R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Janusz Korwin-Mikke w Wieluniu!
Autor Wiadomość
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-09-15, 10:17   Janusz Korwin-Mikke w Wieluniu!

Mam przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Wielunia i okolic na spotkanie z liderem partii Kongres Nowej Prawicy - Januszem Korwin-Mikke.

Spotkanie będzie oczywiście związane z nadchodzącymi wyborami, a więc zaprezentowani zostaną kandydaci listy nr 9 z okręgu nr 11:
1 Kędzierski Lech Tomasz
2 Utecht Waldemar Arkadiusz
3 Dobiesz Alicja Maria


tematem spotkania będzie KRYZYS GOSPODARCZY


Miejsce i data spotkania: Wieluński Dom Kultury, Krakowskie Przedmieście 5, 24 wrzesień(sobota) 19:30

korwin.jpg
24.09 WDK 19:00
Plik ściągnięto 118 raz(y) 33,25 KB

nowa-prawica-kolor_pion.png
Plik ściągnięto 122 raz(y) 41,46 KB

Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2011-09-23, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-15, 22:24   



Ciekawe wystąpienie JKM w TVN z 14 września o kryzysie strefy euro i sytuacji gospodarczej w Polsce.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 03:22   

Jak kogoś nie stać na kabarety, które występują w Syrenie czy WDK-u, to może wybrać się na to spotkanie. Świetna rozrywka gwarantowana i to za dramo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 10:20   

Świstek napisał/a:
Jak kogoś nie stać na kabarety, które występują w Syrenie czy WDK-u, to może wybrać się na to spotkanie. Świetna rozrywka gwarantowana i to za dramo.


W w Wieluniu jest sporo ludzi o poglądach prawicowych i niezależnie od tego czy ktoś popiera PiS czy JKMa spodziewamy się dużej ilości osób które zechcą przyjść.

Swoją drogą... Chce Ci się siedzieć przed komputerem o 3 w nocy z soboty na niedzielę i odpisywać na forum w temacie, który raczej Cie nie interesuje?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 12:02   

Wróciłem do domu i przypomniałem sobie, że dawno nie napisałem nic uszczypliwego ;)

Ale co chcę powiedzieć. Myślę, że na Korwina faktycznie może przyjść sporo osób, bo ta osoba jednak przyciąga swoimi poglądami i wypowiedziami. Dość kontrowersyjnymi. B. dużo młodych osób go lubi, więc może też powinniście dać jakieś ogłoszenia w szkołach średnich, choć z drugiej strony teraz jakieś portale społ. chyba w zupełności wystarczą.
Obawiam się, że mogę nie mieć czasu, ale pewnie też bym się pofatygował.

No i dobrze, że takie spotkania się odbywają, coś się przynajmniej w Wieluniu dzieje. Niedawno był tu chyba Napieralski, może doczekamy się również Tuska lub Kaczyńskiego, choć akurat nie wydaje mi się, by mieli oni coś ciekawego do powiedzenia. Poza tym ściągnęliby mnóstwo klakierów :)

Tylko czy JKM nie będzie się czuł nieswojo w takim socjalistycznym przeżytku jak dom kultury? :wink:

PS A Ty Mateuszu nie chciałeś kandydowac w tym roku??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 13:39   

Świstek napisał/a:
Wróciłem do domu i przypomniałem sobie, że dawno nie napisałem nic uszczypliwego ;)

Ale co chcę powiedzieć. Myślę, że na Korwina faktycznie może przyjść sporo osób, bo ta osoba jednak przyciąga swoimi poglądami i wypowiedziami. Dość kontrowersyjnymi. B. dużo młodych osób go lubi, więc może też powinniście dać jakieś ogłoszenia w szkołach średnich, choć z drugiej strony teraz jakieś portale społ. chyba w zupełności wystarczą.
Obawiam się, że mogę nie mieć czasu, ale pewnie też bym się pofatygował.

No i dobrze, że takie spotkania się odbywają, coś się przynajmniej w Wieluniu dzieje. Niedawno był tu chyba Napieralski, może doczekamy się również Tuska lub Kaczyńskiego, choć akurat nie wydaje mi się, by mieli oni coś ciekawego do powiedzenia. Poza tym ściągnęliby mnóstwo klakierów :)

Tylko czy JKM nie będzie się czuł nieswojo w takim socjalistycznym przeżytku jak dom kultury? :wink:

PS A Ty Mateuszu nie chciałeś kandydowac w tym roku??


Świstek

JKM może i jest postacią o kontrowersyjnych poglądach...

Rzecz w tym że u nas w partii sytuacja wygląda nieco inaczej - To co mówi JKM nie jest równoznaczne z tym co myślę ja czy inni ludzie w partii.

Myślę, że gdyby Janusz przestał wygadywać "o gejach" różne niezrozumiałe rzeczy oraz odłożył na bok temat o monarchii w Polsce to ludzie postrzegali by go zupełnie inaczej.

Wystarczy skupić się na gospodarce, prawie, systemie emerytalnym, bo to są ważne tematy dla nas. Póki co w Polsce mamy bezprawie i układy, bankrutujący system emerytalny, rozleniwioną i skorumpowaną policję i sądy(np. sprawa Olewnika, Papały itd) i usłużne media PO, które zamiast poruszać tematy poważne zajmują się głupotami.

A wierzę że wtedy mielibyśmy poparcie na poziomie 15-20% - Gdyby JKM nieco zmienił swój pogląd w wyżej wymienionych tematach.

Co do ostatniego pytania, to są ludzie w naszej partii lepiej zorientowani w polityce i gospodarce ode mnie, którzy startują w okręgu Sieradzkim z ramienia Nowej Prawicy.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2011-09-18, 14:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 14:48   

Niestety Mateusz, to prawda. JKM przy wielu ciekawych pomysłach na Polskę, wypowiada się lub uczestniczy w działaniach, które ośmieszają go i dezawuują jako polityka godnego uwagi. Gratuluję jednak chłodnego spojrzenia na szefa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-18, 21:04   

Myślę, że JKM nie tyle powinien zmienić poglądy co po prostu nauczyć się mówić o pewnych sprawach w sposób zrozumiały dla wyborców. Miejmy nadzieję że pojawi się w końcu w środowisku KoLibrów jakiś nowy lider który będzie mógł odesłać JKM na zasłużoną emeryturę
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Świstek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 379
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-23, 16:01   

Zabawne są te podziały na Nowe Prawice, UPR-y itp.
Tzn. nie wątpię, że spowodowane są ważkimi kwestiami, ale dla mnie - niezorientowanego w tych klimatach - podział tak małych organizacji to trochę dziecinada.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Meekhail 
Słyszał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-23, 19:45   

Oczywiście przyjdę, ale o mały włos a przegapiłbym to wydarzenie. Przypadkiem dowiedziałem się o tym od mamy. Reklamujecie to wydarzenie w radiu bo jakoś nic nie słychać o tym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-09-23, 20:48   

Świstek, Zapraszam jutro do WDK o 19:30 nie o 19:00 z pewnością JKM wyjaśni o co chodzi...

Meekhail,
Informacja była w gazetach, rodzina i znajomi pytali się mnie czy to prawda ;)
Ulotki były rozdawane w miejscach gdzie jest największe skupisko naszego potencjalnego targetu. Plakaty wiszą na mieście, reszta będzie jutro. Informacja na największych wieluńskich forach(tutaj prawie 700 wyświetleń), nie wspominając już o znajomych czy sympatykach.
Swój udział potwierdziło radio oraz kilka gazet.

Plakaty pojawiły się dzisiaj bo wcześniej zostalibyśmy zaklejeni(i tak już jesteśmy), a ludzie by zapomnieli do soboty :)
Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2011-09-23, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Meekhail 
Słyszał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-23, 20:56   

W sumie racja. Ja rozesłałem trochę smsów. Zainteresowanie jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-09-24, 16:40   

Spotkanie będzie nagrywane, krótki filmik zostanie wrzucony na youtube - Podam linka na forum.

Na spotkaniu będzie można zadawać pytania do Korwina, ponieważ zależy nam żeby to była 2stronma wymiana zdań a nie monolog.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marek_pno 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 36
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2011-09-24, 17:54   

ourson napisał/a:
Myślę, że JKM nie tyle powinien zmienić poglądy co po prostu nauczyć się mówić o pewnych sprawach w sposób zrozumiały dla wyborców. Miejmy nadzieję że pojawi się w końcu w środowisku KoLibrów jakiś nowy lider który będzie mógł odesłać JKM na zasłużoną emeryturę


Z tego co wiem to JKM ma ten sam plan na Polskę i mówi to samo od kilku (kilkunastu?) lat. Żaden inny polityk nie przedstawia tak prosto istniejącego problemu (jednocześnie przedstawiając rozwiązanie).

Niestety u przeciętnego człowieka nie przejdzie to ,że JKM np popiera Łukaszenkę na Białorusi i otwarcie o tym mówi w tvp (czy tvn?).

Swoją drogą Palikot wprowadził dużo kontrowersji w rządzie ,a jego partia mimo to ma parę punktów wyborczych (wg sondaży)...

W Pajęcznie Nowa Prawica ma spore popracie u młodzieży...

PS Będzie można wysłuchać relacji na żywo z tego spotkania w radiu ZW?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2011-09-24, 22:57   

Szanowny panie, powiem szczerze, że ku mojemu zdziwieniu i mimo osobistych zapewnień prawdopodobnie nikogo oficjalnie z RZW nie było, jest nasze nagranie, niekompletne, ale jest.
Było kilka gazet, kilku fotografów

Frekwencja: ponad 100 osób

więcej w temacie jutro.
Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2011-09-24, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW