R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
nowa sprawa w wieluńskim szpitalu
Autor Wiadomość
Biondarm 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 9
Skąd: polska
Wysłany: 2011-01-28, 00:19   

panna napisał/a:
A tak na marginesie , to co masz do kierowców z BOMED-u . ( też ich znam )- czyżby nie mieli chęci do pracy ?.

Znam, bardzo ich szanuje i lubię. Nie piszę o ludziach, tylko o firmie przetargowej

panna napisał/a:
Swoją wypowiedzią ( a nie „ grzeszysz” kulturą osobistą, skoro używasz takich słów )


Dziekuję. Wyrazy uznania. Prosze o nie wyrywanie zdań z kontekstu i grzebania w historii co jest w mentalności polaczka

panna napisał/a:
dajesz dowód, że należysz do grona „ drepczących” za W. Werbickim.


za nikim nie drepcze ani nikt nie drepcze za mną. Szanuję tych którzy szanują mnie a do wyrażania prywatnej opinii mam demokratyczne prawo

panna napisał/a:
Ja, nie muszę siac ( a skoro jesteś taki inteligentny, to powinieneś wiedziec, że mówi się wysiewac) nawozu , na współpracowników .


oki, przyjmuje na klatę - ale widzę że Ty masz dużą namiętność do pestycydów...



panna napisał/a:
To ty, Biondarm i tobie podobni, sami to robicie. A ja poczekam na zbiory, które zbierzecie i może wam będzie wtedy potrzebny Valerin Forte i głęboki oddech.
Dziwi mnie twoje obrzydzenie, skoro sam wcześniej brużdziłeś w swoje gniazdo.


bo to moja pasja i przykro mi że trzeba interweniowac w takich sprawach o ironio...przepraszam, mea culpa!
panna napisał/a:
Wygrali go ze znaczną przewagą przed W. Werbickim i S. Jasińskim (przykro mi ?, ale nie jesteście panowie w moim typie).


uważaj na słowa, bo seksafery na topie...

ps. czemu nie lubisz TVN? to taka fajna stacja...a najlepsza była BrzydUla
pozdro!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-01-28, 01:54   

Biondarm-Cytat :"Szanuję tych którzy szanują mnie a do wyrażania prywatnej opinii mam demokratyczne prawo ".Odpowiadam, że ja też mam takie prawo,tylko u ciebie coś nie tak z szacunkiem do drugiej osoby ( twoja wyrazenia, określenia pozostawiają dużo do życzenia),Coś mi się wydaje ,że masz poczucie niższości i niedowartościowania. A dlaczego polecasz mi stację TVN? ,program Celownik jest programu I. Może jeszcze nie zgubiłeś namiarów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-28, 08:20   

Macie natychmiast przestać się "TYkać". Wracajcie do tematu.
Kazdy następny post niezgodny z tematem będzie nagrodzony ostrzeżeniem.
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-02-02, 13:28   

eh spodziewałem się jakiegoś naprawdę ciekawego tematu ... miała być sensacja, a wyszło jak zwykle :D Według mnie wszystko gra, a że ktoś kogoś za coś nie lubi - to tak jak ze wszystkim :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-02-05, 23:48   

Nie obiecywałam żadnej sensacji, chciałam tylko pokazac, jaka atmosfera panuje w wieluńskim szpitalu, jak sobie poczynają członkowie związku zawodowego ratowników. Jakimi sposobami posługują się w myśl „dobra szpitala „, a w rzeczywistości chodzi im o własną korzyśc materialną i zaspokojenie ,wręcz chorobliwej ,mani wyższości. A może sensacją jest ,że mimo miesięcznej jazdy na karetkach firmy katowickiej, w karetkach nie było butli z tlenem? Jako kierowcy, jeżdżą tam w większości ,ratownicy, na czele z S . Jasińskim, który jest koordynatorem w działalności tej firmy w Wieluniu .Czyżby S. Jasiński i pozostali nie wiedzieli , że butle z tlenem w karetkach to podstawa w transporcie chorych. Moderator napisał „ o zachowaniu odpowiedniego standardu usług”, a czyż on jest , jeśli podczas jazdy otwierają się drzwi i jeden z lekarzy odmówił jazdy takimi karetkami( w czasie wyjazdu do pacjenta lekarz musiał trzymac drzwi ręką). W wieluńskim szpitalu już idzie pogłoska, że karetki firmy katowickiej, miały iśc na Herby, tylko przejechały je i dotarły do Wielunia.
Nie będę już pisała o ich czystości ,bo to może już drobiazg?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-02-17, 11:46   

panna napisał/a:
Nie obiecywałam żadnej sensacji, chciałam tylko pokazac, jaka atmosfera panuje w wieluńskim szpitalu, jak sobie poczynają członkowie związku zawodowego ratowników. Jakimi sposobami posługują się w myśl „dobra szpitala „, a w rzeczywistości chodzi im o własną korzyśc materialną i zaspokojenie ,wręcz chorobliwej ,mani wyższości. A może sensacją jest ,że mimo miesięcznej jazdy na karetkach firmy katowickiej, w karetkach nie było butli z tlenem? Jako kierowcy, jeżdżą tam w większości ,ratownicy, na czele z S . Jasińskim, który jest koordynatorem w działalności tej firmy w Wieluniu .Czyżby S. Jasiński i pozostali nie wiedzieli , że butle z tlenem w karetkach to podstawa w transporcie chorych. Moderator napisał „ o zachowaniu odpowiedniego standardu usług”, a czyż on jest , jeśli podczas jazdy otwierają się drzwi i jeden z lekarzy odmówił jazdy takimi karetkami( w czasie wyjazdu do pacjenta lekarz musiał trzymac drzwi ręką). W wieluńskim szpitalu już idzie pogłoska, że karetki firmy katowickiej, miały iśc na Herby, tylko przejechały je i dotarły do Wielunia.
Nie będę już pisała o ich czystości ,bo to może już drobiazg?


jeżeli Twoje informacje są prawdziwe to dlaczego nikt z WAS nie złożył odpowiedniego zawiadomienia do prokuratury lub policji ? Przecież zagrożone jest życie ludzkie... jako służba zdrowia jesteście do tego szczególnie zobowiązani.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panna 
Słyszał o Wieluniu
panna


Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: pracownik szpitala
Wysłany: 2011-03-02, 22:46   

Są w szpitalu odpowiednie służby, które powinny tym się zając. Nie moją rolą jest zawiadamianie prokuratury. A swoją drogą, co na to zarządzający katowicką firmą MAWO – MED. Dyrektor , który jest ratownikiem medycznym z tytułem magistra ,Jarosław Madowicz, prezes Związku Pracodawców Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
PICEREK XXL 
Słyszał o Wieluniu
PICEREKXXL


Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: SŁYSZAŁ O WIELUNIU
Wysłany: 2011-03-03, 19:43   

WITAM
W ubiegłym tygodniu moja Ciocia była odwożona z Wieluńskiego szpitala do domu jedną z karetek firmy mawo-med. Mój BOŻE jaka ta karetka była brudna na zewnątrz a w o czystości w środku tej karetki już nie wspomnę bo szkoda pisać, więc zrobiłem kilka fotek żeby wam pokazać jak się dba o czystość Karetek firmy z Katowic.
Chyba nimi jeżdżą same BR...SY.

DSC00364.jpg
Plik ściągnięto 117 raz(y) 196,53 KB

DSC00363.jpg
Plik ściągnięto 122 raz(y) 188,57 KB

DSC00362.jpg
Plik ściągnięto 121 raz(y) 172,66 KB

DSC00361.jpg
Plik ściągnięto 146 raz(y) 170,48 KB

DSC00360.jpg
Plik ściągnięto 134 raz(y) 188,19 KB

DSC00359.jpg
Plik ściągnięto 138 raz(y) 150,54 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-03, 20:44   

Bez przesady - chyba na podstawie brudnej karetki (zwłaszcza w taką pogodę) nikt nie będzie miał zamiaru unieważniać przetargu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
PICEREK XXL 
Słyszał o Wieluniu
PICEREKXXL


Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: SŁYSZAŁ O WIELUNIU
Wysłany: 2011-03-03, 20:52   

A kto tu mówi o (unieważnianiu przetargu), ale te karetki naprawdę tak wyglądają są BRUDNE i ZANIEDBANE a od paru dni jest piękna SŁONECZNA pogoda wiec co wypadało by je umyć a nie wozić nimi schorowanych PACJENTÓW.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
GhostD 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: WLN
Wysłany: 2011-03-03, 21:45   

Picerek Ciocie brudną karetką Ci wieźli i tak Cie to zbulwersowało że postanowiłeś pobiec do szpitala i fotki porobić ? Ciocie chociaż zdążyłeś odwiedzić czy zabrakło Ci czasu bo spieszyłeś się, żeby na forum zabłysnąć ?

Bez przesady ten samochód aż tak źle nie wygląda a ważne jest czy technicznie jest na tyle sprawny żeby z pacjentem na czas dojechać.

Co do czystości w środku no to nic dziwnego że błysku nie ma w końcu jak ze 20 osób dziennie się przetoczy to trochę się zabrudzi, sami sobie jesteśmy winni na podwórkach przed każdym domem bagienko po roztopach nic dziwnego ze i w aucie bałagan sie robi. Ale fakt zapomniałem wszyscy Wieluniacy to straszni pedanci sami czysto mają to i mogą sie czepiać. Picerek pokaż aktualne zięcia swojego auta popatrzymy czy u Ciebie czysto!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
PICEREK XXL 
Słyszał o Wieluniu
PICEREKXXL


Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: SŁYSZAŁ O WIELUNIU
Wysłany: 2011-03-04, 22:09   

Picu picu jacy kierowcy taka czystość.GhostD chcesz zobaczyć moje autko to zawsze jest czyste staram się jak mogę, uważam że to świadczy o właścicielu auta .A do szpitala pojechałem okazjonalnie i akurat mi się trafiło zrobić piękne zdjęcia.POZDRAWIAM

s73f1529.jpg
Plik ściągnięto 13759 raz(y) 39,05 KB

s73f1526.jpg
Plik ściągnięto 13759 raz(y) 37,75 KB

images.jpg
Plik ściągnięto 13759 raz(y) 9,31 KB

3.jpg
Plik ściągnięto 13759 raz(y) 7,24 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-03-04, 22:12   

PICEREK XXL napisał/a:
Picu picu jacy kierowcy taka czystość

Większej bzdury dawno nie czytałem... Ciekawi mnie komu ta nowa firma tak nadepnęła na odcisk, że sięga się do tak bzdurnych argumentów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
PICEREK XXL 
Słyszał o Wieluniu
PICEREKXXL


Pomogła: 1 raz
Wiek: 55
Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: SŁYSZAŁ O WIELUNIU
Wysłany: 2011-03-04, 22:23   

Nikomu ,Ale wydaje mi się że zawsze prawda w oczy ''KOLE''
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wln4life 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 363
Skąd: Welungen
Wysłany: 2011-03-04, 22:37   

dobry temat, ja widziałem jak sąsiadki konkubenta ojciec był odwożony do szpitala, nie dość że karetka brudna, to kierowca nieuprzejmy dzień dobry nie powiedział, strasznie piłował na trójce i nie zatrzymywał się na światłach... żenada
_________________
Pesymista widzi ciemny tunel.
Optymista widzi światełko w tunelu.
Realista widzi światło pociągu.
A maszynista widzi trzech debili na torach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW