R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
testujsmartfona.pl z Play

Czy weźmiesz udział w akcji "testujsmartfona.pl" w Play?
Tak
55%
 55%  [ 21 ]
Nie
44%
 44%  [ 17 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-19, 16:32   

Przypominam że przy testowaniu dostajemy play fresh czyli ofertę NA KARTĘ. Przy ewentualnej podpisanej umowie po testach Play raczej daje nam abonament All Inclusive gdzie mamy pakiet internetowy w abonamencie (tym bardziej jeśli bierzemy smartfona) Poza tym dobrze że jest to nagłośnione przynajmiej ludzie będą się pytać o to żeby był pakiet internetowy w pakiecie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cichyjay 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 10:54   

oczywiście jest to też fajna akcja promująca smartfona (Huawei), którego nazwę nauczę się wymawiać po obejrzeniu jeszcze 10 reklam z Wojewódzkim- nowy smartfon ma większe szanse na przebicie, jeżeli odpowiednio się go wypromuje, a konkurencja ogromna. Nie znam danych ale jeśli do akcji przystąpi 200000 osób a potem zdecyduje się na abonament 50% z nich to prostą matematyką sprzeda się 100000 smartfonów- czyli chyba nieźle. To tyle samo nowych abonentów w Play.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
rafalekjan 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 1171
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2011-08-20, 12:14   

cichyjay napisał/a:
zdecyduje się na abonament 50% z

Proszę Cię...

Jeśli 5% zdecyduje się podpisać umowę to dla 4G będzie ogromny sukces.
Ostatnio zmieniony przez rafalekjan 2011-08-20, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cichyjay 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 36
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 12:49   

Więc twierdzisz, że na 100 osób, które wezmą smartfona, 95 odda go z powrotem do salonu..., po tym jak odkryją całą gamę możliwości jaką daje im to cudo? Ja osobiście gdybym wiedział na 100%, że go nie wezmę to bym go nie testował. I raczej akcja ma na celu przekonać do kupna niezdecydowanych. Myślę, że nie jedna tęga głowa nad tym myślała, zanim Play to wprowadził, tym bardziej, że wydał duże pieniądze na kampanię reklamową.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 12:58   

Ja na przykład jestem niezdecydowany :) A raczej zdecydowany, ale wziąć smartfona w normalnym abonamencie za 50-60zł w rozsądnej cenie :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Acree 
Mieszka pod Wieluniem
Gendo Addict



Pomogła: 9 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 846
Skąd: z gabinetu Gendo
Wysłany: 2011-08-20, 14:12   

Ja tam wiem, ze nie wezme go na sto procent bo interesuja mnie telefony z fizyczna QWERTY. :>
_________________
http://myanimelist.net/signature/acree.png
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-20, 14:21   

Ja też się nie zapisywałem na testa bo co bym zrobił z moim SGSII który powoli staje się legendą? Polecam wszystkim smartfona z androidem. Wcześniej miałem Nokię i nie wiedziałem co to porządny system :D
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 16:15   

No właśnie na androida narzekają, bo to jest właśnie złodziej danych... :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-20, 16:39   

Bo mając androida koniecznie trzeba go chociaż trochę poznać. Powyłączać zbędne rzeczy a korzystać z możliwości jakie daje. Jest dobre forum androida na którym można poczytać co i jak wyłączyć żeby nie mieć problemów. 8)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 16:48   

Chyba nie chodzi w telefonie o to, żeby szukać w necie rozwiązań przeciwko naciąganiu przez sieci, prawda?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-20, 16:58   

Naciąganie? Ja akurat rozumiem podejście Playa... skoro korzystasz z netu to płacisz. Gdzie tu naciąganie??? Chcesz mieć aktualizowaną pogodę to pobierasz dane, chcesz czytać wiadomości to pobierasz dane, chcesz pobrać aplkację to płacisz itd. Nadal nie widzę tu nigdzie naciągania. Jak nie korzystasz z tego to wyłączasz opcję pobierania danych i nie korzystasz. PROSTE. Dokładnie tak samo jest z innymi systemami a nie tylko z Androidem.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-20, 17:05   

Gregg : ja w tym nawet amatorsko nie siedzę, ale mam kolegów, którzy siedzą w tym zawodowo i opieram się na ich opiniach :) Tak to już jest skonstruowane, że świat nastawiony jest na zysk. Niestety coraz większy. Nikt Ci nie powie - jak może zarobić - że to czy to masz wyłączyć. Przykład? Głupie darmowe minuty do play. Podpisałem umowę, dostałem na 6 miesięcy rozmowy za darmo do sieci play. Nie prosiłem się o nie, ale dostałem. Po 6 miesiącach okazało się, że usługa jest włączona nadal, CHOCIAŻ NIE PROSIŁEM SIĘ O NIĄ - dodatkowo naliczane do abonamentu prawie 1/3 jego ceny. Tutaj powinien takim praktykom przyjrzeć się UOKIK, bo to moim zdaniem jest niezgodne nie tyle z prawem, co z etyką i człowieczeństwem. Jeśli coś dostajesz gratis na jakiś czas, to po minionym czasie ten gratis powinni wyłączyć, a nie robić z tego dodatkowo płatną usługę i wcale nie taką tanią.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-20, 17:35   

W każdej chwili możesz się zalogować na swoją stronę w Playu i przeczytać jakie masz aktywne usługi i ile one kosztują. Wejście na stronę i zalogowanie się nic nie kosztuje. Tam możesz modyfikować swoje usługi i nie tylko wylączać ale i włączać inne opcje.
Skoro nie chciałeś tych darmowych to wystarczyło powiedzieć przy zakupie usługi że nie chcesz i obsługa w punkcie wyłączyłaby ci tą opcję od ręki. Tak zrobiła moja żona i nie ma darmowych połączeń. Ja mam darmowe i dostałem również wykaz kodów którymi mogę wyłączyć te usługi w każdej chwili.
I jeszcze jedno. Dla ciebie nie wyłączenie opcji darmowych połączeń jest niesprawiedliwe, a założe się, że znaleźliby się tacy, którzy po automatycznym wyłączeniu tej usługi (gdyby to zrobił operator) mieliby pretensje do operatora, że to zrobił, a oni nadal chcieli mieć te darmowe połączenia.
 
   
ania_321 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-24, 14:25   

Odebrałam telefon i... telefon w miarę fajny tylko bateria trzyma mi krótko :) i jestem pod wrażeniem tego Android Market, mnóstwo aplikacji i to fajnych. Zadania do wykonania są proste już wszystko prawie zaliczyłam :roll: jeśli chodzi o pakiet 1GB to schodzi powoli a cały czas mam go podłączonego pod internet i widzę że co trochę coś tam sobie ściąga i wysyła :P (ale jednym kliknięciem w opcjach idzie go odciąć od neta) co do sieci Play 4G to jest ona szybsza od mojego neta :P np. YouTube ładuje się szybciej na zasięgu 4G niż przez moje WiFi :lol:
Odbieranie smartfona trwało jakieś 15 min. Wpisywali moje dane coś tam weryfikowali i przedstawili na czym to polega. Po testach będę go mogła wziąć nawet za 1 zł przy abonamencie za 50zł, a przy 30 zł za 89zł (jakoś tak). Ogólnie dla testerów przy abonamencie czy mixie ten telefon jest tańszy o 100zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-24, 14:37   

ania_321 napisał/a:
Odebrałam telefon i... telefon w miarę fajny tylko bateria trzyma mi krótko

Też odebrałam wczoraj, telefon średni i to bardzo, nie ma porównania z HTC, którego na codzień używam. Jest nieporęczny, zwłaszcza przyciski i klawisz nawigacyjny. Wersja Androida 2.2.1 ma swoje plusy i minusy, działa w miarę szybko (jak na razie, ciekawe jak będzie działał przy kilku aplikacjach). Ekran mógłby dużo lepiej reagować na dotyk. I na końcu obudowa, również mogłaby być wykonana z lepszej jakości materiałów. Poki co wygląda dobrze, ale ciekawa jestem w jakim stanie będzie gdy oddawać go będzie ostatni testujący.


Poprawiono 2 błędy ort.
_________________
www.pajacyk.pl
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-08-24, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW