R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lizusostwo, włazidu....
Autor Wiadomość
Fides 
Przejeżdżał przez Wieluń
Ad Gloriam



Wiek: 47
Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 68
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-24, 16:22   

Tego typu ludzi trzeba edukować - oczywiście jak się jeszcze da - trzeba im przemówić do rozsądku, że ich zachowania i metody nie są odowiednie - wg nich pewnie są ja najbardziej odpowiednie - ale dla innych nie.

A gdy taki lizus pozna minusy "wazeliniarstwa" i dalej będzie sie upierał przy swoim to wtedy po prostu trzeba postąpić jak troglodyta (w jakimś ciemnym miejscu)

Pozdrawiam
_________________
Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-11-24, 17:43   

Blink napisał/a:
Jaro nie rozumiem dlaczego tak uczepiles sie mojego opisu i co Ciebie w nim razi? A jeszcze bardziej dziwi mnie powiazanie go z tym tematem.




Temat topicu: "Lizusostwo, włazidu...."



Twój opis w stopce brzmi "Megalomania - http://pl.wikipedia.org/w...a_(psychologia)
Opinie jak i teorie które zawieram w swoim podpisie dotyczą tylko mej osoby..."



Więc cytuję, "Megalomania to skupienie na uznaniu własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości..."



W mym mniemaniu, podobieństwo miedzy lizusem, włazidu... a megalomanem jest zasadnicze i jeśli masz takowe zdanie o osobach, o których piszesz w taki sposób - cytuję:

"Osobiscie staram sie unikac takich ludzi, napewno nie ufam im. Jezeli na stopie sluzbowej z taka osobą mam stycznosc, nasze wzajemne stosunki nigdy nie wyjda poza sfere sluzbowa. A i w takich stosunkach nalezy uwazac co sie mowi przy takiej osobie bo nie wiadomo kiedy i w jakiej sytuacji wykorzysta ona pozyskane informacje i przekaze zwierznikowi by sie przypodobac. A prywatnie, calkowicie takich ludzi unikam."

i jednocześnie zamieszczasz w stopce takie zdanie jako o sobie samym to uważam, że co najmniej masz rozdwojenie jaźni...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-24, 18:17   

Jak już pisałem: proszę teraz publicznie - ostatni raz - Blink o ściągnięcie tekstu o megalomanii - łamiesz przedostatni i ostatni punkt regulaminu. Ironia Twoja nie zna granic, nie wiem z kogo chcesz zrobić idiotę. Jeśli sam nie ściągniesz - to pomogę.
To tak poza tematem - i proszę tego wątku dalej nie ciągnąć.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-24, 18:30   

Jaro napisał/a:

Temat topicu: "Lizusostwo, włazidu...."

Twój opis w stopce brzmi "Megalomania - http://pl.wikipedia.org/w...a_(psychologia)
Opinie jak i teorie które zawieram w swoim podpisie dotyczą tylko mej osoby..."


Więc cytuję, "Megalomania to skupienie na uznaniu własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości..."

W mym mniemaniu, podobieństwo miedzy lizusem, włazidu... a megalomanem jest zasadnicze i jeśli masz takowe zdanie o osobach, o których piszesz w taki sposób - cytuję:

"Osobiscie staram sie unikac takich ludzi, napewno nie ufam im. Jezeli na stopie sluzbowej z taka osobą mam stycznosc, nasze wzajemne stosunki nigdy nie wyjda poza sfere sluzbowa. A i w takich stosunkach nalezy uwazac co sie mowi przy takiej osobie bo nie wiadomo kiedy i w jakiej sytuacji wykorzysta ona pozyskane informacje i przekaze zwierznikowi by sie przypodobac. A prywatnie, calkowicie takich ludzi unikam."

i jednocześnie zamieszczasz w stopce takie zdanie jako o sobie samym to uważam, że co najmniej masz rozdwojenie jaźni...


Ciekawe powiazanie, oczywiscie masz prawo do wlasnych wnioskow, a ja pozowle sobie miec inne zdanie.
Co do mojego podpisu, umieszczam w nim slowa i ich definicje poniewaz mnie interesują, albo staly sie wazne w moim zyciu a nie opisują moja osobe. Interesuje mnie rowniez ich etymologia. Dlatego chce sie tym podzielic z innymi, a nuz wywola to ciekawa dyskusje na temat slowotworstwa. Za jakis czas jak juz rozpracuje to slowo i mi sie znudzi na warsztat wezme kolejne, mamy tak bogaty jezyk. Zreszta jak sam widziesz Ciebie slowo megalomania tez zainteresowala bo caly czas mnie o to wypytujesz. :)
A czy jak mialem w podpisie adres zchroniska oznaczalo to ze czuje sie psem :-) ?

[ Dodano: 2006-11-24, 18:36 ]
Ferbik napisał/a:
Jak już pisałem: proszę teraz publicznie - ostatni raz - Blink o ściągnięcie tekstu o megalomanii - łamiesz przedostatni i ostatni punkt regulaminu. Ironia Twoja nie zna granic, nie wiem z kogo chcesz zrobić idiotę. Jeśli sam nie ściągniesz - to pomogę.
To tak poza tematem - i proszę tego wątku dalej nie ciągnąć.


Matko Boska, co lamie???? Jaka ironia? Kogo/czego dotyczaca? Jakiego idiote? Jaka sila tkwi w tym slowie, ze powoduje w Tobie taki atak na moja osobe?
Rozumiem, ostatni pkt. regulaminu brzmi: Admin ma zawsze racje. Ok, chcialem w takim razie sie dowiedziec jakie slowa sa jeszcze grozne i moga wywolac Twoja agresje? Pytam gdyz nie chce lamac regulaminu. Oczywiscie, zaraz zastosuje sie do prosby, chociaz jej nie rozumiem, poszukam innego slowa do rozwazan.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 00:43   

Blink, uważam, że zaklasyfikowałeś się do osób niereformowalnych na tym forum.


Dłuższa polemika nie da większego skutku, także z mojej strony temat uważam za zakończony.


Przy okazji, każde złamanie regulaminu prze Ciebie będzie stosownie "nagradzane"...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 09:54   

Jaro napisał/a:
Blink, uważam, że zaklasyfikowałeś się do osób niereformowalnych na tym forum.


Zawsze to jakis awans, czuje sie wyrozniony. :) Dziekuje Szanownej Akademii za nominacje :)

Jaro napisał/a:

Dłuższa polemika nie da większego skutku, także z mojej strony temat uważam za zakończony.


Coz moge napisac, widocznie Twoje argumenty nie potrafily mnie przekonac, ale zawsze pozostanie w mej pamieci ostatni pkt. regulaminu ze "Admin ma zawsze racje" nawet jezeli w moim osadzie tej racji nie posiada.

Jaro napisał/a:

Przy okazji, każde złamanie regulaminu prze Ciebie będzie stosownie "nagradzane"...


Tak jak juz niejednokrotnie napisalem, stosuje sie do regulaminu, to rowniez Twoje stwierdzenie:

Jaro napisał/a:
Nie napisałem nigdzie, że łamiesz regulamin, natomiast dalsza polemika z Tobą nakazuje mi się zwyczajnie zamknąć, co czynię natychmiast...


wiec mozesz ode mnie dalej tego oczekiwac. Prosze tylko o jedno, zeby jakiekolwiek zmiany w regulaminie byly oglaszane na forum a nie po cichu dopisywane bo wtedy trudno sie do niego stosowac.
Pozdrowienia
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 11:58   

Jeśli można, to pozwolę sobie na wtrącenie własnego zdania w temacie „lizusostwo ….”

Blink, nie chcę dociekać co takiego się wydarzyło, że popadłeś w niełaski administracji. Czyżbyś zaczął mieć własne odrębne zdania, na co niektóre zagadnienia? ;) Nieważne.

Panowie administratorzy, nie traktujcie tej wypowiedzi jako anty, jest to tylko moje spostrzeżenie. Wcale nie twierdzę że słuszne bo mogę być w błędzie jak każda istota myśląca, nie ma ludzi nieomylnych. Dlatego ja podzielę się moim zdaniem, w bardzo spokojnym tonie i oczekuję też tego samego spokoju co do ewentualnej odpowiedzi na ten post.

Też już zostałem nazwany na tych stronach takim „ forumowym malkontentem, co to tylko krytykuje”

Ośmielam się mieć tylko własne zdanie, na co niektóre tematy i to wszystko. Nie twierdzę że wszyscy się muszą z nim zgadzać i wtedy wywiązuje się dyskusja. Oczywiście nie może ona przekroczyć pewnych norm i zasad a już na pewno łamać regulaminu.
Ale zawsze jest to dyskusja.

Czasami naprawdę nie mogę się oprzeć pokusie, że niektóre posty są niczym innym jak zalążkiem lizusostwa w stosunku do adminów, czy moderatorów, a przecież te osoby to też ludzie i jak wcześniej napisałem, nieomylnych ludzi nie ma.

Dlatego proszę Wszystkich uczestników tego forum, miejcie własne zdania, ale jednocześnie szanujcie inne i nie mieszajcie z błotem tych, którzy postrzegają sprawy w innym świetle niż chociaż by większość wypowiadających się. Bo większość nie koniecznie oznacza mądrość.

Ja naprawdę nie chciałem nikogo obrażać, i przepraszam ewentualnych urażonych.

I oby dalsze nasze dyskusje przebiegały w fajnej atmosferze.

Pozdrawiam, administratorów, moderatorów i wszystkich uczestników forum. :grin:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 12:05   

miko 005 napisał/a:
Dlatego proszę Wszystkich uczestników tego forum, miejcie własne zdania, ale jednocześnie szanujcie inne i nie mieszajcie z błotem tych, którzy postrzegają sprawy w innym świetle niż chociaż by większość wypowiadających się. Bo większość nie koniecznie oznacza mądrość

wiesz co zgadzam się z Tobą :) Może nie we wszystkim ale w większośći tak ...

miko 005 napisał/a:
Pozdrawiam, administratorów, moderatorów i wszystkich uczestników forum.

:grin: Pozdro
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-25, 12:27   

miko 005 napisał/a:
Też już zostałem nazwany na tych stronach takim „ forumowym malkontentem, co to tylko krytykuje”

Ośmielam się mieć tylko własne zdanie, na co niektóre tematy i to wszystko. Nie twierdzę że wszyscy się muszą z nim zgadzać i wtedy wywiązuje się dyskusja. Oczywiście nie może ona przekroczyć pewnych norm i zasad a już na pewno łamać regulaminu.
Ale zawsze jest to dyskusja.

Czyli mówiąc prościej piszesz tylko dla samej idei dyskusji? Bo chyba tutaj widzę wyjaśnienie tego krytycznego nastawienia, które jednak mimo swych zaprzeczeń w mojej opinii masz często.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 12:31   

A ja boje sie wypowiadac, pod moim adresem padlo juz tyle grozb i ostrzezen, ze obawiam sie zastosowania w stosunku do mojej skromnej osoby, reguly: "dajcie mi czlowieka a paragraf sam sie znajdzie". A ja tak lubie to forum, poznalem dzieki niemu wielu fantastycznych ludzi, wiec nie ma co ryzykowac :)
Pozdrawiam
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 12:35   

miko 005 napisał/a:
"Na całym świecie ogłaszane są „żałoby narodowe”, a w Wieluniu takie akty solidarności są piętnowane. Szkoda słów, brawo, brawo dla tych ludzi, którzy….. .

A może tak emigracja na inną galaktykę?"

Kto tu kogo krytykuje... oceniając człowieka zacznijmy od siebie.

miko 005 napisał/a:
Bo większość nie koniecznie oznacza mądrość.

Dodam, jeszcze że wiek również nie świadczy o mądrości.

Poza tym w przypadku Blinka to jest dłuższy wątek i nie znasz szczegółów, więc trudno Ci się wypowiedzieć w tym temacie.

Blink- ostatni raz proszę: nie ironizuj w swoich wypowiedziach. Bo "paragrafy" już dawno mogliśmy przytoczyć.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 12:38   

Archdevil,

forum dyskusyjne
/ discussion forum /
Miejsce, w którym użytkownicy sieci mogą wymieniać między sobą informacje, spostrzeżenia i dyskutować na dowolne tematy.

Czyli miko005 dobrze trafil chcac dyskutowac.
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-25, 12:42   

Tak, ale ja pytam, czy on wyraża własne zdanie, czy dostosowuje to zdanie do tego stopnia, żeby można było spowodować obruszenie i dyskutować dalej (dla samej idei dyskusji).
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 12:48   

Nie, Panie Adminie to nie ironia. Napisalem to co czuje i jak widac mam ku temu podstawy. Kolejne grozby, paragrafy...
Coz, bede dalej unikal polemiki z Panem, bo nie chce dawac Panu jakichkolwiek argumentów przeciwko mojej osobie. A co do ironii, rozumiem, ze ta rowniez zostala tutaj zakazana, prosze nie odpowiadac, pamietam - Admin ma zawsze racje.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 12:54   

Blink napisał/a:
Nie, Panie Adminie to nie ironia. Napisalem to co czuje i jak widac mam ku temu podstawy. Kolejne grozby, paragrafy...
Coz, bede dalej unikal polemiki z Panem, bo nie chce dawac Panu jakichkolwiek argumentów przeciwko mojej osobie. A co do ironii, rozumiem, ze ta rowniez zostala tutaj zakazana, prosze nie odpowiadac, pamietam - Admin ma zawsze racje.

Akurat znam sprawę jak nikt inny, znam również Ciebie, Ty mnie podobno też (od 12 roku życia), więc mydlenie oczu innym użytkownikom, że jest inaczej z Twojej strony jest jak najbardziej nie na miejscu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW