R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
GOŃCZY POLSKI szczeniaki po champ. - odbiór od 17.09.2011 r.
Autor Wiadomość
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-08-26, 03:38   GOŃCZY POLSKI szczeniaki po champ. - odbiór od 17.09.2011 r.

Polecam rodowodowe, czarne podpalane
SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI (same suczki)
z hodowli Nadmorskie Swawole ur. 24.07.2011 r.
po rodzicach champ. i poluj.: DASZA Park Welski i FIGO Rumcajsowe Obejście oraz znakomitych przodkach.
ODBIÓR szczeniaków od 17.09.2011 r. w hodowli w Gdańsku lub w Warszawie - istnieje możliwość dowozu szczeniaka w niektóre rejony kraju.
Serdecznie zapraszamy sympatyków i hodowców tej pięknej polskiej rasy psów myśliwskich.
Kontakt: tel. 502 198 664 lub nadmorskie.swawole(@)gmail.com
więcej info i foto na stronie: http://www.gonczypolski-r.../daszafigo.html
** zapraszamy do odwiedzin i rezerwacji malucha **
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 03:40   

tak prezentowały się szczeniaki w wieku 4-ch tygodni:

sz61zmzm.jpg
Plik ściągnięto 25297 raz(y) 52,21 KB

sz65zmzm.jpg
Plik ściągnięto 25297 raz(y) 49,99 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-26, 08:50   

Rozumiem że szczeniaki są za darmo?
Jeżeli cena nie zostanie podana ogłoszenie zostanie usunięte.
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 09:16   

nie, nie :) to moje niedopatrzenie, takie przemyślane skojarzenie rodziców i tak perspektywiczny miot to rzadkość, a i maluchy są pieknie odchowane - cena wyjściowa 1.500 zl, ale oczywiście nie ostateczna, tą ustalimy już bezpośrednio z nowym właścicielem, bo tak naprawdę to cena zależy w ogromnej części od niego samego :grin: Jesli zaistrzy hobby, właśnie ta polska rasa, a nie inna, to ogólnie cena jak najbardziej do negocjacji :smile: najwazniejsze jest dobro szczenaków.

sz72ss.JPG
Plik ściągnięto 151 raz(y) 88,31 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-26, 09:39   

O, i było tak od razu :)
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 10:33   

nie chcialam zanudzać szczególami, bo przecież szczeniaki mimo ze nie sa za darmo to towar ktory mozna przerzyucac z regału na regał.... to towar który zyje, myśli, ma swój rozumek, a co najwaznejsze zawsze będzie kochał swojego właściciela więcej od siebie samego!!! Cena jak najbardziej do negocjacji. :grin:

sz73ss.JPG
Plik ściągnięto 137 raz(y) 83,26 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-26, 11:11   

Nie chodzi o szczegóły tylko o regulamin forum 8)
Pieski bardzo ładne ale jakbym wziął takiego to moja żona by mnie razem z tym pieskiem wysiudała :D
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 12:52   

Zazwyczaj jest tak, ze jak Pancia bierze psa to przynajmniej w weekendy Pancio jest odstawiony od korytka:) gończy to jak narkotyk, raz wezmiesz i bez niego zyc się nie da :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-08-26, 14:09   

Szczerze to nie spotkałem się jeszcze z taką rasą, ale bardzo ładne pieski. A jak z charakterem?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 14:13   

Jak to z jakim charakterem, przecież napisane, że POLSKI :D
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 15:10   

Z charakterem psiurow to tak jak z ludzmi, niby dziedziczą cechy rodzicow, ale... i trafiają się czarne owce :) Ogólnie to gończy polski to pies mysliwski (dzikarz i tropowiec - idealny dla mysliwego), ale równie dobrze pełni rolę psa stróżującego, z reguły mają duże poczucie retytorialności, własności, samce większe tendencje do dominacji, jedynie co im potrzeba to konsekwencja w działaniu właściciela :smile: poza tym sa ogromnie oddane do swojej rodziny (stada), pprawie namolne :) w dobrym słowa tego znaczeniu, pielęgnacyjnie nie wymagają żądnych dodatkowych-specjalnych czynności (jako ze maja zwisające uszy warto czasami je przejrzyć i wyczyscic). Z reguły psiurów nie kapiemy, wystarczy kapiel "w terenie", "żywnościowo" tez nie sa wymagające (oczywiscie psy pracujace-polujące trzeba karmic nieco bardziej kaloryczniej). Idealnie nadaja sie nie tylko dla myśliwych ale równiez dla tych którzy lubią aktywny tryb życia, wycieczki rowerowe, piesze, krajoznawcze itp. Ja ze swoim 11-to letnim gończym czuje się o każdej porze dnia i nocy bezpieczna! Genetycznych chorób jak dotąd nie stwierdzono, ale jak to zawsze bywa kiedy ludzie za bardzo ingeruja w świat zwierząt pewnie i to może nas spotkać, jak kazdą inna rasę, za kilkanaście lat. Na razie jest OK i wszystkim gorąco maluchy tej rasy polecam bo gończy w domu (dorosły) to lepszy od najdrozszej agencji ochrony (tani, bezawaryjny i zawsze chętny do pracy), gończy w domu to talia osy pani i płaski brzuch pana, o ile oczywiście zechcą gończemu towarzyszyć w jego aktywnym zyciu.

sz66.JPG
Plik ściągnięto 134 raz(y) 90,42 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-08-26, 16:08   

Piękne psiaki, szkoda, że nie mam warunków. Z tego co znalazłem wynika, że to spore zwierzaki :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 19:24   

spore zwierzaki? :shock: są akuracik, GP to psy średniej wielkości, cos jak posokowce. we wzroscie, oczywiscie przedzial jest 50-59 cm w kłębie, suczki sa mniejsze, wiec poprostu trzeba wybrac odpowiednie skojarzenie rodzicow. Sama mieszkam w bloku i ani ja ani sasiedzi nie narzekamy na problem posiadania czy bliskosci gonczego. :) wszystko zalezy od naszego rozsądnego wyboru i doboru rodzicow szczeniaków.
Spore to sa ale ogary polskie! z któymi jeszcze do niedawna nasze goncze polskie byly mylone - kiedys, dawno, oba typy polskich psow mysliwskich nazywano ogarami polskimi, stad tez do dzisiaj nie wszyscy je rozrozniaja, czaprakowe umaszczenie maja ogary polskie, goncze polskie moga byc czarne podpalane, czekoladowe podpalane i sporadycznie rude - podstawowa barwa to czarna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2011-08-26, 21:47   

Jestem przeciwny posiadaniu psa w bloku. Dlatego piszę, ze nie mam warunków. Ale mordy GP miłe dla oka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 22:56   

moj mąż był tego samego zdania przez 20 lat :grin: tak dlugo czekałam na jego zgode..a teraz nie wyobraza sobie zycia bez naszego gończaka, poprostu świata poza nim nie widzi! i prędzej mnie pozbyl się z domu (nawet za dopłata :D ) niż naszego gończego. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW