R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do Łodzian
Autor Wiadomość
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-24, 17:26   Pytanie do Łodzian

Mam pytanie do Łodzian, bo wiem, że również i tacy tutaj zaglądają :)
Czy orientujecie sie może, czy w Manufakturze jest juz otwarty ten "najwiekszy w Polsce sklep zoologiczny", jak o nim pisza?????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-24, 17:57   

aga,
Ogólnie bywam tam często ale sklepu zoologicznego jeszcze nie widziałam najwiecej jest tam kawirń itp.. ale jak coś jak bede tam to sprawdze :) Może nawet jutro jak wszystko dobrze pójdzie to napisze :) :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-24, 22:10   

Dzieki Malinkia, za dobre checi!!! :D
Ja tez za kazdym razem jak jestem, to sie rozgladam za nim, ale nigdy jakos nie udało mi sie go znalezc, pomimo, że rozpisywali sie juz w gazetach o nim!!! Inna sprawa, ze oni wypisuja cuda, a pol rzeczy jeszcze nie pootwierane, tak zabralam mojego siostrzenca na Kinder Planete, a okazało sie, że dopiero bedzie czynna za kilka miesiecy...ehh..na razie zarabiaja na to wszystko sklepami, restauracjami, kinem, itp.
:)
Ale jakby komus udalo sie go znleźć to prosze o odpowied, z góry dziekuje :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-24, 23:07   

aga napisał/a:
Inna sprawa, ze oni wypisuja cuda, a pol rzeczy jeszcze nie pootwierane, tak zabralam mojego siostrzenca na Kinder Planete, a okazało sie, że dopiero bedzie czynna za kilka miesiecy...ehh..na razie zarabiaja na to wszystko sklepami, restauracjami, kinem, itp.

Oj masz racje... miałabyć kregielia basen itd.. a tu nici pewnie za 2 lata otworzą a gadaja juz teraz... ale i tak bez tego wszystkiego jest tam co robić... jeszcze wszystkiego nie zwiedziłam tak dokładnie :)

Ale jest to kolos i trzeba przyzanć nie wiem czy w Polsce jest jeszcze gdzieś takie wielkie centrum?????
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 08:09   

Malinka napisał/a:
Ale jest to kolos i trzeba przyzanć nie wiem czy w Polsce jest jeszcze gdzieś takie wielkie centrum?????


o tak masz racje...ledwo ja obchodze, a naprawde jestem zaprawiona w bieganiu po marketach :D zazwyczaj na ostaniej prostej juz nie mam sil zagladac do sklepow tylko zmierzam w strone jedzonka... :lol:

Malinka napisał/a:
Oj masz racje... miałabyć kregielia basen itd..


...dyskoteka, muzeum sztuki...a tu ani widu ani słychu, jak na razie IMX to jedyna taka rozrywka!!! 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 11:59   

aga napisał/a:
...dyskoteka, muzeum sztuki...a tu ani widu ani słychu, jak na razie IMX to jedyna taka rozrywka!!!

Wiesz co ja nie jestem zachwycona tym imaxem byłam raz na podwodnym świecie i wcale żadna rewelacja... :? Już tam wiecej nie pójde...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 12:40   

O wasnie IMAX, mam chec sie tam wybrac. Czy tam jest jakis staly repertuar i jak wyglada cennik? A co do sklepu zoologicznego, mnie to troche przeraza.
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 13:35   

Blink napisał/a:
O wasnie IMAX, mam chec sie tam wybrac. Czy tam jest jakis staly repertuar i jak wyglada cennik?


Moim zdaniem, naprawde warto, ja akurat byłam na "podwodnym lesie" był bombowy, przyznam sie, ze sciagałam okulary jak podpłynął rekin ;) klimatyzowana ogromna sala, ekran, który montowany byl przez alpinistów tak jest wielki, robi wrazenie. Bylismy tez na "T-rex" ale to juz bardziej fanstastyczny film, mniej tazke efektów 3D. Jesli chodzi o cene to 19zł jak dobrze pamietam. Repertuar nie jest stały, co chwila wchodza nowe pozycje, a stare sa rzadziej grane. Szczerze poecam, naprawde warto udac sie do takiego kina!!!!!! :D


Blink napisał/a:
A co do sklepu zoologicznego, mnie to troche przeraza.

A dlaczego???????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 14:40   

Dzieki za informacje, musze tam pojechac :-)

A co do sklepu zoologicznego, to przeraza mnie sprzedaz w takim miejscu zwierzat typu, koty, psy i inne wieksze. Pomieszczenie bez dostepu swiatla slonecznego, male klatki, hałas, stukajace w szybke dzieciaki itp. Zal mi zwierzat w tym momencie.
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 16:20   

Blink napisał/a:
A co do sklepu zoologicznego, to przeraza mnie sprzedaz w takim miejscu zwierzat typu, koty, psy i inne wieksze. Pomieszczenie bez dostepu swiatla slonecznego, male klatki, hałas, stukajace w szybke dzieciaki itp. Zal mi zwierzat w tym momencie.


hmm...ja jako zapalona akwarystka, rzeczywiscie nie pomylałam o tych wiekszych bidulkach...pod tym względem masz absolutną rację!!! Ale to niestety nie jedyny przykład, kiedy komercyjne parcie na zysk, bierze górę nad zdrowym rozsadkiem i czystym sumieniem!!!! :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-27, 00:07   

Blink napisał/a:
A co do sklepu zoologicznego, to przeraza mnie sprzedaz w takim miejscu zwierzat typu, koty, psy i inne wieksze. Pomieszczenie bez dostepu swiatla slonecznego, male klatki, hałas, stukajace w szybke dzieciaki itp. Zal mi zwierzat w tym momencie

A może nie będzie tam zwierząt typu psy i koty, tylko zostaną przy chomikach i papużkach? Tak by było najlepiej moim zdaniem.
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW