R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Rząd zgodził się na obowiązkowe mundurki i kamery w szkołach
Autor Wiadomość
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-08, 21:02   

Ale ubiór bez wątpienia charakter podkreśla i od razu mówi nam z jakim człowiekiem mamy do czynienie i nie chodzi tu tylko o to co kto zakłada ale jak zakłada ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2006-11-08, 21:08   

Archdevil napisał/a:
Tylko skąd się wezmą na to wszystko fundusze...

Na mundurki starsi dadzą. A jak już będą to kamery zejda na plan dalszy bo dyr powie - przeciez już coś zrobiliśmy...
Zresztą, dla mnie to durny pomysł, przecież i tak pod mundurkiem coś musi być, jak równiez na tyłku, rewia mody się skończy? - w życiu. Jak się nie wie co zrobić to sie wprowadza mundurki żeby dzieci wyglądały jak debile. Równie dobrze mogły by założyć moro albo kufajki. Niech zakażą też stringów, różowych skarpetek, łańcuszków... tylko co to da? Jeśli w głowie głupota nie pomoże kapota (rymło mi się na konieć :P )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
tokar1991 
Przejeżdżał przez Wieluń
VeB!



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 65
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-11, 18:52   

dj arq napisał/a:
Zresztą, dla mnie to durny pomysł, przecież i tak pod mundurkiem coś musi być, jak równiez na tyłku, rewia mody się skończy? - w życiu.

Taka prawda. Chyba, że jako mundurek mamy rozumieć cały strój. Od skarpetek przez spodnie i koszulę do marynarki. Ale zapewne ów mundurek będzie jedynie jakąś marynarką którą i tak każdy będzie zdejmował bo np.: "gorąco". Jedyny plus, jaki widzę w tych całych mundurkach, to to, że może być na początku śmiesznie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-23, 22:41   

majk-el napisał/a:
może powinieneś kreować wizerunek wykorzystując osobowość, poczucie humoru, spostrzegawczość, błoskotliwość, zainteresowania, oczytanie a nie koszulke z bigstara. Nie uważasz?

ja bym sobie ubrala koszulke z gebą giertycha i jakims ciekawym tematycznym napisem ;]

btw szkola to nie wiezienie ani szpital psychiatryczny gdzie trzeba nosic jakies smieszne uniformy... chociaz nasza szkola podchodzi juz pod zaklad karny bo nie mozna wychodzic na zewnatrz w trakcie lekcji i przerw, na studniowke nie mozna miec partnera starszego o wiecej niz 3 lata (!), kamery to oczywiscie standardowo są, jak chcesz wyjsc ze szkoly bo np zwolnisz sie z lekcji to musisz isc na dyzurke z usprawiedliwieniem od rodzicow albo najlepiej z wychowawcą... Czekam tylko kiedy ogrodza ja drutem kolczastym i zrobia napis "nauka czyni wolnym"... :twisted:

mam nadzieje ze mnie mundurki juz nie obejma :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW