R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Mrówek
2012-06-23, 00:18
Wieluński marsz w obronie...
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-23, 15:08   

No dobrze, a teraz podstawowe pytanie: KTO OGRANICZA W WIELUNIU WOLNOŚĆ SŁOWA, DYSKRYMINUJE TELEWIZJĘ TRWAM? I w drugą stronę: dlaczego radio maryja nadaje z taką mocą, że zagłusza inne stacje radiowe?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-23, 15:16   

Cytat:
KTO OGRANICZA W WIELUNIU WOLNOŚĆ SŁOWA, DYSKRYMINUJE TELEWIZJĘ TRWAM?


Petycja była skierowana do prezydenta i do rządu. Czy wobec tego wszyscy muszą manifestować w Warszawie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-23, 18:28   

Dla mnie sprawa jest prosta. Skoro Rydzyk nie chce ujawnić swoich źródeł finansowania to niech się nie dziwi że nie dostał koncesji. Żadne marsze czy inne pikiety nic tu nie dadzą. Skoro nie potrafi postępować zgodnie z obowiązującym prawem to nie powinien dostać koncesji. Biedaczek jeden... przecież niedawno sam mówił że nie ma nic, a nawet sutannaktórą nosi nie jest jego (w momencie jak nie zapłacił kary nałożonej na niego prawomocnym wyrokiem).
Jakim trzeba być ignorantem i zatwardziałym wyznawcą rydzykowym żeby tego nie zauważyć??? :lol: :lol: :lol:
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2012-06-23, 22:07   

A zastanawiałem się dlaczego osiedlowa oszołomka taszczy flagę :D :D :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-23, 22:23   

Co, .... , z flagi się wyśmiewasz?

Kolego bez wulgaryzmów! To jest niezgodne z regulaminem. Za kolejne wulgaryzmy będzie ostrzeżenie.
Gregg Sparrow
Ostatnio zmieniony przez 2012-06-24, 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-23, 22:24   

Gregg Sparrow napisał/a:
Biedaczek jeden... przecież niedawno sam mówił że nie ma nic, a nawet sutannaktórą nosi nie jest jego (w momencie jak nie zapłacił kary nałożonej na niego prawomocnym wyrokiem).


Ale jeśli już chcesz być taki dokładny to chyba nie Tadeusz Rydzyk jako osoba fizyczna składał wniosek o miejsce na platformie cyfrowej (czy jakkolwiek się to nazywa)... można zatem odwrócić pytanie: Jakim trzeba być ignorantem i zatwardziałym przeciwnikiem rydzykowym żeby tego nie zauważyć??? :lol: :lol: :lol:

Marsz - jak każdy inny powinien odbyć się na terenie który nie powoduje blokady miasta...

Nie jestem jakimś szczególnym zwolennikiem toruńskich mediów, ale jeśli wszystko odbyło się zgodnie z prawem to uznajmy to prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów i już...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 08:58   

Syn Mariana napisał/a:
A zastanawiałem się dlaczego osiedlowa oszołomka taszczy flagę :D :D :D
Może szła do strefy kibica na mecz Hiszpania--Francja :twisted:
 
   
Shymool 
Mieszka pod Wieluniem
carpet crawler



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 806
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-24, 10:16   

ourson napisał/a:
ale jeśli wszystko odbyło się zgodnie z prawem to uznajmy to prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów i już...

Myślę, że uznajesz również prawo do krytyki. Marsz sobie maszerował i to marszu sprawa. Ja widzę w hasłach, które ze sobą niesie olbrzymią hipokryzję i mam prawo o tym mówić i to wyśmiewać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 10:41   

ourson napisał/a:
Ale jeśli już chcesz być taki dokładny to chyba nie Tadeusz Rydzyk jako osoba fizyczna składał wniosek o miejsce na platformie cyfrowej (czy jakkolwiek się to nazywa)... można zatem odwrócić pytanie: Jakim trzeba być ignorantem i zatwardziałym przeciwnikiem rydzykowym żeby tego nie zauważyć???


Jakim trzeba być ignorantem żeby nie wiedzieć że cała fundacja luxus veritatis to nikt inny jak Rydzyk i osoby przez niego podstawione.
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-24, 11:55   

Shymool napisał/a:
Myślę, że uznajesz również prawo do krytyki. Marsz sobie maszerował i to marszu sprawa. Ja widzę w hasłach, które ze sobą niesie olbrzymią hipokryzję i mam prawo o tym mówić i to wyśmiewać.


Oczywiście że tak. Z tą drobną różnicą, że wyśmiewanie się w stylu "buk humor dziczyzna" bardziej świadczy o wyśmiewającym się niż wyśmiewanym...

Gregg Sparrow, ale w świetle prawa to zupełnie oddzielne podmioty i wiązanie ich w taki sposób z punktu widzenia prawa nie ma sensu.

Jak pisałem - nie jestem jakimś szczególnym zwolennikiem mediów toruńskich, ale tak jak uważam że pisma typu NIE mają swoje miejsce i rolę na rynku tak samo swoje miejsce i swoją rolę mają RM i TvTRWAM.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-06-24, 12:03   

Ferbik napisał/a:
Porównujesz zdrowy tryb życia do fanatyzmu polityczno-religijnego? A miałem Cię za poważnego gościa.

Niczego z niczym nie porównuję. Chcę tylko wykazać, że każdy ma prawo (w ramach prawa), do realizacji swoich jakichś tam dążeń, czy idei.

Shymool napisał/a:
ourson napisał/a:
ale jeśli wszystko odbyło się zgodnie z prawem to uznajmy to prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów i już...

Myślę, że uznajesz również prawo do krytyki. Marsz sobie maszerował i to marszu sprawa. Ja widzę w hasłach, które ze sobą niesie olbrzymią hipokryzję i mam prawo o tym mówić i to wyśmiewać.

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Jednak musisz przyznać, że cieniutka jest ta nić owego "wyśmiewania". A to wyśmiewanie, obywatelom narodowości polskiej wychodzi jak nikomu innemu :shock:

ourson napisał/a:
Nie jestem jakimś szczególnym zwolennikiem toruńskich mediów, ale jeśli wszystko odbyło się zgodnie z prawem to uznajmy to prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów i już...

Pod tym się podpisuję i uważam temat za zakończony. Marsz się odbył, było spokojnie, frekwencja pokazała, że są ludzie, którzy muszą się w tym temacie wykazać. Zatem z mojej strony EOT.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 12:04   

ourson napisał/a:
Gregg Sparrow, ale w świetle prawa to zupełnie oddzielne podmioty i wiązanie ich w taki sposób z punktu widzenia prawa nie ma sensu.

W świetle prawa koncesja się nie należała... więc o co chodzi???

Punkt pierwszy tej propagandowej ulotki która również zagościła w mojej skrzynce:

"Żądamy zaprzestania dyskryminacji Telewizji Trwam. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji blokuje telewizję Trwam i nie przydziela należnego jej miejsca na multipleksie telewizji cyfrowej..."

DLACZEGO NALEŻNEGO JEJ MIEJSCA???
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 12:48   

komornik napisał/a:
Co, .... , z flagi się wyśmiewasz?

Kolego bez wulgaryzmów! To jest niezgodne z regulaminem. Za kolejne wulgaryzmy będzie ostrzeżenie.
Gregg Sparrow



On się nie naśmiewa z flagi tylko z osiedlowej oszołomki , a najlepiej to czytaj dokładniej posty ,,, patrioto,, :twisted: :lol: :mrgreen:
 
   
komornik 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-06-24, 12:58   

Tak samo ona się może z was wyśmiewać, jak na euro tyskiego wywieszaliście na balkonach. Albo te chińskie podróbki flagi do aut przyczepialiście.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-24, 13:56   

Jeśli wywieszam flagę to tylko w dzień odzyskania niepodległości przez Polskę to jest 11 listopada , pozostałe święta raczej są dla mnie mniej ciekawe . Oczywiście mam na myśli święta państwowe . ;)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW