R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Archdevil
2010-03-31, 02:41
Firefox
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2005-07-15, 11:34   Firefox

Ukazała się kolejna wersja przeglądarki Firefox. W wersji 1.0.5 usunięto dwanaście błędów związanych z bezpieczeństwem w tym dwa krytyczne.
Wprowadzono również poprawki, które mają wpłynąć korzystnie na stabilność aplikacji.
W związku z wprowadzonymi zmianami zaleca się aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji.
Niestety na razie Firefox 1.0.5 dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej ale polskiej lokalizacji możemy się spodziewać prawdopodobnie lada dzień.

Źródło: dobreprogramy.pl
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-19, 16:20   

Jak sie ma legalna winde to i aktualizowany na biezaco IE nie jest wcale taki zly. Od stycznia nic mi jeszcze sie niepozadanego nie zainstalowalo.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-07-19, 16:54   

Wiesz, wszystko zależy od użytkownika :) Znajomym potrafię nawet przychodzić parę razy w tygodniu i wywalać wszelkiego rodzaju spyware, a to tylko dlatego, że nie chcą zmienić przeglądary ;>
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 14:57   

Hm. Ja używam IE i jest elegancko, system chodzi od 4 miesięcy bez żadnych zarzutów :)
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 15:29   

Do IEowców, uwazam ze uzywanie tej przegladarki to istny masochizm i jeszcze nie spotkalem osoby, ktora po przejsciu na mozille firefoxa chcialaby wrocic do IE. Calkiem inna ergonomia, bezpieczenstwo pracy. I nie tylko...

A czy mozna serfowac po necie korzystajac z IE....?

odpowiem w taki sposob:

- A czy można sie bawić bez alkoholu?
- Można, ale po co się męczyć :-)
Ostatnio zmieniony przez Blink 2005-07-28, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 16:14   

He he, Ja pracuje na IE od kiedy pamiętam, że mam komputer :) i nie narzekam, nigdy mi się nic nie posypało, chodzi elegancko...
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 16:20   

ywis napisał/a:
He he, Ja pracuje na IE od kiedy pamiętam, że mam komputer :) i nie narzekam, nigdy mi się nic nie posypało, chodzi elegancko...


Hmmm, a moze tak to powiem:
Moj dziadek, jezdzil wozem konnym bez resorów, powoli, trzesąc sie na zimnie zawsze dojechal tam gdzie chcial, wiec po co jezdzic wygodnym autem z klimą? Przeciez i tak dojedziesz na miejsce? Ale roznica chyba jest???

Ywis, przełam sie, poświeć pare dni na przejscie na mozille FF, albo Opere tez porzadna, tylko bardziej kobylasta, zobaczysz ze roznica jest. Zwlaszcza jezeli siagniesz dalej i pobawisz sie rozszerzeniami do firefox'a i zobaczysz jak mozesz pod siebie skonfig. sobie przegladarkę.
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 16:22   

Skonfigurować pod siebie, jakieś przykłady może, które mnie nakłonią do tego, aby chociaż zainstalować i zobaczyć co to w ogóle jest... :mrgreen:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-28, 23:02   

A co ma takiego (słowo wymoderowano) firefox, ze mialbym zrezygnowac z legalnego IE na jego korzysc? IE uaktualniam regularnie przez pol roku i nie wystapily najmniejsze bledy w dzialaniu. Co do firefoxa to doskonale wiem, ze strony nie zawsze otwieraja sie poprawnie, bo to microsoft narzuca reguly gry. Takze strony byly, sa i beda pisane pod najpopularniejsza z przegladarek czyli IE. Reszta producentow przegladarek musi sie dostosowywac z mniejszym lub wiekszym problemem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-28, 23:56   

Podtrzymuje wypowiedź p. Ferbika, ponieważ też działam na IE od kiedy mam komputer :)
Do tej pory chodzi wszystko bez zastrzeżeń, śmiga jak trzeba, nie zawiesza się, otwiera wszystkie strony i jest ok! Żadne Firefox'y mi nie potrzebne...
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-29, 00:14   

UFFF i zeby napisal to jakis lamer ale TY??? Ferbik piszesz, "legalny IE" a czy FF nie jest LEGALNY?!?!?!?! uaktualnianie co pol roku?!?!?!?! Przeciez to woła o pomste do nieba, dziury w tym badziewie sa wykrywane 2 razy w tygodniu :-P To ze, lamerscy webmajsterzy nie potrafia stworzyc swojej strony tak zeby poprawnie chodzila pod FF to ich problem, na szczescie zdarza sie to co raz rzadziej. FF z kazdym nowym dniem zabiera kilka % rynku IE i bardzo dobrze, a co daje, Ferbik zapraszam na www.firefox.pl i na strone http://mozillapl.org/projekty/Dodatki#Rozszerzenia poswiec pare dni, poczytaj, wyprobuj a sam zobaczysz, a jak Ci sie nie spodoba otwieraj kolejne strony w nowych oknach zamiast panelach, wydluzaj sobie czas oczekiwania itp. Zresztą ja nikogo na sile nie bede przekonywal, bo z koniem sie kopać nie zamierzam :-P
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-29, 00:18   

Hm. Nie wiem o co to halo, każdy używa to co uważa za dobre i wszystko :) po co kogoś na siłe do czegoś nakłaniać skoro działa na sprawdzonej rzeczy i jest ok. Nie rozumiem... :)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-29, 00:18   

Ale ja juz probowalem blink... i nie chce zmieniac :) legalny IE bo z legalnym windowsem :) Nie wiem jak u reszty z was, ale pewnie sailors on the sea :) I nie lamerscy webmasterzy, tylko lamerscy producenci FF nie potrafia zrobic czegos do konca pod pewne standardy, bo HTML jest standardem, PHP jest standardem, Flash jest standardem, CSS jest standardem itd... itd...
A co do przegladarek, to tak jak do wszystkiego: kazdy ma prawo do swojego zdania... ciekaw jestem tylko dlaczego glosny temat NetSzkapy ucichl... ;)
Cytat:
uaktualnianie co pol roku?!?!?!?!

Gdzie napisalem, ze uaktualniam co pol roku ?? 4 miliony Polakow nie potrafi czytac...
Napisalem, ze mam pol roku od momentu zainstalowania XP i nie mam najmniejszych problemow, aktualizowany na biezaco.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-29, 00:35   

Ferbik no comments...
no może tylko:

skoro milion much żre (słowo wymoderowano) to napewno nie mogą mylić,

Reformowaych i tych bez uprzedzen zapraszam na www.firefox.pl

a reszta niech nadal uzywa produktow przodujacego producenta :-P
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-07-29, 00:36   

Blink, placa ci cos za reklame ?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW