R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytania dot. Outlook 2010
Autor Wiadomość
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2011-04-19, 20:42   Pytania dot. Outlook 2010

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem programu Outlook 2010 i mam 2 pytania dot. tego programu:
1. Mam w skrzynce odbiorczej Outlooka kilka folderów i do każdego folderu wpadają mi wiadomości od określonych osób (porobiłem sobie reguły), jednak kiedy przychodzi mi email od którejś ze zdefiniowanych osób, nie pojawia mi się żadne powiadomienie (ani głosowe, ani graficzne w prawym dolnym rogu kompa) pomimo tego, że we właściwościach wszystko jest ustawione na tip-top?! Jeżeli natomiast dostaję wiadomość od obcego adresu aniżeli reguły, pojawia mi się mała grafika, ale również bez dźwięku?
2. Jak utworzyć następującą regułę, wpada mi wiadomość do folderu KB i chcę, aby automatycznie przesyłana była na konkretny adres email?

Dla osoby, która pomoże mi w rozwiązaniu tych 2 problemów, 4-pak Tyskiego :grin:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zap 
Dojeżdża PKSem
Pior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-04-19, 22:07   

1. Korzystam w pracy co prawda ze starszego outlooka, ale rowniez zauwazylem prawidlowosc ze jak przychodzi mail skierowany regula do konkretnego podfolderu nie przychodzi powiadomienie, spojrze przy okazji dlaczego tak jest moze cos uda sie poprawic.
2. Sprobuj ponizszego opisu:
Cytat:

1. Kliknij przycisk Poczta w okienku nawigacji (okienko nawigacji: Kolumna udostępniająca foldery służące do organizowania informacji. Aby wyświetlić elementy zawarte w folderze, wystarczy go kliknąć. Okienko nawigacji zawiera też sekcję Foldery ulubione oraz przyciski do przełączania się między widokami, takimi jak Poczta, Kalendarz i Zadania.).
2. W menu Narzędzia kliknij polecenie Reguły i alerty.
3. Jeśli masz więcej niż jedno konto e-mail w profilu e-mail programu Outlook, na liście Zastosuj zmiany do tego folderu kliknij skrzynkę odbiorczą, do której chcesz zastosować nową regułę.
4. Kliknij przycisk Nowa reguła.
5. W obszarze Rozpoczynanie od pustej reguły kliknij pozycję Sprawdzanie przychodzących wiadomości, a następnie kliknij przycisk Dalej.
6. W obszarze Krok 1: wybierz warunki zaznacz pole wyboru obok każdego warunku, który ma spełniać wiadomość przychodząca.
7. W obszarze Krok 2: edytuj opis reguły kliknij podkreśloną wartość odpowiadającą warunkowi, a następnie zaznacz lub wprowadź niezbędne informacje dotyczące warunku.

PokażNa przykład: Przekaż każdą wiadomość otrzymaną od Ewy Lesiak

1. W obszarze Krok 1: wybierz warunki zaznacz pole wyboru od określonych nadawców.
2. W obszarze Krok 2: edytuj opis reguły kliknij łącze wskaż osoby lub listę dystrybucyjną.
3. Na jednej z list adresowych kliknij dwukrotnie nazwisko Ewy, a następnie kliknij przycisk OK.

8. Kliknij przycisk Dalej.
9. W obszarze Krok 1: wybierz akcje zaznacz pole wyboru prześlij ją dalej do określonych odbiorców.
10. W obszarze Krok 2: edytuj opis reguły kliknij łącze wskaż osoby lub listę dystrybucyjną.
11. Na jednej z list adresowych kliknij dwukrotnie nazwę lub listę dystrybucyjną na którą mają być przekazywane wiadomości, a następnie kliknij przycisk OK.
12. Kliknij dwa razy przycisk Dalej.
13. Wpisz nazwę w obszarze Krok 1: Podaj nazwę dla tej reguły.

Aby uruchomić regułę dla wiadomości, które już znajdują się w folderach, zaznacz pole wyboru Uruchom tę regułę teraz dla wiadomości znajdujących się już w "folderze".

Aby zastosować tę regułę do wszystkich kont e-mail i skrzynek odbiorczych, zaznacz pole wyboru Utwórz tę regułę we wszystkich kontach. Ta opcja jest wyszarzona, jeśli użytkownik ma tylko jedno konto e-mail i jedną skrzynkę odbiorczą.

14. Kliknij przycisk Zakończ.



EDIT:

Odnosnie pkt 1 trzeba w rules&alerts po wybraniu select condition przejsc dalej do select action i tam wybrac "Display a desktop alert". Podejrzewam ze w 2010 bedzie podobnie, u mnie dziala :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW