R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
XX finał WOŚP
Autor Wiadomość
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-01-07, 18:17   

Cytat:
Tiaaaa , mógłbym się czepić dlaczego mrówek tylko mnie wypunktował jak kilka postów powyżej też jest nie związanych z tematem .

Nie jesteśmy w stanie interweniować przy każdym poście nie na temat. Kiedyś trzeba

Cytat:
Mógłbym się czepić że edytowałeś swój post po ingerencji mrówka .

?? To ja podwójnie edytowałem post, aby dodać moją informację w jakim temacie jesteśmy

Cytat:
Mógłbym też napisać że nikt w szkole nie pytał się mojego dziecka czy chce występować w WOSP , mógłbym .....

Zgodnie z prawem dot. wolontariatu, osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców. Masz prawo się pytać odpowiednie o to osoby.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-01-07, 18:36   

Czyli po czasie dopisałeś to w poście Shymoola ??

Shymool napisał/a:
Mrówek, nie odstraszaj wielbicieli Orkiestry
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-01-07, 18:41   

Odniosłem się do mojego editu w twojej wypowiedzi.

Temat dotyczy "XX finał WOŚP" !!
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-01-07, 18:43   

Mrówek, spoko , nie chce siać zamętu, z mojej strony koniec i miłego weekendu życzę . Możesz wykasować moje posty .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 05:17   

maaciej76 napisał/a:
Mrówek, spoko , nie chce siać zamętu

Niestety ale taki zamęt zasiałeś. Dotyczy to udziału Twego syna w tegorocznej zbiórce.

"Mógłbym też napisać że nikt w szkole nie pytał się mojego dziecka czy chce występować w WOSP"

Z informacji od Ciebie wynika, że jego uczestnictwo w WOŚP jest nielegalne ponieważ organizatorzy nie uzyskali zgody rodzica. Za mało mam informacji na ten temat ale syn powinien się wycofać i nikt nie będzie miał do niego pretensji. Ty natomiast powinieneś całą sprawę jak najszybciej wyjaśnić w szkole i na forum bo to poważny zarzut i nie może być niedomówień.
Jeżeli podasz bliższe dane na PM, postaram się pomóc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2012-01-08, 10:18   

Obracasz kota ogonem jak zwykle zresztą , gdzie napisałem że mam coś przeciwko udziałowi syna w wosp ?? .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 10:37   

Panowie - Koniec OT !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 11:19   

Orkiestra ruszyła o 8:00 i ma już pierwsze pieniądze na tegorocznym koncie :)
Za dwie godziny w kinie rusza kilkugodzinny koncert specjalnie dla WOŚP. Rozpocznie ekipa Kaktus Studio i warto już być w kinie od początku :idea:
Na scenie wiele gwiazd naszej lokalnej sceny: Old Traditional Jazz Band, Nowa Atlantyda, Co z Tego, the Korektors, TNNR oraz goście z Praszki - Żółte Papiery. Od 18:50 na scenie czeska grupa grająca covery Queenu - Princess.
Od 17:30 Licytacja nie tylko serduszek. Przybywajcie.
Imprezę poprowadzi:
"prowincjonalny nauczyciel z powiatowej, nacechowanej bylejakością dziury" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marecki 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 11:22   

Haha, ostatnimi dwoma linijkami powaliłeś Shymool :D

Takiego dystansu do siebie to niektórzy mogliby się tutaj nauczyć na tym forum:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 11:50   

Marecki napisał/a:
Haha, ostatnimi dwoma linijkami powaliłeś Shymool :D

Takiego dystansu do siebie to niektórzy mogliby się tutaj nauczyć na tym forum:)




Oj tak, święte słowa :grin:


Pobijmy rekord w zbiórce, nie żałujcie dziś pieniążka wrzucając go do puszek :!: :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-01-08, 12:20   

Na antenie Radia ZW do godziny 12:00 zebrano aż 14750 zł !!. Fotel burmistrza za 2000 zł, złote serduszko za 4000 zł. 5 srebrnych do tej pory mają następujące wartości: 2500/800/1000/1000/800 zł, bursztynowe: 700/350/300/250/350 zł. Radio ZW dało do licytacji również możliwość wzięcia udziału w ich 3 programach. Dwa z nich wylicytowano po 200 zł a prywatkę za 100. Spotkajmy się w kinie Syrena i dobijmy do jeszcze wyższych wartości. http://radiozw.com.pl/...age=news&id=272 - tutaj znajdują się inne gadżety, które można wylicytować od 17:30 w Kinie Syrena. Od 12:40 na antenie TVK WSM będzie można oglądać specjalne wejścia związane z WOŚP.

Info: FB Wielun.biz
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
narodowiec 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 212
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 15:28   

http://...

Kolejny post nie związany z tematem. Temat dotyczy XXgo finału WOŚP. Uwagę na to zwracali już Administrator i Mrówek.
Następne posty nie związane z tematem będą nagradzane ostrzeżeniem
Gregg Sparrow
Ostatnio zmieniony przez 2012-01-08, 15:53, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-01-08, 17:29   

WOŚP w Wieluniu - wg. stanu kwot z godziny 12:00

14 tysięcy 750 złotych uzbieraliśmy w dwie godziny podczas licytacji na antenie Radia ZW. Pod młotek poszło 11 serduszek:1 złote, 5 srebrnych i 5 bursztynowych. Najwięcej, 4 tysiące złotych kosztowało złote serduszko. Wylicytował je Krzysztof Nowakowski z Nowakowski Transport. Spośród srebrnych serduszek najwięcej - 2,5 tysiąca złotych za to z numerem 1 dał Jerzy Dera z Pol-Finanse. Wśród serduszek bursztynowych najwięcej na to z numerem 1 dał pan Tomasz.

Za "fotel" burmistrza Wielunia, czyli jeden dzień urzędowania na stanowisku włodarza miasta jeden ze słuchaczy dał 2 tysiące złotych. Dogrywka licytacji w Kinie Syrena od 17.30.

Info: Radio ZW

Rozpoczęła się dogrywka w Kinie Syrena


-------------
edit 21:00
Wieluński sztab zebrał już do godz. 18:30 35000zł[wg TVK]!!!

Info: Facebook Wielun.biz

Serduszka zostały wylicytowane za łączną kwotę ponad 16 tys., złote zdrożało o tysiąc zmieniając wartość na 5 tysięcy. Audycje radiowe bez większych zmian poza "Czy pamiętasz", która została podbita do 450 zł. W kinie z aukcji zebrano 20 140 zł
---------------
edit: 21:30

MATERIAŁY TVK WSM

- w tym materiale jest m.in o "wieluńskim Widzewie" o którym rozmawiamy TUTAJ





----
edit 21:54

świeże informacje na stronie Radia ZW

---
edit 22:14
Zapowiada się rekordowy finał WOŚP w Wieluniu. Z licytacji 11 serduszek (5 bursztynowych, 5 srebrnych i 1 złote) uzyskano przeszło 16 tysięcy złotych. Najwyżej wyceniono złote - za 5000 zł zabierze je firma Nowakowski Transport. Za 2 tysiące złotych "poszedł" na jeden dzień fotel burmistrza Wielunia. Prócz tego licytowano mnóstwo większych i drobnych pamiątek i gadżetów a wolontariusze pełnili wartę z puszkami ;)
Dokładne dane dotyczące wieluńskiej zbiórki będą znane po zliczeniu wszystkiego :)

Info: Facebook Tygodnika Wieluńskiego
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Ostatnio zmieniony przez Mrówek 2012-01-08, 22:14, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 21:54   

Orkiestra gra i jak to Jurek Owsiak mówi gra do końca świata i jeden dzień dłużej !! Oby grała jak najdłużej,także w naszym mieście :)
Cieszę się,że w tym roku i ja ze swoim przyjacielem mogliśmy zagrać podczas XX finału WOŚP.Fajnie było być w gronie zespołów które zagrały w kinie Syrena - pozdrawiamy.
Wielkie dzięki dla organizatorów XX finału w naszym mieście,a także wolontariuszom oraz innym osobom,który tak czy siak dołożyły swoją cegiełkę by zebrać pieniążki.
Duże gratki także dla naszych mediów,cieszyły relacje z finału w TVK WSM oraz oczywiście licytacja na antenie RZW.
Brawa dla prowadzącego Mirka Shymoola,Darka i innych którzy ogarniali to wszystko w kinie,dzięki temu zespoły wchodziły na scenę punktualnie.
Fajnie,że ten finał zjednoczył różne instytucje,środowiska i ludzi...Wszyscy graliśmy dla dzieciaków(wcześniaków) oraz kobiet ciężarnych z cukrzycą !!
Mi się podobało i oby tak dalej :)

p.s Ktoś może wie o której na wizji w TVP 2 będzie Karol ze sztabem ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-01-08, 23:35   

Już od wczesnych godzin porannych niewielkie watahy zdeprawowanych, zapijaczonych i znarkotyzowanych wyrostków, kopulując gdzie popadnie, zastraszali bogobojnych, szacownych obywateli naszego miasta szerząc terror, gwałt i nihilizm na ulicach i placach. Po godzinie 13, jak za starych komunistycznych czasów rozpoczęły się libacje i wulgarne chochole tańce zarówno na jak i pod sceną zrujnowanego przez liberałów wieluńskiego kina. Niski poziom wykonań, a przede wszystkim skandaliczne prowadzenie imprezy przez homosovietikusa czyli prowincjonalnego nauczyciela z powiatowej, nacechowanej bylejakością dziury, powodowało w odbiorcach odruch wymiotny. Wszystkie zespoły deklarowały zauroczenie różnymi …izmami, z który satanizm jest chyba najlżejszym słowem. Przy nich Nergal jest chyba aniołem. Na koniec zamiast marszu z pochodniami to całe tałatajstwo obejrzało iluzoryczny spektakl kilku zapalonych świeczek rzuconych na siłę do góry przez bandę pijaków, którzy wzięli za to połowę kasy zebranej tego dnia. Resztę roztrwonili organizatorzy na libacji w najgorszych spelunach w mieście. :D

P.S.
Zapomniałem dodać, że licytacja była pralnią brudnych pieniędzy pochodzących z nierządu i oszustw podatkowych co najmniej :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW