R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pozwólcie, że zapytam
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 10:55   

ourson napisał/a:
... myślę że główny problem nie polega na tym, że to było zorganizowane z powodu odejścia księdza Stochniałka, tylko na tym, że ktoś na siłę próbował udawać że to z innego powodu...

Nie wiem czy uczestniczyłeś w tym wydarzeniu? Bo ja w mowach poprzedzających ów koncert, wyraźnie słyszałem dwa cele jego zorganizowania. Pierwszy i najważniejszy, to powiedzmy podziękowanie za beatyfikację Jana Pawła II, a drugi to dla uczczenia 50-cio lecia kapłaństwa i 25-cio lecia pracy księdza Stochniałka w Wieluniu. To było powiedziane oficjalnie, nikt tego nie mówił między wierszami.

Koncert się odbył, ludzie będący na nim wychodzili zadowoleni, więc nie ma co wracać do, już historii. Na tym kończę swoje wywody w tym temacie.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 11:15   

miko 005, może po prostu wieluńscy oficjele zorientowali się że nie ma sensu udawać. Na plakatach wydrukowano tylko jeden cel koncertu i od tego rozpoczęła się ta dyskusja.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 13:02   

miko 005 napisał/a:
Nikt ze zgromadzonych wczoraj wokół sceny nie zapłacił za przyjemność posłuchania Mazowsza ani złotówki. Malkontenci też nie zostali obciążeni dodatkowymi kosztami finansowymi, więc o co chodzi?

To było jak w tej reklamie - ci państwo za to płacą... Przecież sami powiedzieli :-)
Za dni wielunia też się nie płaci za wstęp a mimo to koszty imprezy pokrywa zazwyczaj budżet miasta czyli de facto mieszkańcy. Plus sponsorzy (a wśród nich np Energetyka Cieplna czyli znowu de facto mieszkańcy).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 17:33   

A ja z innej beczki :!: Koncert niestety bardzo słaby. Mazowsze jak reprezentacja Argentyny na mecz z Polską. Chyba trzeci skład :( Część sakralna zaaranżowana na poziomie chóru powiatowego. Myślę, że nie liczono na znawców tematu. Taka wieś dla wsi o wsi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 18:45   

Brakowało trochę powera w tym występie,właściwie pod koniec koncertu dopiero zespół rozruszał publikę,która właśnie czekała na śpiew rytmiczny z odpowiednią mocą,tak mi się wydaję,ale przede wszystkim mówię za siebie.Mimo wszystko wydarzenie pozytywne,choć niedosyt jakiś pozostaje :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-20, 19:18   

Oprocz E C to kto jeszcze sponsorowal wystep Mazowsza ? :wink:
 
   
Tomal 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 4 razy
Wiek: 40
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 105
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-20, 22:32   

Shymool napisał/a:
A ja z innej beczki :!: Koncert niestety bardzo słaby. Mazowsze jak reprezentacja Argentyny na mecz z Polską. Chyba trzeci skład :( Część sakralna zaaranżowana na poziomie chóru powiatowego. Myślę, że nie liczono na znawców tematu. Taka wieś dla wsi o wsi :)

Parę lat temu widziałem Mazowsze na żywo w Łodzi i muszę się zgodzić - wczoraj skład wydawał mi się z deka okrojony, ale nie ma co, podobało mi się. Widać że się bawią tą muzyką i z uśmiechem na luzie śpiewają. Moim zdaniem nagłośnieniowcy powinni ich dać minimalnie głośniej żeby bardziej wokal w pięty szedł :grin:
_________________
www.geofach.pl
www.facebook.com/CoZTego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dyzio 
Przejeżdżał przez Wieluń
Dyzio


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 76
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-21, 01:59   

Poseł Łuczak powiedział "czas szybko biegnie" nie dodał że wybory tuż tuż , jak ktoś z tam obecnych , nie wiem czy tylko ja zauważyłem że tego posła wszędzie pełno , pociąg , teraz Mazowsze , czyżby grunt się usuwał ?
Co do poziomu tego trzeciego składu jak ktoś z poprzedników nazwał , nie będę się wypowiadał , bo się na tym nie znam , ale ja tam zachwycony nie byłem , nie byłem też jednym z tych którzy za sponsorig nagle
stali się mecenasami sztuki , tak jak im ktoś dziękował ze sceny .
Tutaj mi się przypomniał meloman "hrabia nie swojego herbu" i Chopinowskie "Armaty w krzakach "
Z drugiej zaś strony chciał bym wiedzieć ile na to dali sponsorzy ( oczywiście nie każdy z osobna tylko razem ) a ile poszło z kasy miasta czy powiatu , i kosztem czego ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2011-06-21, 07:09   

Dyzio napisał/a:
nie wiem czy tylko ja zauważyłem że tego posła wszędzie pełno , pociąg , teraz Mazowsze , czyżby grunt się usuwał ?


no zobacz, to tak jak z Tobą ;) Ty też się robisz aktywny gdy zbliżają się wybory czy to samorządowe czy też do sejmu ;) w innych tematach milczysz, wypowiadasz się tylko na tematy polityczne ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-06-21, 09:44   

Roj napisał/a:
Oprocz E C to kto jeszcze sponsorowal wystep Mazowsza ?

Akurat nie wiem czy EC sponsorowała Mazowsze. Pisałem o dniach wielunia.
Ale jeśli chodzi o koszta imprez takich jak ta to chyba nikt nie przypuszcza, że posłowie, burmistrzowie czy starostowie jako organizatorzy czy patroni tych wydarzeń, sponsorują je z prywatnej kasy.
To tylko tak na marginesie głównego wątku. Na występie nie byłem z braku czasu więc o poziomie artystycznym się nie wypowiadam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kaowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 226
Skąd: z podziemia
Wysłany: 2011-08-11, 12:23   

alef napisał/a:
Księże proboszczu - szacunek i wyrazy uznania.
BŁĄD - poprawione powinno być "książe proboszczu" ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW