R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo III
Autor Wiadomość
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-17, 21:22   

Ja na początku gram Barbarzyńcą, jak przejdę to wezmę się za pozostałe postacie. Gra się naprawdę płynnie w zależności jakiego masz kompa. Wczoraj były małe problemy z serwerami ale dzisiaj jest wszystko ok.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-18, 10:12   

Gra trudna, na koszmzarze juz jets ciezko a sa jeszce 2 poziomy. Gram Lowca demonow i trzeba przyznac ze postac ktora robi spory dmg, ale moze miec problemy z hp i zdarza sie jej padac:P Zaklada pulapki oraz rzuca zaklecia zmiejszajace obrone celu, ma tez potezne ataki wystzreliwane z łuku albo kuszy. Mozna tez podkaldac nia bomby i rzucac granatami. Mnie sie gra podoba i do tego jets trudna. Max mozna grac 4 w jednej druzynie, ja gram w 3 i potwory sa bardzij napakowane, jak podczas gry samemu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-20, 19:42   

Porażka dzisiaj od rana nie można grać bo serwery im padły, totalne zero żeby nie można było załączyć trybu dla pojedynczego gracza. Mam tylko nadzieje że w końcu uderzą się w pierś i wprowadzą łatkę która omija połączenie z serwerem. Ciekawe co oni robili przez te 12 lat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yabos 
Wieluniaczek



Pomógł: 14 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1660
Piwa: 4/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 16:39   

Ja znowu zaczynam grać w Diablo 2 i w końcu mam zamiar skończyć. Próbowałem już kilka razy, ale zawsze mnie szybko nudziła, chociaż jedynkę przeszedłem każdą postacią. W dwójkę wcześniej grałem barbarzyńcą, teraz próbuję paladynem i gra się nim całkiem fajnie. Jakieś rady dla początkującego;)?
_________________
Chcialbym byc pewniakiem jak ty
Ale wole miec zlote serce
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 18:27   

Jeśli grasz na normalnym poziomie trudności nie powinno być żadnych problemów. Paladyn ma aury ochronne które najlepiej używać na walki z bossami. Dobry miecz + tarcza i można grać :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 20:32   

chyba ze grasz hammmerem paladynem to wtedy pakujesz w mlotki i tyrasz niemilosiernie:D
D3 na inferno trudne, elitarne moobki ciezkei do ubicia, a nawet bardzo ciezkie. Graj moze nie jest jeszce w 100% doprawcowana, ale i tak jets fajna i dosc trudna jak na razie, zobaczymy co bedzie w kolejnych aktach inferno, bo jak na arzie ciezko D: heheh
Blizzard sporo kasy wydal i zapewne bedzie chcial szybko ulepszac ta gre.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-21, 22:40   

Widzę że ostro grasz, mnie trochę zniechęciły ostatnie problemy z logowaniem, ale co zrobić. Szkoda że blizzard życzy sobie takich wysokich prowizji od sprzedanych przedmiotów. Ciekawe kiedy w końcu ruszy dom aukcyjny z realną walutą bo jak narazie przekładają datę otwarcia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-22, 00:32   

Mam wolny czas obecnie to gram, a ze gram w diablo od zawsze :D to trzeba i ta czesc wyprobowac. Gra na inferno jest trudna jak pojawiaja sie chemiponi albo sludzy ze swoim szefem wtedy sie zaczynaja schody. Wiem,ze na 30 maja jets to przelozone,a co do prowizji to nie slyszalem jaka ma byc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nullOne 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 168
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Druga strona kabla
Wysłany: 2012-05-30, 15:38   

Elity nie sa trudne na inferno, one są już na piekle trudne xD Mur + zamrożenie + moździerz i jest masakra ;d We dwóch sobie ledwo dawaliśmy rade z nimi... a jak trafisz na bossa z nieśmiertelnymi sługami... to łochocho... elitarne pieski na piekle to tez ejst masakra... ta gra po pewnym etapie jest tak trudna ze samemu nie idze dac rady grac... ;d
CO zabawne, Azmodan padł (2 os na piekle, wizzard i demon hunter) w jakieś 30 sekund, ze wszytkie achiwmenty dostaliśmy, a pierwsza elita z sługami i 3 niebieskie do tego w 4 akcie i wipowalismy 10 minut xD Diablo tez był przyjemny że ło xD
_________________
Będę wyjątkowy! wykonam skrypty js i php! Za rozsądną opłata ;p

ASUS freak!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-05-30, 18:28   

dh i wizz atakuja na odleglosc i maja w sumie troche latwiej, ale trudniej u nich z przetrwaniem, a do tego nerfa dostal dh na smoog. Ja juz po malu wbijam na 2 akt na inferno, 1 akt juz soluje bez wiekszych problemow. Gra trudn ai fajna i ciagle dochodza jakies zmiany, ktore powoduja,ze gra jets ,lepsza:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nullOne 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 168
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Druga strona kabla
Wysłany: 2012-06-13, 21:48   

No ja w weekend zrobiłem pierwszy quest w 3 akcie, teraz nie ma siły w tygodniu na ten masochizm... w weekend wracam do 3 aktu i będę się starał coś tam ugrać. Pierwszy to już łatwy jest... jak się dobijesz do Beliala na inferno będziesz miał fun ze szok :D Niby jakiś dps mam, ale i tak trudno ze ho... no i jutro maja przyjść głośniczki, ciekawe czy diablo działa na 5.1 ^^
_________________
Będę wyjątkowy! wykonam skrypty js i php! Za rozsądną opłata ;p

ASUS freak!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 00:04   

No 3 akt jest przegiety, do Azmodana jeszce nie doszedlem,ale pracuje nad tym, Beliala juz ubilem sam i w grupie. W 3 akcie zostal mi ostani quest, dzis fajna kusza mi wypadla i od razu ja zalozylem. Kim grasz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nullOne 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 168
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Druga strona kabla
Wysłany: 2012-06-14, 15:56   

wizzardem, mam zalowy dps raptem 45k, ale nauczylem sie kajtowac elity po 20 minut i dziala xD W sobote do pracy ble, nie mam siły na ten masohizm inferno.... ale może w niedziele do tego siade ;d
_________________
Będę wyjątkowy! wykonam skrypty js i php! Za rozsądną opłata ;p

ASUS freak!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
1qaz2wsx 
Przyjeżdża na zakupy
.


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 257
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-14, 21:40   

45k to duzo ja mam na DH 40 i robie spory dmg potworkom i elitom tez. Na jakie skile grasz? Kolega gra na zamiec sniezna czy jak to tam sie nazywa i do tego te hydry i naprawde ladnie to tyra stworki.
Ja tez musialem sie nauczxyc kajtowac, bo bez tego na inferno Dh nie da sie grac :P heheh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nullOne 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 168
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Druga strona kabla
Wysłany: 2012-06-15, 20:02   

malo, ja mam przedmioty na 54-58 lvl jeszcze. Ja? oczywiście na kajtowanie, blizzard, hydra i kulka, inaczej się nie da xD Jak sie jest na 3 hity, ALe wizzard i tak chetuje trochę bo jak on jest na 3 hity, tacy Demon hunterzy schodzą na jednego xD

Azmodan generalnie jest łatwy, jedyna rzecz która mnie wpieniła na infernie to te kloce co stawia. Zabijał nas tym nie milosiernie xD Mam juz achivment z niego, ale nie doszedłem tam jeszcze xD Teraz lvluje mnicha. Ale to będzie przekoks, mam broń (łaskę dla mnicha) 880 dpsu na 42 lvl! ;d
_________________
Będę wyjątkowy! wykonam skrypty js i php! Za rozsądną opłata ;p

ASUS freak!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW