb w piasek i nic nie powie. Dajcie im szanse i pole do popisu bo z czasem sami sie władujecie w niezłe bagno, a g...z tego będziecie mieli”
Przytaczam te wszystkie wypowiedzi, licząc na podjęcie odpowiednich kroków przez czynnych działaczy związków zawodowych. Już teraz nie opłaca się wziąśc samochody w leasing? Już nie przeszkadza, że inna prywatna firma transportowa, działa w wieluńskim szpitalu ? Firma nieznana na naszym terenie, która dostarczyła na przewozy pacjentów stare samochody. A może chodzi w tym wszystkim o zawiśc , o prywatną wojnę WOJCIECHA WERBICKIEGO z Szefem Bomedu?
A może Przewodniczący WOJCIECH WERBICKI ściągnąłby dziennikarzy z CELOWNIKA?.Jest w tym bardzo dobry, tylko jak wytłumaczyłby dziennikarzom swoje rozmowy , z przedstawicielem katowickiej firmy transportowej i kierowcami pracującymi dla niej ,w pomieszczeniu związków zawodowych, które otrzymał od Dyrekcji szpitala.
A całej pikanterii dodaje fakt, że koordynatorem i jednym z kierowców tej nowej firmy transportowej został SEBASTIAN JASIŃSKI - wiceprzewodniczący związków zawodowych.
Co za dwulicowośc. I Wy Panowie szczycicie się, że działacie w związkach zawodowych? Dla telewizji ,sprowadzanej przez was do szpitala, na obradach w urzędach powiatowych i gminnych ,występujecie jako obrońcy wieluńskiego szpitala.
W rzeczywistości myślicie tylko o sobie.
Współczuję niektórym wieluńskim ratownikom( bo przecież ten „słynny związek Werbickiego i Jasińskiego” nie jest liczny), że mają takich przywódców .
BIONDARM napisał 09 12 2009r. godz.17:13( cytat )„ ludzie są zastraszeni i odezwanie grozi utratą pracy” , ale ja nie boję się. Czuję tylko wstyd i zażenowanie, że w naszym wieluńskim szpitalu pracują tacy ludzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-16, 22:29   

panna, w BOMEDzie pracujesz że tak to cię oburza? :D
A może ktoś pokusi się o pokazanie aspektu finansowego całego przedsięwzięcia? Bo moim zdaniem jako podłego kapitalisty decydujące powinny być właśnie kwestie finansowe (oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego standardu usługi).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-16, 22:44   

A co ty MODERATOR jesteś podłym kapitalistą? Tak ważne są kwestie finansowe, a gdzie moralnośc i etyka. A jeśli chodzi o standard usług, to może skorzystasz z nich, ale jeśli pojedziesz karetką z S.J. to radzę ci dobrze zapiąc pasy i trzymac się mocno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-17, 01:02   

Nie życzyłbym nikomu jazdy karetką pogotowia, bez względu na to z jakiej firmy ta karetka pochodzi.
Moralność, etyka - wzniosłe słowa. Ale interes ekonomiczny powinien być priorytetem. Nie znam szczegółów przetargu na świadczenie tych usług dla wieluńskiego szpitala, ale opieranie się tylko i wyłącznie na kwestiach moralnych i etycznych (że niby usługa zewnętrzna jest z gruntu niemoralna, nawet jeśli jest tańsza i lepsza) jest moim zdaniem błędne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 37
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2011-01-17, 11:12   

panna napisał/a:
A co ty MODERATOR jesteś podłym kapitalistą? Tak ważne są kwestie finansowe, a gdzie moralnośc i etyka. A jeśli chodzi o standard usług, to może skorzystasz z nich, ale jeśli pojedziesz karetką z S.J. to radzę ci dobrze zapiąc pasy i trzymac się mocno.

Gdy BOMED był dostawcą usług moralność i etyka nie przeszkadzały, mimo, że jak już wyżej napisane dla szpitala korzystniejszy byłby leasing karetki, teraz gdy inna firma przejęła świadczenie tego typu usługi oddzywają się takie głosy.
Standard - raczej karetki BOMEDu nie grzeszą nowością, nie przyczepiam się do braku świadectw technicznych, bo wierzę, że je posiadają, ale ogólnego ich stanu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-01-17, 18:21   

Panowie, dlaczego się tak dziwicie ;) Każdy chce bronić swojego miejsca pracy, bądź miejsca pracy swoich najbliższych. To normalna reakcja ;)

panna, pójdź za podpowiedzią red`a i postaraj się przedstawić nam tutaj jakieś konkrety finansowe tej zamiany. Bo musisz przyznać, że moralność i etyka, są pojęciami, które już od jakiegoś czasu nie kojarzą się ludziom ze służbą zdrowia, więc sama widzisz, że to żaden atut ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yoczka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-17, 23:02   

Witam.
Dziwne, że panna, wcześniej się nie odzywała, kiedy mowa była o BOMEDzie. Tak jak reszta forumowiczów mam wrażenie, że chodzi o coś innego. To co bije z Twojego posta to osobista niechęć do ratowników-związkowców działających w szpitalu. Wcześniej moralność i etyka nie były aż takie ważne, a teraz kiedy BOMED przegrał przetarg to podnosisz larum ? Może sama jesteś pracownikiem BOMEDu, tak jak to trafnie zauważył red.
panna napisał/a:
Dla telewizji ,sprowadzanej przez was do szpitala, na obradach w urzędach powiatowych i gminnych ,występujecie jako obrońcy wieluńskiego szpitala.

Dlaczego wcześniej nie poparłaś pana Wojciecha Werbickiego i jego kolegów, kiedy walczyli m.in o tą karetkę ? To jak był BOMED to nie była ona potrzebna, wszystko było ok, a teraz BOMEDu nie ma i już karetka jest potrzebna ? Krytykujesz ludzi, którzy chociaż próbowali coś zrobić dla zmniejszenia wydatków szpitala...

miko 005 napisał/a:
panna, pójdź za podpowiedzią red`a i postaraj się przedstawić nam tutaj jakieś konkrety finansowe tej zamiany.

Wydaje mi się, ze nie chodzi o przedstawienie konkretów, bo konkrety są jasne - pod koniec posta wyszczególnię każdą z ofert, które są tutaj przedmiotem dyskusji - tylko o dowalenie związkom zawodowym. panna najwidoczniej prowadzi swoją prywatna wojnę i stara się w jakiś sposób oczernić związkowców...


ZADANIE B

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
OFERTA 02/10
NZOZ „MAWO-MED” Sp. z o. o., 40-306 Katowice, ul. Ks. Siwka 3
- cena netto/ brutto za 1 przejechany km – 1,70 zł

OFERTA 03/10
PHU „JUDYTA”, 96-100 Skierniewice, ul. Sobieskiego 8 A
- cena netto/ brutto za 1 przejechany km – 4,85 zł

OFERTA 04/10
NZOZ „BOMED” Bożena Bąk, 98-300 Wieluń, ul. 18 Stycznia 16
- cena netto/ brutto za 1 przejechany km – 2,10 zł


ZADANIE C

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
OFERTA 02/10
NZOZ „MAWO-MED” Sp. z o. o., 40-306 Katowice, ul. Ks. Siwka 3
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,15 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 17,90 zł

OFERTA 03/10
PHU „JUDYTA”, 96-100 Skierniewice, ul. Sobieskiego 8 A
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,00 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 25,80 zł

OFERTA 04/10
NZOZ „BOMED” Bożena Bąk, 98-300 Wieluń, ul. 18 Stycznia 16
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,45 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 21,00 zł


ZADANIE D

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
OFERTA 02/10
NZOZ „MAWO-MED” Sp. z o. o., 40-306 Katowice, ul. Ks. Siwka 3
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,15 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 16,40 zł

OFERTA 04/10
NZOZ „BOMED” Bożena Bąk, 98-300 Wieluń, ul. 18 Stycznia 16
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,45 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 21,00 zł

ZADANIE E

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
OFERTA 02/10
NZOZ „MAWO-MED” Sp. z o. o., 40-306 Katowice, ul. Ks. Siwka 3
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,15 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 16,40 zł

OFERTA 03/10
PHU „JUDYTA”, 96-100 Skierniewice, ul. Sobieskiego 8 A
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,00 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 34,50 zł

OFERTA 04/10
NZOZ „BOMED” Bożena Bąk, 98-300 Wieluń, ul. 18 Stycznia 16
- cena netto / brutto za 1 przejechany km – 1,45 zł
- cena netto / brutto za 1 roboczogodzinę pracy kierowcy – 21,00 zł


Źródło:Strona Wieluńskiego Szpitala
Możecie tam wejść i posprawdzać wszystko o przetargu...


Aha i na koniec jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie panna

panna napisał/a:
A co ty MODERATOR jesteś podłym kapitalistą? Tak ważne są kwestie finansowe, a gdzie moralnośc i etyka. A jeśli chodzi o standard usług, to może skorzystasz z nich, ale jeśli pojedziesz karetką z S.J. to radzę ci dobrze zapiąc pasy i trzymac się mocno.


Czyja to karetka ostatnio miała wypadek ?
Może w karetce tak bronionego przez Ciebie BOMEDu jednak też powinno się mieć zapięte pasy ?

Pozdrawiam wszystkich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-01-18, 12:04   

panna - czy mogłabyś tak od początku ? Bo jeżeli ktoś (tak jak ja) nie jest wtajemniczony "who is who" to nijak nie pojmie o co tak naprawdę chodzi w tym poście oprócz tego, że ktoś wygrał a ktoś innym przegrał przetarg :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2011-01-18, 16:36   

Jest takie powiedzenie: "zadowolony człowiek powie o tym pięciu, niezadowolony-trzydziestu." musi być coś na rzeczy skoro 'panna' podjęła się tego tematu. Jak już wspomniała jest pracownikiem szpitala. Też mam takie wrażenie, że 'red' ma rację, że to kobieta z karetki BOMED-u. Firma krakowska wygrała przetarg. Jak widać z ofert, proponowane koszty, które wynikają z przedstawionych są tańsze od wieluńskiej firmy. Hipotetycznie zakładam, że 'panna' może stracić pracę, gdyż w tym przypadku lokalna firma nie będzie miała dochodu z usług transportowych dla szpitala. Chcąc wyrazić swoje niezadowolenie napisała o tym temat, żeby pokazać, że umie o tym powiedzieć. Podkreślam, to jest moja hipoteza. Niech "panna" wyjaśni nam tą sprawę jak jest naprawdę.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-18, 22:04   

Yoczka podajesz cennik usług zgłoszony do przetargu, tylko może wytłumaczysz innym na forum , co oznaczają symbole zadań. Mnie nie musisz, bo ja dobrze wiem. Czy nie dziwi cię, tak duża różnica w cenach, porównaj ceny ze Skierniewic . Chyba ,ze katowickie karetki jeżdzą na jakimś specjalnym paliwie, najwyrażniej na powietrzu. Chyba jesteś słaba z ekonomii.
Piszesz, o mojej osobistej niechęci do ratowników związkowców, dlaczego, nie poparłam Werbickiego i jego kolegów, kiedy próbowali coś zrobic dla zmniejszenia wydatków szpitala, o dowaleniu związkom zawodowym, o mojej prywatnej wojnie.
Co to za związki , które prowadzą swoją prywatną wojnę, które brużdzą w swoje własne gniazdo. Ilu już straciliście zwolenników, ilu ratowników wypisało się z waszego związku, bo nie chciało mieć z wami nic wspólnego. Ilu jeszcze posiadacie członków.
Piszesz BOMEDU nie ma. CZYŻBY ?????

A twój wpis o wypadku kierowcy z BOMEDU to już chwyt poniżej pasa. Kierowcy szpitalni nie mieli wypadków ? A przecież to Jasiński i Zaręba rozbił stosunkowo młodą karetkę, która musiała po 3 wypadku iśc do kasacji.

[ Dodano: 2011-01-18, 22:06 ]
Nie jestem pracownikiem BOMED-u, nie boję się utraty pracy, żeby mieć własne zdanie. Jestem za prywatyzacją służby zdrowia. Śmieszne, jeśli tylko ktoś wypowiada się przeciwko związkowcom Werbickiego i Jasińskiego, to zaraz musi pracowac w BOMEDZIE. Czy naprawdę tak nisko cenicie pracowników wieluńskiego szpitala, że myślicie , że nie umieją myślec i oceniac.

A teraz do tych którzy odpowiedzieli na moją wypowiedz. Albo nie grzeszycie inteligencją, albo nie umiecie dobrze czytac, skoro nie rozumiecie sensu mojej wypowiedzi. Moderator, nie napisałam,że usługa z zewnątrz jest niemoralna, nawet jeśli jest tańsza. Czy lepsza to trzeba głęboko nad tym się zastanowic i poobserwowac.
Czy Wy naprawdę nie widzicie, że w tej całej sprawie chodzi o prywatną wojnę W. Werbickiego i „ jego” związkowców z szefem BOMED-u. Przeczytajcie dokładnie moją wypowiedz (a może Ci ,którzy odpowiedzieli ,to tylko „słynni, sprawiedliwi związkowcy” )
Dwa lata temu W. Werbicki i jego związkowcy domagali się od Dyrekcji szpitala wzięcia karetek w leasing, aby nie zarabiał BOMED. Byli przeciwni prywatnej fimie transportowej, jako „sprawiedliwi działacze”, chcieli, aby zarabiał na transporcie Szpital.
Teraz ściągnęli katowicką firmę transportową (czy Wy myślicie, że nikt nie widzial waszych spotkań ) z tak śmiesznymi cenami do przetargu. Można tak zaniżyc ceny, skoro na karetkach z Katowic, jeżdzą pracownicy wieluńskiego szpitala, Straży miejskiej, z DIALIZ i z stamtąd mają odprowadzane składki ZUS-owskie . A tu czyste pieniądze wpadają do rączek. Nie mówcie mi tylko, jaki zysk będzie miał szpital, bo w to nie uwierzę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-01-19, 19:07   

panna napisał/a:
co oznaczają symbole zadań.
- czyli zostaliśmy wmanipulowani ??? Czy dobrze rozumiem, że każdy z uczestników przetargu miał inny zakres zadań ??? ;) (kto jeszcze w to wierzy ?)

panna napisał/a:
Czy nie dziwi cię, tak duża różnica w cenach, (...) Chyba jesteś słaba z ekonomii.
- mnie nie dziwi. Pewnie tak samo tych, którzy jako niegrzeszący inteligencją czytelnicy forum wiedzą, że tańsza oferta i ten sam zakres usług to oferta korzystniejsza... :smile: no ale nie każdy musi o tym wiedzieć więc nie mów o tym nikomu :wink:

panna napisał/a:
dlaczego, nie poparłam Werbickiego i jego kolegów, kiedy próbowali coś zrobic dla zmniejszenia wydatków szpitala
- no właśnie dlaczego ?

panna napisał/a:
w tej całej sprawie chodzi o prywatną wojnę W. Werbickiego i „ jego” związkowców z szefem BOMED-u
- nawet jeśli to gdzie tutaj afera ? Jeździł dotąd droższy BOMED teraz tańsza firma z Katowic... :) Co niektórzy więc podziękują Panu W. za wprowadzenie oszczędności ;)

panna napisał/a:
Dwa lata temu W. Werbicki i jego związkowcy domagali się od Dyrekcji szpitala wzięcia karetek w leasing, aby nie zarabiał BOMED. Byli przeciwni prywatnej fimie transportowej, jako „sprawiedliwi działacze”, chcieli, aby zarabiał na transporcie Szpital.
- to chyba akyrat dobrze świadczy o związkowcach ? Bo już się pogubiłem ;)

panna napisał/a:
Nie mówcie mi tylko, jaki zysk będzie miał szpital, bo w to nie uwierzę.
- a jaki był zysk dla Szpitala kiedy jeździł BOMED ? Wg mnie zysk będzie, gdyż będzie taniej :) Nie wierzysz w to, że jak kupisz tą samą rzecz za mniejszą kaskę to masz ZYSK ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-19, 23:37   

Kaowiec piszesz
1)cytat: "Bo jeżeli ktoś (tak jak ja) nie jest wtajemniczony "who is who" to nijak nie pojmie o co tak naprawdę chodzi w tym poście ". A ja myślę ,że bardzo dobrze wiesz o co chodzi.
2)cytat :"Co niektórzy więc podziękują Panu W. za wprowadzenie oszczędności "-odpowiadam, ze na pewno ci ,którzy tam sobie dorabiają szczególnie ,że jako kierowcy zatrudnieni w dwóch ,albo i trzech firmach, schodzą z jednego dyżuru na drugi bez przepisowej 12 godzinnej przerwy.
3)cytat:" to chyba akurat dobrze świadczy o związkowcach ? Bo już się pogubiłem "
-odpowiedz jak do pierwszego cytatu.
W całej swojej wypowiedzi chciesz Kaowiec zasugerowac,ze przypadkowo na forum dowiedziałeś się o tej sprawie. Ale gdyby tak było to ,to zainteresowałby cię jeszcze inne aspekty tej sprawy .Jeszcze raz proponuję ci ,przeczytaj moje wypowiedzi dobrze,przemyśl, to może podam ci jeszcze następne przyklady.
Acha , ja, Kaowiec nie używam słowa "afera". Jest bardzo duża rożnica między słowem afera, a słowem sprawa.Może sprawdzisz w slowniku.



Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-01-20, 02:25, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Biondarm 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: 2011-01-27, 00:39   

Proponuje zmienić temat że nie ważne jaka firma jeździ, ważni sa ludzie i chęć do profesjonalnej i uczciwej pracy.

Szanowna Pani Panno :-) z całym szacuneczkiem i uwielbieniem jaką Panią darzę proszę o nie przekręcanie mojego nicka, gdyż odczuwam pod tym względem dyskomfort psychiczny. Dziękuje.
Proszę uprzejmie Panią od oddyndania sie od Pana Werbickiego, gdyż jest to człowiek który od zawsze jest za karetkami które sa własnością szpitala i nie ważne jaka firma jeździ.
Tudzież również Pan Jasiński wraz z Panem Werbickim uważają że karetki maja byc własnością szpitala bo tak jest najoszczędniej ale dyrekcja nie chce o tym słyszeć i woli ponosić straty.
Toteż szanowna Panno, zamiast siać nawóz na współpracowników proponuję valerin forte i głęboki oddech bo nawożenie we własne podwórko mnie obrzydza.
I droga Panno, proszę o jakże subtelna odpowiedź na moje pytanie - na jakich zasadach i po jakim konkursie jeżdżą kierowcy Bomed w Osjakowie?

Pozdrawiam serdecznie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-01-27, 02:55   

panna napisał/a:
Kaowiec piszesz
1)cytat: "Bo jeżeli ktoś (tak jak ja) nie jest wtajemniczony "who is who" to nijak nie pojmie o co tak naprawdę chodzi w tym poście ". A ja myślę ,że bardzo dobrze wiesz o co chodzi.
2)cytat :"Co niektórzy więc podziękują Panu W. za wprowadzenie oszczędności "-odpowiadam, ze na pewno ci ,którzy tam sobie dorabiają szczególnie ,że jako kierowcy zatrudnieni w dwóch ,albo i trzech firmach, schodzą z jednego dyżuru na drugi bez przepisowej 12 godzinnej przerwy.
3)cytat:" to chyba akurat dobrze świadczy o związkowcach ? Bo już się pogubiłem "
-odpowiedz jak do pierwszego cytatu.
W całej swojej wypowiedzi chciesz Kaowiec zasugerowac,ze przypadkowo na forum dowiedziałeś się o tej sprawie. Ale gdyby tak było to ,to zainteresowałby cię jeszcze inne aspekty tej sprawy .Jeszcze raz proponuję ci ,przeczytaj moje wypowiedzi dobrze,przemyśl, to może podam ci jeszcze następne przyklady.
Acha , ja, Kaowiec nie używam słowa "afera". Jest bardzo duża rożnica między słowem afera, a słowem sprawa.Może sprawdzisz w slowniku.

Panna, jesteś aferzystką. Jeśli opisana przez Ciebie sytuacja nie odpowiada Ci jest, jak słusznie w powyższych postach zauważyłaś, telewizja np. TVN, Polsat. Zgłoś tę sprawę, wtedy z pewnością wszystkich nas oświeci cały korzystny/niekorzystny przetarg i "wojny gangów karetkowych". :roll:

panna napisał/a:
A co ty MODERATOR jesteś podłym kapitalistą?


A tak BTW... Panno, nie wiem jak u Ciebie z inteligencją, ale MODERATOR to funkcja, która jest nadawana za "zasługi". Na tym forum posługujemy się nickami /jest to termin używany w polskojęzycznych programach/forach do określenia pseudonimu/loginu/identyfikatora itp./. Osoba, którą "nickujesz" MODERATOR to red
EOT!
Biondarm napisał/a:
I droga Panno, proszę o jakże subtelna odpowiedź na moje pytanie - na jakich zasadach i po jakim konkursie jeżdżą kierowcy Bomed w Osjakowie?

Może po konkursie piękności... :P
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :lol:
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-27, 22:16   

Biondarm piszesz: cytat: „nie ważna jaka firma jeździ, ważni są ludzie i chęc do profesjonalnej i uczciwej pracy”. Uwierzyłabym, gdybym nie znała niektórych. A tak na marginesie , to co masz do kierowców z BOMED-u . ( też ich znam )- czyżby nie mieli chęci do pracy ? Swoją wypowiedzią ( a nie „ grzeszysz” kulturą osobistą, skoro używasz takich słów ) dajesz dowód, że należysz do grona „ drepczących” za W. Werbickim.
Odczuwasz dyskomfort psychiczny za przekręcenie Nicka, a ja myślę ,że z innego powodu.
Ja, nie muszę siac ( a skoro jesteś taki inteligentny, to powinieneś wiedziec, że mówi się wysiewac) nawozu , na współpracowników . To ty, Biondarm i tobie podobni, sami to robicie. A ja poczekam na zbiory, które zbierzecie i może wam będzie wtedy potrzebny Valerin Forte i głęboki oddech.
Dziwi mnie twoje obrzydzenie, skoro sam wcześniej brużdziłeś w swoje gniazdo.
A kierowcy, jeżdzący w Osjakowie, są po kursie piękności ,jak ironicznie zauważyła Syla. Wygrali go ze znaczną przewagą przed W. Werbickim i S. Jasińskim (przykro mi ?, ale nie jesteście panowie w moim typie).
Ja, Syla, nie będę zgłaszała tej sprawy do telewizji, gdyż nie jestem tak fotogeniczna jak W. Werbicki, S. Jasiński czy K. Żuraw. To im, zostawiam szansę na zrobienie kariery telewizyjnej , mają już w tym wprawę ,(tak ładnie wypowiadali się w Celowniku). A po nowej reformie w służbie zdrowia, może będą musieli przekwalifikowac się z ratowników na reporterów terenowych? Ale oni milczą, nie widzą problemu. Czy to nie dziwne ?
Sylo ,dziękuję ci za wykład dotyczący funkcjonowania forum. Naprawdę, masz wiedzę , a jaką inteligencję? Z pewnościa ci nie dorównuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW