R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przyjedzie pociąg papieski
Autor Wiadomość
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2011-05-19, 11:25   

jak nic nie robią - źle- jak starają się coś zrobić - jeszcze gorzej! nie mam pytań . . .

red, sylwester - od was chyba nie wołali składki, więc co was to interesuje kto za to zapłacił! podejrzewacie już co kradzież, wyłudzenia, oszustwa? ;) widać jakie macie myśli tzn. nie koniecznie wszyscy są tacy jak wy - na szczęście ;)

chwała im za to , bo zapewnili atrakcję wielu osobom. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-05-19, 12:17   

Sylwester napisał/a:
... i reszta tej zielonej bandy ...

O ile mnie pamięć nie myli, to też z listy jakiejś tam "bandy" (przypomnij nam o jaką bandę pytam) startowałeś do regionalnego stołka. Nie osądzaj pochopnie, abyś sam nie był osądzany. Więcej szacunku i pokory.

Co do kosztów, pewnie były i to nie małe. Ale kto twierdzi, że kampania wyborcza nic nie kosztuje, ten jest w błędzie ;)
Po pozornym spokoju na lokalnym politycznym podwórku, śmiem twierdzić że nie są to koszta poniesione przez całą społeczność. Bo przecież gdyby tak miało być, to "kipiało" by już na samym początku tej akcji i buzowało by do dnia wyborów ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-05-19, 13:02   

marcin-gorski, Napisałem kto prawdopodobnie to finansował bo pewności nie mam żadnej, nic więcej, a to że ty doszukałeś się w moim poście jakiś podejrzeń o kradzież czy oszustwo to już nic na to nie poradzę. Jak to ty mówisz: "Nie koniecznie wszyscy są tacy jak ty"



miko 005,
Uwierz, że nie osądzam pochopnie, chyba wszyscy pamiętamy co było najważniejsze, dla ludzi z którymi zbratał się pan Antczak, podczas zmian w radzie: "Nasi ludzie muszą mieć wyższe diety!!! Początkowo myślałem, że to kiepski żart, ale gdy powtórzył - Nasi ludzie muszą mieć wyższe diety!!!(...)" Jeżeli tak przebiegała rozmowa z czołowym działaczem PSL w regionie nie mam już żadnych pytań, a późniejsze wydarzenia których byłem świadkiem już mnie nie zadziwiały.

Doskonale wiesz, z jakiego stowarzyszenia startowałem, i jak dla mnie tylko ludzie którym zależy na spełnianiu własnych, partykularnych interesów, można określić mianem bandy, a do tej grupy mogę zaliczyć bez wątpienia PSL czy WW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2011-05-19, 13:41   

już taki jeden był co opluwał wszystko i wszystkich, a nie był to byle kto bo dwa razy próbował kandydować na fotel burmistrza. :) Pytanie: gdzie jest teraz ? co tak o nim cicho? Daleko ci do niego, ale nie podążaj jego drogą bo widzisz, że nie przynosi ona żadnych rezultatów. Nie nazywałbym nikogo "bandą", a tych bardziej ich, bo to na nich głosowali i głosują ludzie już od wielu lat, więc jakby nie patrzeć jesteś w mniejszości i tobie i tobie podobnym nikt nie ubliża . . .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-05-19, 14:44   

Nie rozumiem w którym miejscu Wy się tutaj doszukujecie polityki i wyborów. Gdyby Łuczak to robił pod wybory to pewnie większy sukces by odniósł gdyby jeździł od 5-13.50 i witał się z każdym wsiadającym. A on wysiadł w Wieluniu, gdy pociąg miał planowo być na stacji o 8.19 . Jeżeli jeździł więcej niż to o czym piszę to pokażcie mi zdjęcia.
Tak jak wcześniej ktoś napisał
nic się nie dzieje - wszyscy krzyczą, że nuda, nic się nie dzieje....
grupa osób kilkanaście miesięcy organizowała (była mowa o 2 latach) - skąd mieli kasę, kto ile dał, dlaczego Łuczak tam był i dlaczego to robił dla wyborów. A co ma siedzieć w domu albo w sejmie przez rok od daty wyborów i nigdzie się nie pokazywać?? Znowu powiecie, że olewa wyborców i się nie interesuje naszymi okolicami. Zejdźcie na ziemie i popatrzcie na to, że dostaliśmy coś za free a nie doszukujmy się jakiegoś drugiego dna.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-19, 14:50   

A ja tylko chciałem wiedzieć kto za to zapłacił i ile... A tu taka awantura :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2011-05-19, 14:52   

Wg moich (nie wiem na ile prawdziwych) informacji prawie 20 tysięcy kosztowała całość.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-19, 15:48   

marcin-gorski napisał/a:
już taki jeden był co opluwał wszystko i wszystkich, a nie był to byle kto bo dwa razy próbował kandydować na fotel burmistrza. :) Pytanie: gdzie jest teraz ? co tak o nim cicho? Daleko ci do niego, ale nie podążaj jego drogą bo widzisz, że nie przynosi ona żadnych rezultatów.

Mylę że teraz zajmuje się własnym interesem i dobrze mu się żyje. A jak tak Cię ciekawi co robi, to napisz mu zapytanie na PW - z pewnością na nie odpowie.

Czy ta cała szopka z pociągiem to polityka - tego nie wiem. Chciałem tylko wiedzieć kto to sfinansował i z jakich środków. Ale jak widać to pytanie spowodowało lawinę oskarżeń, prawie zostałem nazwany złodziejem - jak mówią "uderz w stół a nożyce się odezwą".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2011-05-19, 17:20   

red napisał/a:
chciałem tylko wiedzieć kto to sfinansował i z jakich środków.


a co cię to obchodzi ! :) czy ktoś się pyta Ciebie ile masz z każdej sprzedanej pizzy? ;)

odpowiem w Twoim stylu : napisz oficjalne zapytanie i skieruj do odpowiedniego adresata, a nie rzucasz jakiś głupi tekst i powodujesz niedomówienia . . .

Co do Okrasy nie obchodzi mnie akurat jego los . . . niech mu się wiedzie !

P.s. a kasę na pociąg mieli bo sprzedawali nielegalnie bilety na allegro, pasuje? jak ta wersja Cię zadowoli to ją przyjmij skoro nie dopuszczasz, że ktoś może zrobić coś od siebie bezinteresownie ( to dla ciebie niewyobrażalne, nieprawdaż??)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-19, 20:06   

marcin-gorski, a co ty się tak pieklisz? Nieśmiało pytam za czyją kase ta szopka a ty od razu wyzywasz mnie od złodziei i oszustów.

marcin-gorski napisał/a:
Co do Okrasy nie obchodzi mnie akurat jego los . . . niech mu się wiedzie !

A kilka postów wcześniej:
marcin-gorski napisał/a:
już taki jeden był co opluwał wszystko i wszystkich, a nie był to byle kto bo dwa razy próbował kandydować na fotel burmistrza. :) Pytanie: gdzie jest teraz ? co tak o nim cicho?

To w końcu się zdecyduj czy cie on obchodzi czy nie? Bo jakiś niedookreślony jesteś...

marcin-gorski napisał/a:
czy ktoś się pyta Ciebie ile masz z każdej sprzedanej pizzy?

Odróznij kolego własność prywatną od własności publicznej - moja firma to moje pieniądze. Jeśli organizatorzy dal;i na to własną kase to ok - nic mi do tego. Ale jeśli kasa była publiczna, to każdy obywatel ma prawo do informacji co się z nią dzieje. No chyba że dla niektórych dysydentów kasa publiczna jest kasą prywatną - jeśli tak, to nie mam pytań.

marcin-gorski napisał/a:
napisz oficjalne zapytanie i skieruj do odpowiedniego adresata, a nie rzucasz jakiś głupi tekst i powodujesz niedomówienia . . .

Rozważę propozycję ale nie sądzę, żebym doczekał się odpowiedzi. Chociaż kto wie - może zostanę zaskoczony :D
marcin-gorski napisał/a:
skoro nie dopuszczasz, że ktoś może zrobić coś od siebie bezinteresownie ( to dla ciebie niewyobrażalne, nieprawdaż??)

Wręcz przeciwnie - idea ta jest mi znana. Aczkolwiek akurat organizatorów tej imprezy o nią nie podejrzewam ;)

A na koniec chciałbym przeprosić za to że zapytałem o to co się dzieje z publicznymi (jak się domyślam) pieniędzmi 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2011-05-19, 20:43   

red powiem tylko tyle : nie ma sensu bić się z wodą.

Przecież Ty i tak wszystko wiesz najlepiej. I niech tak zostanie ;)

Jesteś gwiazdą na własnym podwórku . . .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-19, 21:10   

Chciałem tylko wiedzieć kto za to płaci i ile. Jak stronę wcześniej Dyzio zapytał o to samo, to nikt nie raczył odpowiedzieć. Teraz też dowiedziałem się wszystkiego tylko nie tego o co pytałem (może poza postem Mrówka).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW