R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-11-06, 09:58
Bardzo męska rzecz: trzydziestka!
Autor Wiadomość
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-25, 16:54   

Malinka napisał/a:
ale ja nie mówie tutaj o szacunku tylko o doświdczeniu porównując te dwie grupy wiekowe


no za to ty masz naprawde ogromne doświadczenie ;)
Malinka napisał/a:
No własnie.. każdy ma swoje zdanie .. ja mam takie ty masz inne... i nie pisz ze mam klapki na oczach bo ja ciebie nie atakuje żadnymi zaczepkami...


to ze masz klapki na oczach to jest moje zdanie... podobno kazdy na do niego prawo :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 17:10   

hasta,
hasta napisał/a:
no za to ty masz naprawde ogromne doświadczenie

Nie znasz mnie i nie wiesz co mam a czego nie mam i nie powinno Cię to obchodzić. Popatrz sie na siebie.

hasta napisał/a:
to ze masz klapki na oczach to jest moje zdanie... podobno kazdy na do niego prawo


Wiesz co ja też zaczynam sobie wyrabiać powoli zdanie o Tobie.

Podsumowując w każdym przedziale wiekowym można znależć facetów mądrzejszych i głupszych to wszystko zależy od charakteru, sposobu wychowania przez rodziców. Niektórzy wolą spotkac sie z facetami w swoim wieku innym to nie odpowiada. Napewno facet ok 30-stki ma już jakieś doświadczenie w róznych dziedzinach , wie jak sie zachować w określonych sytuacjach, jest bardziej rozsądny.Posiada jakis status, wie czego chce w życiu. A chłopcy czesto sa niezdecydowani, liczą na pieniądze rodziców, dużo balują itd.. Ale jak i w jeden tak i w drugiej grupie można znależć totalnych idiotów i kretynów.
A jeśli chodzi o chłopców w moim wieku .. tak znam paru bardziej ambitnych (pracuja, ucza sie, mają wielkie plany) którzy są naprawde fajni, ale widać że brak im doświadczenia, w niektórych sytuacjach poruszają sie po omacku i liczą na intuicje. Ale dla swoich dziewczyn są kochani i dobzi.
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-25, 17:31   

Drogie Panie! ;-)
Nie skaczcie sobie z tak blachego powodu do gardel. Ja juz napisalam, ze nie ma reguly jesli chodzi o wiek. Czy ktos ma 30. 40 czy 50 jeszcze o niczym nie swidczy (no oprocz tego ze latka leca). Mysle ze to jacy jestesmy jest zasluga wielu czynnikow: osobowosc, styl podejscia do zycia, priorytety... . Nie ma magicznej daty kiedy dojrzewamy psychnicznie. Zycie samo weryfikuje. Kazdy tez szuka czegos innego w drugim czlowieku. Pamietajmy, ze idealy sa tylko u nas w glowach, a zycie? To TYLKO zycie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-25, 17:34   

Malinka napisał/a:
dobzi



dobrzy :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 17:41   

Malinka, zachowuj się. Niby starsza jesteś od hasty, a udowadniasz właśnie, że ma rację.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 17:47   

hasta napisał/a:
dobrzy

Nie łap mnie za słówka bo nie można teraz edytowac a literki mogą sie pomylić jeśli sie szybko pisze.

Dominika napisał/a:
Nie skaczcie sobie z tak blachego powodu do gardel

Ja nie skacze nikomu do gardła bo powód jest bardzo błachy tak jak napisałaś... a do Hasty nic nie mam - przezdewszystkim jej nie znam, mamy po prostu inne zdania i tyle...


Ferbik napisał/a:
Malinka, zachowuj się. Niby starsza jesteś od hasty, a udowadniasz właśnie, że ma rację.


Bez komentarza... Nie ma sensu...
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 17:48   

Malinka, przestań lekceważyć moje zdanie najmądrzejsza dziecinko na świecie, bo w końcu dostaniesz warna.
I proszę Cię: nie trolluj.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-11-25, 17:57   

Dominika napisał/a:
Ja juz napisalam, ze nie ma reguly jesli chodzi o wiek.


Racja!

Wiele tutaj napisano o dojrzałości mężczyzn ale nie dowiedziałem się co wg wypowiadających się tutaj Pań oznacza "dojrzały mężczyzna". Poproszę o kilka "definicji" w celu samooceny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 18:00   

Ferbik napisał/a:
Malinka, przestań lekceważyć moje zdanie najmądrzejsza dziecinko na świecie, bo w końcu dostaniesz warna

Nie jestem najmądrzejsza i napewno sie za taką nie uważam.
Pisze w taki sposób ponieważ nie zawsze zgadzam sie z twoim zdaniem na niektóre tematy, ( może jestem młodsza nie mam takiego doświadczenia ) nie chce wdawac sie w rozmowe bo zaraz dostane ostrzeżenie dlatego pisze ,, Bez komentarza - Nie ma sensu" bo wiem że nie wiem co bym napisała to zawsze ty masz racje... I to nie jest złośliwość Ty po prostu uparłeś sie na mnie i mam takie wrażenie od samego początku kiedy się tutaj zalogowałam. (ale może to jest mylne wrażenie - nie wiem co myślisz)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 18:03   

Malinka napisał/a:
Nie jestem najmądrzejsza i napewno sie za taką nie uważam.

To ja proponuję zmienić styl wypowiedzi, przeczytać 3 razy posta w podglądzie przed wysłaniem, poprawić a później wysłać.

Malinka napisał/a:
Pisze w taki sposób ponieważ nie zawsze zgadzam sie z twoim zdaniem na niektóre tematy, ( może jestem młodsza nie mam takiego doświadczenia ) nie chce wdawac sie w rozmowe bo zaraz dostane ostrzeżenie dlatego pisze ,, Bez komentarza - Nie ma sensu" bo wiem że nie wiem co bym napisała to zawsze ty masz racje... I to nie jest złośliwość Ty po prostu uparłeś sie na mnie i mam takie wrażenie od samego początku kiedy się tutaj zalogowałam. (ale może to jest mylne wrażenie - nie wiem co myślisz)

Może zróbmy ankietę, kto myśli podobnie jak ja jeśli chodzi o Twoją osobę... nie uparłem się na nikogo - po prostu długo siedziałem cicho i nie zwracałem Ci uwagi. Ale w końcu w 2 miejscach zlekceważyłaś moje zdanie jako admina, więc wkroczyłem do akcji.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-25, 18:04   

Malinka napisał/a:
( może jestem młodsza nie mam takiego doświadczenia )


Malinka napisał/a:
wiem że nie wiem co bym napisała to zawsze ty masz racje


a'propos mamy tu juz gdzies temat lizusostwo ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 18:04   

majk-el napisał/a:
"dojrzały mężczyzna"

Wg. mnie - jest to facet który jest ustabilizowany emocjonalnie, reprezentuję sobą godny poziom, potrafi sie odpowiednio zachować w róznych sytuacjach, potrafi szanować kobiety, wie czego chce w życiu, ma określone cele które nie wykracząja ponad środki. (tak w skrócie)

[ Dodano: 2006-11-25, 18:16 ]
Ferbik napisał/a:
To ja proponuję zmienić styl wypowiedzi, przeczytać 3 razy posta w podglądzie przed wysłaniem, poprawić a później wysłać.

Ale nieraz jak sie szybko pisze to sie zapmnina o poprawieniu, ja jestem przyzwyczajona do tego że można było edytować posty, a nie edytowanie ich jest od niedługiego czasu... więc potrzebuję trochę czasu na przestawienie sie.

Myśle iż dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu, bo pokazujesz z całej siły że ty tu rządzisz - dobrze jesteś adminem masz do tego prawo. Ja mam swoje zdanie i go nie zmienie.

hasta napisał/a:
a'propos mamy tu juz gdzies temat lizusostwo

Fajnie jest wyciągać zdania z kontekstu. Czytaj ze zrozumieniem... ;)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-25, 18:27   

Malinka napisał/a:
Ja mam swoje zdanie i go nie zmienie.



w zyciu trzeba być elastycznym :) pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-25, 18:33   

hasta napisał/a:
w zyciu trzeba być elastycznym

Jasne ale nie zawsze. W niektórych sprawach należy mieć swoje zdanie i trzymać sie jego jeśli nawet inni myślą inaczej i próbują wmówić Ci że oni mają racje.
Również pozdrawiam.
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 12:09   

Dziewczyny obie jestes bardzo mlode i jeszcze poznacie róznych facetów tych dobrych i złych, młodszych i starszych.
Prosze o pochamowanie swoich emocji i nie wpieranie swojej racji innym na siłe. Rozmowy powinny byc konstukrywne. A mnie ta rozmowa przypomina rozmowe dwóch przekupek na rynku która jest mądrzejsza i ma wieksze doświadczenie bo tak naprawde to zycie dopiero przed wami.

Pozdrawiam
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW