R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2011-05-17, 21:07
HTC Wildfire
Autor Wiadomość
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-17, 06:48   HTC Wildfire

Witam. Zastanawiam się nad kupnem HTC Wildfire. Miał ktoś może do czynienia z tym telefonem? Jakie są jego plusy i minusy?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-17, 09:27   

Typowy lowend. Wręcz niedopuszczalna na Androida rozdzielczość ekranu (240x320), "dotykowe" przyciski, optyczna kulka. Do tego stary Qualcomm. Generalnie używany HTC Magic (Sapphire 32A) czy Hero będą lepszym wyborem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcinreq 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 131
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-17, 15:40   

Mam Wildfire i jestem zadowolony. Jak na pierwszy telefon z Androidem wydaje mi się wystarczający. Co do rozdzielczości to zależy do czego Ci jest telefon potrzebny, jak do gier to lepiej dołożyć i kupić coś lepszego np. Samsunga Galaxy S lub HTC HD2, a jeżeli chcesz mieć po prostu telefon z kilkoma bajerami to wystarczy.
Poczytaj Forum Androida.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-17, 19:43   

Gry grami. Wszystko wygląda wprost tragicznie. A przy 480x320 da się już w miarę sensownie przeglądać strony internetowe.

HTC HD2 (tzn Leo) jak najbardziej polecam (sam się zbieram do przejścia z Magica 32A), pod warunkiem postawienia Androida w NAND, bo WM to śmiech na sali w tych czasach. Chyba ostatnie zastosowanie jakie dla niego pozostało to AutoMapa :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-17, 20:57   

marcinreq napisał/a:
lepiej dołożyć i kupić coś lepszego np. Samsunga Galaxy S lub HTC HD2

w tych wypadkach dołożyć = cena słabszego x2 :lol:

Telefon będę brał z oferty plusa na abonament. Byłem dzisiaj w salonie i powiedzieli, że od nowego roku nie mają na stanie żadnego wildfire'a. Telefon ma mi głównie służyć do internetu + ogólnego użytkowania oraz dużym plusem byłyby dobry aparat. Wypadałoby, żeby procesor też nie zostawał w tyle, ale zainteresowany jestem smartfonami z tej niższej półki.

Pani w salonie zaoferowała mi Nokię C5-03. Jakies opinie nt tego telefonu. Kusi mnie szybki internet :twisted:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-06-07, 17:48   

Kolego jak ci się sprawuje ten HTC?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-07, 18:19   

Jeszcze nie zakupiony, brak na stanie :evil:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2011-06-16, 17:30   

i co? mają już na stanie?
jeśli nie to pozwolę sobie na małą prywatę (najwyżej mnie wymoderują :) ) i zapraszam do Play na Kaliskiej :) mamy pod dostatkiem i w różnych kolorach ;)

a jeśli już myślisz nad telefonem z andkiem by jego procek nie odstawał od innych, to nie koniecznie HTC Wildfire... prędzej Desire - choć to już wyższa półka lub coś z konkurencji, np. Samsung i5700 Spica (nie najmłodszy model, ale wciąż bije na głowę niejednego "smartfona" z androidem na pokładzie (procesor 800 MHz) i o niebo lepsza rozdzielczość ekranu od Wildfire (sam używam takiego z wgranym Froyo i tel. daje radę), Samsunga Gio lub też z wyższej półki Samsunga Galaxy Ace... a jeśli już miałby pozostać HTC Wildfire, to już lepiej trochę dorzucić i wziąć odświeżoną wersję Wildfire S (ale tego w Plusie nie mają)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2011-06-16, 19:13   

HTC w T-Mobile mają dużo tańsze niż w Play.W tym samym abonamencie.Sam mam telefon na abonament w Play ale będę przechodził do innej sieci.Najbardziej denerwuje mnie w Play to że w abonamencie nie wykorzystane minuty przepadają.Poza tym już nie ma takich rewelacji jak kiedyś :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2011-06-17, 09:55   

tom25 napisał/a:
Najbardziej denerwuje mnie w Play to że w abonamencie nie wykorzystane minuty przepadają.


wiesz - nie za bardzo wiem, jak z takim "argumentem" polemizować, bo nie wiem jak wykorzystujesz swój abonament i ile faktycznie rozmawiasz, ale podam Ci swój przykład... jeszcze do marca miałem numer w ówczesnej Erze... abo na poziomie 70 zł, 160 minut do wszystkich z czego wykorzystywałem średnio 100 - 120... zostawała godzina lub ok 40 minut na kolejny miesiąc... niby fajnie, ale "zaoszczędzone" minuty mogłem wykorzystać dopiero po wcześniejszym wykorzystaniu nowych minut z bieżącego miesiąca... więc biorąc pod uwagę ową średnią wykorzystanych minut (przypomnę - 100 do 120), to musiałem się naprawdę bardzo wysilić by choć trochę "liznąć" "zaoszczędzone" minuty... a nie wykorzystane w drugim miesiącu i tak przepadały - więc po co mają przechodzić, skoro istnieje duże prawdopodobieństwo, że i tak z nich nie skorzystam? tak jak napisałem podałem swój przykład, który nie do końca musi każdemu odpowiadać, bo wszystko zależy od tego, jak każdy użytkownik/abonent wykorzystuje swój czas... podany przykład dotyczy także wcześniejszych taryf, gdzie jak wspomniałem niewykorzystane minuty przechodziły na jeden miesiąc i były możliwe do wykorzystania dopiero po uprzednim wykorzystaniu minut z nowego okresu rozliczeniowego... w nowych taryfach T-Mobile wykorzystywane są co prawda w pierwszej kolejności, ale i tak z mojego punktu widzenia przechodzenie minut, które kumulują mi się i i tak jest mało prawdopodobne bym je wykorzystał wydaje się bezcelowe :)
to tak na marginesie - bo rozmowa o operatorach i plusach lub minusach poszczególnych taryf nie dotyczy głównego tematu tego wątku, czyli HTC Wildfire...

a skoro już o tym mowa - fakt, T-Mobile zaoferowało teraz super atrakcyjną cenę za ten akurat model telefonu (bo atrakcyjna cena dotyczy tylko modelu Wildfire i Wildfire S, a nie wszystkich HTC dostępnych w ich ofercie - czymś muszą na początek zachęcić klientów, a że skupili się akurat na tym telefonie, no cóż... ale w przypadku innych modeli telefonów nie zauważyłem już tak dużych subsydiów przy zakupie, a właściwie podpisaniu umowy o świadczenie usług...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2011-06-17, 10:33   

Ja od siebie mogę również polecić HTC Desire. Fakt trzeba dołożyć więcej do tego modelu, ale moim zdaniem warto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
HeaVen 
Przyjeżdża na zakupy
Kolba


Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 450
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-18, 22:57   

A ma ktoś może Nokię c5-03?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW