R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-08-02, 14:16
Prawda o facetach !!
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-21, 19:30   

Angel napisał/a:
no i w niektórych sprawach mają racje

No w niektórych ale nie w sensie robienia na złość drugeij osobie i pójscie z przypadkową osobą do łóżka albo w krzaki na złość .. tak myśle...bo w takim sensie zinterpretowałam ten punkt że osoba na złość tej drugiej połowie idzie do łóżka z kimś niezananym żeby odreagować...bo jak sie spotka pogada przytuli pocieszy ją to oki ...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Angel 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 336
Skąd: ŁDZ
Wysłany: 2006-03-21, 19:35   

Malinka napisał/a:
pójscie z przypadkową osobą do łóżka albo w krzaki na złość


wybacz nie znam takich ludzi, więc nie brałam tej opcji pod uwagę!
_________________
Last night I asked my Angel to watch over you, but he came back soon .... I asked :"Why?" He smiled and said : "An Angel doesn't watch over another Angel...".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-21, 19:44   

Angel napisał/a:
wybacz nie znam takich ludzi, więc nie brałam tej opcji pod uwagę!

A ja niestety poznałam pare takich dziewczyn i to nawet przez przypadek... opowiadały mi i tamto... i troche mnie to przeraziło... :(
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-21, 22:57   

Malinka napisał/a:
pójscie z przypadkową osobą do łóżka albo w krzaki




o matko! to sie jeszcze chodzi w krzaki??!!
chyba naprawde stara jestem....

:?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-21, 23:08   

daff napisał/a:
o matko! to sie jeszcze chodzi w krzaki??!!

No może zbyt dosłownie to napisałam nie w krzaki ale w miejsce w którym nie powinno sie uprawiać seksu...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-21, 23:11   

Cytat:
No może zbyt dosłownie to napisałam nie w krzaki ale w miejsce w którym nie powinno sie uprawiać seksu...



to w krzakach nie mozna uprawiac seksu?

z twojej wczesniejszej wypowiedzi w takim razie wynika, ze w lozku tez nie mozna...


ale nie musimy o tym rozmawiac :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-21, 23:17   

daff napisał/a:
to w krzakach nie mozna uprawiac seksu?

No pewnie można nie wiem ja jestem niedoswidczona w kwestii krzaków i takich tam...

A łózko to swoją drogą może zle zrozumiałaś ... łóżko zawsze było jest i bedzie miejscem do kochania sie ... :)
daff napisał/a:
ale nie musimy o tym rozmawiac

ale możemy :) :*
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-03-22, 12:01   

Malinka napisał/a:
Miłość!!!


Tak Malinka, własnie ten powód miałem na myśli. Moim zdaniem sex nie jest wartością samą w sobie i ma sens oraz jest "najlepszy" jeśli dwoje ludzi łaczy miłość. :smile:

Jeśli nie ma miłości to tylko czysto "fizjologiczna", hedonistyczna czynność .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kuberson
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-22, 14:50   

stanmarc napisał/a:
Tak Malinka, własnie ten powód miałem na myśli. Moim zdaniem sex nie jest wartością samą w sobie i ma sens oraz jest "najlepszy" jeśli dwoje ludzi łaczy miłość.

Prawda prawda sex to tylko dodtaek i jest udany wtedy kiedy gdy oboje ludzi łaczy jakies uczucie takto to tylko zwykłe pie..... ;)

[ Dodano: 2006-03-22, 05:52 ]
Malinka napisał/a:
Daj mi człowieku święty spokój... wszyscy sie upraliście na mnie?? nie życze sobie takich komentarzy jak czytam twoje wypowiedzi to widzę ze nie masz za grosz taktu i kultury ... oceniasz mnie nie znając ale już sie do tego przyzwyczaiłam ze ludzie tak robią ale ty przesadzasz nie życze sobie żebyś sie człowieku wypowiadał na mój temat na tym forum bo nie robisz tego pozytywnie snujesz jakieś insynuacje i nieprawdziwe rzeczy!! jak mnie nie znasz to nie pisz o mnie takich głupot!!!na początku byłeś nachalny teraz zaczynasz mi ubliżać zastanów sie nad sobą !! ale mi sie nie chce rozpisywać bo to nie ma sensu... nie chce miec z toba nic wspólnego jak ty takie głupoty nieprawdziwe piszesz !!! To tyle z mojej strony do twojej osoby !! nie chce już sie wdawać z Tobą zadne zbędne dyskusje!!!

Jesteś jakaś dziwna kobieto ja sobie zartuje a ty jakies wonty masz uspokój sie bo zawału serca dostaniesz widze ze nasza rozmowa nie ma dalej sensu jak patrzena twoje nastawienie negatywne myslałem ze sie znasz na zartach
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-03-22, 18:09   

Kuberson napisał/a:
Prawda prawda sex to tylko dodtaek i jest udany wtedy kiedy gdy oboje ludzi łaczy jakies uczucie takto to tylko zwykłe pie..... n



Kuberson, proszę ostrzegaj w którym momencie żartujesz bo nie wiem kiedy mam się śmiać :lol:
a kiedy traktować poważnie twoje posty.
Nie traktuj tego proszę jako złośliwość z mojej strony. po prostu mamy chyba odmienne poczucie humoru i "nie czaje bazy"

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez stanmarc 2006-03-22, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-22, 19:04   

stanmarc napisał/a:
Tak Malinka, własnie ten powód miałem na myśli. Moim zdaniem sex nie jest wartością samą w sobie i ma sens oraz jest "najlepszy" jeśli dwoje ludzi łaczy miłość.

Jeśli nie ma miłości to tylko czysto "fizjologiczna", hedonistyczna czynność .

Zgadzam sie w 100 % wyjąłeś mi to z ust :D
Kuberson napisał/a:
Jesteś jakaś dziwna kobieto ja sobie zartuje a ty jakies wonty masz uspokój sie bo zawału serca dostaniesz widze ze nasza rozmowa nie ma dalej sensu jak patrzena twoje nastawienie negatywne myslałem ze sie znasz na zartach

Znam sie na żartach nawet nie wiesz jak sobie można ze mną pożartować ale w określonym gronie a twoich żartów nie rozumiem jeśli są one obrażliwe w stosunku do mojej osoby to coś jest nie tak...ale już spokój rozejm ja wyciągam pierwsza rękę (chodziaż bardzo rzadko to robie) żeby sie nie przekomarzać na form bo to bez sensu jest... :roll:
stanmarc napisał/a:
Kuberson, proszę ostrzegaj w którym momencie żartujesz bo nie wiem kiedy mam się śmiać

chyba nie sama mam takie odczucia widze ze jest nas wiecej :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-22, 19:40   

Malinka i Kuberson.. Weźcie sobie wszystko wyjaśnijcie na PW :wink: I będzie lajt :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-03-22, 19:45   

Marta napisał/a:
Weźcie sobie wszystko wyjaśnijcie na PW

Już wszystko wyjaśnione myśle że nie bedzie już problemów.. :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-03-22, 19:55   

Malinka napisał/a:
Już wszystko wyjaśnione myśle że nie bedzie już problemów..


Cieszę się bardzo.
Koniec offa :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kuberson
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-23, 13:50   

Malinka napisał/a:
ale już spokój rozejm ja wyciągam pierwsza rękę (chodziaż bardzo rzadko to robie) żeby sie nie przekomarzać na form bo to bez sensu jest...

Ciesze sie ze zrobilas wyjatek ;)
Chialem napisac ze wszystko juz jest wyjasnione i nie bedzie juz zadnych klotni ani offtopicow z naszej strony slowo kompromis jest adekwatne w tym momencie do nas czyli do mnie i do pewnego czerwonego owocu (Malina) ;)
A wracajac do tematu to kazdy facet ma cos w sobie i nie zalezy to od wieku musi to cos zaiskrzyc i wtedy juz wszystko idzie z gorki
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW