R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Liderzy PiS już w niedzielę w Wieluniu
Autor Wiadomość
tom25 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 293
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2012-04-20, 19:11   

red napisał/a:
Szkoła jest katolicka .

Tylko z nazwy, mam kumpli w pracy którzy mi opowiadali jaka tam jest rozpusta :D jeszcze gorzej niż w innych szkołach :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-21, 21:31   

Jack_Black napisał/a:
Mateusz napisał/a:

już tak nie narzekajcie na Kaczyńskiego... Po prostu nie jest tak medialny jak Tusk i media wykreowały go na negatywną postać.


Tak, media są wszystkiemu winne. Domniemanej chorobie psychicznej Kaczyńskiego też :lol:





Przypominam że to TUSK władzę dzierży od 2007 roku a wy ciągle narzekacie na PIS ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-21, 21:32   

A Ty holendrze od kiedy się taki proKaczyński stałeś? :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tomow 
Ma stragan na targu


Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 525
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-22, 11:13   

Ferbik napisał/a:
A Ty holendrze od kiedy się taki proKaczyński stałeś? :)

Marksistowska wizja świata... Mateusz nigdzie nie napisał, że jest "proKaczyński". Zwrócił uwagę, że rządzi Platforma, co jest raczej obiektywnym stwierdzeniem. Ale któż nie z nami, ten przeciw nam.
_________________
Publicystyka Idea Polityka: www.tomaszmatynia.wordpress.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-22, 13:36   

Mateusz napisał/a:

Przypominam że to TUSK władzę dzierży od 2007 roku a wy ciągle narzekacie na PIS ;)


Narzekamy na wszystkich. Taka nasza Polska natura.
Dla mnie jednak PiS jest partią ludzi chorych. Jeśli wierzą w zamach Smoleński, proszę bardzo upublicznić na to niezbite dowody. Ja mogę wierzyć w to, że ziemniaki potrafią mówić jednak nie obnoszę się z tym na wiecach i co ważniejsze nie próbuję wprowadzać chaosu w państwie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-04-22, 22:33   

Uwaga, teraz grozi nam chaos :D
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-22, 22:34   

A co to za nowe ugrupowanie? CHAOS? Chrześcijańsko Anarchistyczna Obrona Sowietów?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
menkiel 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 40
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: łódzkie
  Wysłany: 2012-04-24, 11:30   

I co ciekawego po spotkaniu z liderami Pisu w Wieluniu?

W Sieradzu widać że było ciekawie :mrgreen:

Cytat:
Jarosław Kaczyński na spotkaniu z mieszkańcami Sieradza ponownie przytaczał dowody na tezę, że w Smoleńsku 10 kwietnia mogło dojść do wybuchu w samolocie. Jednym z nich był stan samolotów, które uderzyły w wieże WTC 11 września. - Nie widzieliście państwo, jak te samoloty przechodziły przez ten budynek? Skrzydła nie odpadały - stwierdził prezes PiS. - Jeśli więc ściany budynku nie naruszyły konstrukcji, to jak to możliwe, by brzoza mogła zniszczyć skrzydło schodzącego do lądowania tupolewa? - zastanawia się.

- Oficjalna komisja i uznane amerykańskie ośrodki naukowe ustaliły, że samolot przecinał belki ściany budynku, ale był jednocześnie szatkowany na drobne części przez konstrukcje nośną wieżowca. Z maszyny i skrzydeł nic nie zostało - dowodził dalej prezes PiS.

Następnie podał inny przykład. - Ostatnio mieliśmy przykład, że samolot na Syberii skosił las i nikomu się nic nie stało. A tutaj jeszcze mamy te odpryski, ułamki, odłamki - i wszyscy zginęli. Ta sytuacja jest charakterystyczna dla wybuchu - stwierdził.


źródło:http://wiadomosci.gazeta....e_stracily.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2012-04-24, 14:56   

A ten Jarosław Kaczyński to polityk, czy bajkopisarz? Sądząc z tematów, jakie poruszał na spotkaniu, jeździ po kraju i promuje swoją - nienapisaną jeszcze - książkę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-24, 14:57   

Jack_Black napisał/a:
Mateusz napisał/a:

Przypominam że to TUSK władzę dzierży od 2007 roku a wy ciągle narzekacie na PIS ;)


Narzekamy na wszystkich. Taka nasza Polska natura.
Dla mnie jednak PiS jest partią ludzi chorych. Jeśli wierzą w zamach Smoleński, proszę bardzo upublicznić na to niezbite dowody. Ja mogę wierzyć w to, że ziemniaki potrafią mówić jednak nie obnoszę się z tym na wiecach i co ważniejsze nie próbuję wprowadzać chaosu w państwie.


Żyjemy w wolnym kraju, każdy ma prawo głosić na co ma ochotę. Nie chodzę na wiece PiS więc mi to nie przeszkadza.

Katastrofa smoleńska jest tragedią dla wielu rodzin działaczy PiS, więc ludzie w pewien sposób próbują obarczać kogoś za śmierć bliskich.

Palikot powiedział ostatnio że należy wyrzec się Polskości. I takie słowa nikogo nie poruszyły.



Nie rozumiem też, dlaczego tylu ludzi przeciwnych PiS się tym ekscytuje(tematyką smoleńską). PiS od 5 lat już jest partią opozycyjną i nie wchodzi w skład koalicji, a to oznacza że nie ma wpływu na władzę.

Donek podczas wyborów razem z Lewandowskim(komisarzem UE) opowiadał historyjki o 300mld z UE na szpitale, drogi i nie wiem co jeszcze.


Jakoś większość z was dała się na to nabrać.(blisko połowa tego forum głosowała na PO) a mimo to ciągle marudzicie i marudzicie na... PiS

Nie rozumiem was.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 44
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-04-25, 22:16   

Mateuszu ja marudzę na PIS ponieważ jest to ugrupowanie, które wręcz nawołuje do wojny polsko - polskiej oraz uzurpuje sobie prawo do decydowania kto jest Polakiem a kto nie.
Moim (i nie tylko) zdaniem Jarosław nie wierzy w zamach i jest to jedynie w gra pod publikę w jego wykonaniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW