R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dni Wielunia 2012
Autor Wiadomość
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2012-07-01, 18:03   

vanilia1000 napisał/a:
"tylko kto zapłaci??-,,pani zapłaci, pan zapłaci my zapłacimy''"


czy w takim razie lepiej nic nie robić? wszyscy siedźmy w mieszkaniach w blokach, niech nikt do Wielunia nie przyjeżdża i najlepiej niech w Wieluniu się kompletnie nic nie dzieje?


Powyższy cytat dotyczył tego iż 2 tygodnie temu ktoś ,,rozdrapał''(kultywatorem chyba) kawał placu by przed samymi dniami wynająć walec do wyrównania tego.Nie rozumiem tego ponieważ teren ten był w miarę równy.Sam osobiście jestem za imprezami w naszym mieście które pozwalają m.in. na spotkanie się ze znajomymi, a każdy znajdzie coś dla siebie
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-01, 18:12   

Czego sprawdzają zawartość ? :o
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2012-07-01, 19:30   

wieluniaczek napisał/a:


Powyższy cytat dotyczył tego iż 2 tygodnie temu ktoś ,,rozdrapał''(kultywatorem chyba) kawał placu by przed samymi dniami wynająć walec do wyrównania tego.Nie rozumiem tego ponieważ teren ten był w miarę równy.


Chodzi o "rozryte" pasy zieleni? Tam zostały ukryte kable zasilające. Chyba, że masz na myśli coś innego.
Pielęgnacja trawnika (o ile łąki przy sadowej można tak nazwać) to również przecinanie (wertykulacja) i walcowanie. Teoretycznie to robili to co trzeba a czy zrobili to dobrze czy źle nie podejmuję się oceniać ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2012-07-01, 21:18   

dislike napisał/a:
wieluniaczek napisał/a:


Powyższy cytat dotyczył tego iż 2 tygodnie temu ktoś ,,rozdrapał''(kultywatorem chyba) kawał placu by przed samymi dniami wynająć walec do wyrównania tego.Nie rozumiem tego ponieważ teren ten był w miarę równy.


Chodzi o "rozryte" pasy zieleni? Tam zostały ukryte kable zasilające. Chyba, że masz na myśli coś innego.
Pielęgnacja trawnika (o ile łąki przy sadowej można tak nazwać) to również przecinanie (wertykulacja) i walcowanie. Teoretycznie to robili to co trzeba a czy zrobili to dobrze czy źle nie podejmuję się oceniać ;)

parę postów w tył jest zdjęcie
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
scottie 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 01:22   Fotorelacja - Wanda i Banda







































Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-07-02, 01:26   

Już jutro w albumie od którego wcześniej dawałem zdjęcia dołączy masa rewelacyjnych zdjęć. Będzie też wywiad dla Wielun.biz od wokalistki zespołu Wanda i Banda oraz od Ani Wyszkoni, która tylko nam go udzieliła! Poczekajcie cierpliwie na obróbkę tych materiałów.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 01:45   

Wróciłem z koncertu, ochłonąłem i mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami. Najważniejsza rzecz, która rzucała się w oczy to bardzo dobra organizacja - brak przerw na "strojenie" instrumentów, które dotychczas były nieodłącznym elementem Dni Wielunia, telebim z naprawdę bardzo dobrą jakością obrazu (szczególnie jeśli ktoś oglądał mecze na telebimie na pl. Legionów, to wie o czym mówię), ciekawe prowadzenie imprezy przez prezenterów. Wykonawcy też nie zawiedli, chociaż były obawy że może być nudno, to jednak tłumy osób (w tym ja) naprawdę świetnie się bawiły. Moim zdaniem jedne z lepszych Dni Wielunia w ostatnim czasie, no i chyba nie tylko moim, bo publiczność dopisała - takich tłumów jak teraz próżno było szukać przed scenami zlokalizowanymi w ścisłym centrum kilka lat temu. To chyba dobitnie pokazuje, gdzie powinny odbywać się największe imprezy. Ścisłe centrum to co najwyżej miejsce na kameralne koncerty, największe imprezy powinny mieć miejsce na dużej przestrzeni. Jedyny minus, jaki rzucił mi się w oczy, to niezbyt dobrze przygotowane podłoże - strasznie się kurzyło, szczególnie pod koniec gdy wszyscy wychodzili w powietrze wzbiły się wręcz tumany kurzu, buty oczywiście całe zakurzone. Moim zdaniem przydałoby się ten teren w miarę profesjonalnie wyrównać i posadzić trawę, aby mogły się tam regularnie odbywać koncerty w jeszcze lepszych warunkach, a myślę że to nie jest jakiś ogromny koszt. Jeśli tak się stanie, a organizacja na kolejnych imprezach będzie na takim samym poziomie jak dziś, to naprawdę będzie znakomicie :)
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2012-07-02, 02:00   

Co do suchego podłoża to był on lekko polany wodą o 16.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 10:21   

Publika dopisała, bawiła się świetnie. Gwiazdy może nie pierwszego formatu, ale też potrafiły wszystkich zgromadzonych wokół sceny wciągnąć w atmosferę święta.
Gratuluję organizatorom, dziękuję i proszę o równie udane następne Dni Wielunia. A póki co następna impreza to "bursztyn", mam nadzieję na podobną do wczorajszej, atmosferę dobrej zabawy i udanego widowiska.

A teraz kilka spostrzeżeń.
Podłoże - faktycznie kurzyło się i to nawet całkiem mocno. Fakt w domu woda i mydło szybciutko poradziły sobie z tym problemem, więc taki problem to nie problem ;) Istotnie, strażacy polali trawę, ale w miarę napływu ludzi, było to potem raczej niemożliwe. Wiadomo, że wczorajsza pogoda też zrobiła swoje i pewnie nie co roku będzie taki problem z suchym i upalnym dniem. Nie mniej można było polać to odrobinę wcześniej i może trochę bardziej obficie, ale tak jak pisałem, to nie jest aż tak wielki problem.
Ochrona - w tym roku bardzo skrupulatna :razz: Nowością był zakaz wnoszenia napojów alkoholowych i butelek z innymi napojami powyżej 0,5 l. A jeśli już, to zabierano korki od tychże większych butelek. Generalnie nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom, wiadomo każdy chce na imprezie zarobić. Nie mniej, gdyby gdzieś wcześniej była taka informacja, o zakazie wnoszenia powyższych, to pewnie dałoby się uniknąć niepotrzebnych "pyskówek" na bramkach. A takowe były niestety, bo ludzie byli trochę zaskoczeni. Pomijam tutaj fakt prób wniesienia piwa, ale byli ludzie, którzy brali ze sobą najzwyklejszą wodę bo wiadomo jak wczoraj prażyło.
Ale za to podobał mi się pomysł spożywania napojów typu piwo, w wyznaczonych strefach.

Scena - generalnie bez zarzutu. A dodając do tego jeszcze ten fantastycznie działający telebim, o dużej rozdzielczości, to już palce lizać. No ale po drugiej stronie rozgościła się CYFRA+, żyjąca swoim życiem w czasie trwania festynu. Oczywiście nie miała szans przekrzyczeć sceny głównej, ale były momenty kiedy nie wiadomo było kogo i co słuchać, szczególnie jak się stało tak pośrodku.

To tyle z mojej strony. Mnie się podobało, oby tak dalej. Za rok trafić z tematem przewodnim i będzie też OK. :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcin-gorski 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 420
Piwa: 4/2
Skąd: Gaszyn
Wysłany: 2012-07-02, 10:38   

miko 005 napisał/a:

Ale za to podobał mi się pomysł spożywania napojów typu piwo, w wyznaczonych strefach.



a mi nie . . .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-07-02, 10:43   

Byłem, stwierdziłem, że straszna bieda i słabizna. Zawinąłem się raz dwa. A co do ochrony - śmieszni nadgorliwcy, 10 osób na jednej bramce, a z tyłu od parkingu można było wchodzić między namiotami.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 11:09   

Oddzielenie sekcji "piwnej" od imprezy z tego co widzę jest standardem przy większych koncertach, i tak powinno być. Wybaczcie, ale przy takim tłoku, i nie koniecznie równym podłożu, nikt nie chciałby poczuć tego piwa na sobie.

Repertuar - ja tam nie narzekałem. Nawet mediom pod sceną się udzielił cover Sweet Dreams :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 12:00   

Występ Ani Wyszkoni bardzo pozytywny, bardzo mi się podobało. Nie wiem co ta kobieta 'bierze' ale energia ją rozpierała :P Za to duży plus że nie tylko stała i odśpiewywała swoje, ale starała się też czerpać z tego przyjemność, bawić się i zabawiać publiczność.

Ochrona na bramkach trochę pomyłka. I dziwne było dla mnie to, że scenę ustawili 'na ukos' a nie na wprost... Dlaczego? Przez to była trochę gorsza widoczność, ale na szczęście telebim rekompensował ten defekt. No i to podłoże.. :roll:

To tyle co mogę napisać, nie wypowiadam się szerzej na temat Dni Wielunia, nie krytykuję ani nie chwalę, bo nie byłam na wszystkich atrakcjach żeby móc się odnieść co całości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
scottie 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2012-07-02, 13:23   

Marta napisał/a:
I dziwne było dla mnie to, że scenę ustawili 'na ukos' a nie na wprost... Dlaczego? Przez to była trochę gorsza widoczność, ale na szczęście telebim rekompensował ten defekt.


Pewnie chodziło o fale akustyczne. Scena i głośniki były tak ustawione aby dźwięk z głośników szedł w pola a nie rozbijał się o bloki stojące na przeciw miejsca gdzie odbywały się Dni Wielunia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2012-07-02, 13:35   

Co jak widać nie pomogło i dźwięk się odbijał :D
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW