R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lizusostwo, włazidu....
Autor Wiadomość
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 13:23   

Moim skromym zdaniem zakładanie takich wątków i ich kontynuowanie to robienie z forum bagna. No ale to moje skromne zdanie. Jeżeli ktoś ma problem (widzę, że często z samym sobą) to niech to wyjaśnia poprzez PW albo inny sposób.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 13:59   

Ferbik napisał/a:
mydlenie oczu innym użytkownikom, że jest inaczej z Twojej strony jest jak najbardziej nie na miejscu.



baltazar napisał/a:
Moim skromym zdaniem zakładanie takich wątków i ich kontynuowanie to robienie z forum bagna. No ale to moje skromne zdanie. Jeżeli ktoś ma problem (widzę, że często z samym sobą) to niech to wyjaśnia poprzez PW albo inny sposób.




Jedną jak i drugą wypowiedź podzielam i popieram prosząć raz jeszcze, szczególnie Ciebie Blink, zachowuj się jak człowiek na poziomie, bo za takiego podobno uchodzisz (a może uchodziłeś)...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-25, 14:38   

Jaro, Twoja opinia na moj temat przestala mnie obchodzic w momencie Twojego podzielenia sie naszą prywatną korespondencja. Jak to Pan Admin Ferbik to skomentwal: "a to sie chlopak napisal". EOT





Dzielenie sie sprawami forum w kregu administracji to podstawa działania.
Jaro


[ Dodano: 2006-11-25, 15:31 ]
To byl prywatny list, skierowany tylko do Twojej wiadomosci, nie wyrazilem zgoody na zapoznawanie kogokolwiek z jego trescia, zwlaszcza osoby ktorej on dotyczyl. A takie tlumaczenie:

Cytat:
Dzielenie sie sprawami forum w kregu administracji to podstawa działania.


powoduje u mnie gorzki smiech. Dobrze , ze przynajmniej juz nie zaprzeczasz, temu ze tresc postu poznal Ferbik.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 18:25   

Blink napisał/a:
To byl prywatny list, skierowany tylko do Twojej wiadomosci, nie wyrazilem zgoody na zapoznawanie kogokolwiek z jego trescia, zwlaszcza osoby ktorej on dotyczyl.




Powtarzam, jeśli wiadomośc tyczy się spraw forum, a w szczególności Adminintratorów to uważam to za cel nadrzędny aby sprawy te wyjaśnić czym prędzej, dzieląc się naszą wspólną opinią.
Nie ważne, czy Ty piszesz do mnie na PW, czy GG...
Nigdzie nie jest powiedziane, że to Ci się musi podobać czy nie.
Twoja opinia na ten temat juz mnie nie interesuje, także wyciaganie tej sprawy ponownie uznaję za swojego rodzaju bunt, który będzie od tej pory tłumiony w zarodku...


Blink napisał/a:
Dobrze , ze przynajmniej juz nie zaprzeczasz, temu ze tresc postu poznal Ferbik.



Od początku nie zaprzeczałem, chyba że masz rozdwojenie jaźni, wtedy jestem w stanie to zrozumieć.

KONIEC DYSKUSI :!: :!: :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-25, 18:50   

Ehhh....i po co ta cała dyskusja, niepotrzebne emocje, żonglowanie wymyślnymi frazesami???? Nie zajmuje stanowiska, bo widze, że chodzi o coś zpełnie innego niż ten topic...chcialabym tylko przypomniec wszystkim zainteresowanym, że władza jest po to, żeby bałaganu nie było ( hmm...a może to własnie przez władze jest bałagan...no tak, ale to w państwie a nie tutaj na forum :D ) !!!!

Ja juz wyrażałam swoje zdanie, Administracja robi co może, zeby forum bylo ciekawym, zabawnym i fajnym sposobem spedzania czasu...a chwilami mam wrazenie, ze oni musza tutaj jakies boje prowadzic z forumowiczami, przeciez oni robią to bezinteresownie dla naszego dobra, kochani nie uskuteczniajcie wiecej takich bezsensownych sytuacji...lepiej pójść na browarka!!! :D

Pozdrawiam, wszystkich!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MiXas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 10:22   Moje Veto

Nie rozumiem co się uczepiliście tak Blinka. Nie widzę nic złego w jego opisie.Za to zauważyłem już od dłuższego czasu, iż na tym "Forum" utworzyła się "grupa trzymająca władzę". Pisałem to już wcześniej i jeżeli nadal swobodne nieobrażające nikogo wypowiedzi będą ograniczane to, to formum może szybko "wygasnąć".
Reasumując w opisie Blinka nic mnie nie obraża, za to nie podoba mi się to, iż zmienił się Temat tego wątku . Wiem, wiem zaraz Ferbik albo ktoś napisze, że to nie ja jestem tylko ON od oceniania tego co się dzieje w danym temacie, i potem poleci jeszcze 10 podobnych postów od innych Admin. i Moderatorów, dla mnie osobiście jest to ograniczaniem swobodnej wypowiedzi i wyrażania własnego zdania a co gorsza próba narzucania swojego pod groźbą "kary".

Poczytajcie to:
http://pl.wikipedia.org/w...4%87_s%C5%82owa

MiXas, jak nie znasz sprawy to proszę Cię: nie zabieraj głosu. Akurat Ty masz tutaj najmniej do powiedzenia - rzekłbym, że nawet wcale.

[ Dodano: 2006-11-26, 10:35 ]
Sposób redagowania administracji forum obraża jego uzytkowników. Proszę odrobine kultury. I skąd mozecie wiedzieć, czy mogę coś wiedzieć o sprawie czy nie skoro mnie nie znacie. Wiem, że z Tobą Ferbik się nie mogę mierzyć. Jeżeli chodzi o forum. Jestem pewny, że to ty redagowałeś Mój post. Aha zmiana regulaminu punkt 6 w administracji sprawia, że każdy wypowiadający się na forum może bać się nieuzasadnionej cenzury.

Wiem że to Wasze forum, ale Moim skromnym zdaniem chyba zapomnieliście jaki jest wogóle jego sens.

Prosiłem o niekontynuowanie tego wątku - bez skutku jak widać. Pierwsze ostrzeżenie - za tekst w PW i niedostosowanie sie do poleceń administracji. Nie trolluj - Ferbik
 
   
scottie 
Przejeżdżał przez Wieluń



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 10:56   

A ja tak siedze, i przyglądam się temu wszystkiemu i dochodzę do wniosku że to forum poprostu umiera smiercią naturalną, nie rozumiem co Wam wszystkim chodzi. Uważam że Mixas włączając się aktywnie w tą dyskusję nie popełnił zadnego przewinienia.Wyraził tylko swoje zdanie, wiec to ostrzezenie jest tu chyba nie na miejscu.Wiem że może nie powinienem tego pisać , bo nie mi tu oceniac ludzi i ich wypowiedzi... ale każdy na tym forum ma do tego prawo,aby wypowiadać swoje zdanie.Od tego jest chyba forum. Ktoś to kiedys tam wymyślił i stworzył takie narzedzie jak Forum dyskusyjne.A i jeszcze jedno.Marcin dlaczego nie zablokujesz tego tematu skoro piszesz:
MiXas napisał/a:
Prosiłem o niekontynuowanie tego wątku - bez skutku jak widać. Pierwsze ostrzeżenie - za tekst w PW i niedostosowanie sie do poleceń administracji. Nie trolluj - Ferbik
. Z wyrazami szacunku dla wszystkich - Scottie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-11-26, 13:13   

Powiem jedno, zanim zamknę kolejny intrygujący temat zainiciowny przez osobę, która zasłyneła ostatnio jako "kolejny awanturnik", który jest tu po to, gdyż uważa swoje racje za nadrzędne.

Sprawę trzeba znać jednak od początku.
Ponieważ każde kolejne nasze tłumaczenia nie dają sensu, zresztą nie mamy się przed kim tłumaczyć, postanowiliśmy, że każde następne takie intrygi będą zwalczane w zarodku.

Albo Wy sie dostosujecie do zasad panujących na Forum, albo źle się to będzie kończyć dla osób zwanych pospolicie "buntownikami bez powodu" lub jak kto woli "trollami internetowymi".




scottie napisał/a:
A ja tak siedze, i przyglądam się temu wszystkiemu i dochodzę do wniosku że to forum poprostu umiera smiercią naturalną, nie rozumiem co Wam wszystkim chodzi.


A to co tu napisałeś jest w ogóle nie na miejscu, i zasługuje też na miano ostrzeżenia, które narazie pozostanie tylko słownym.
Poczytaj regulamin zanim następny raz podzielisz się ze Wszystkimi swoją opinią, Forum jest od wymiany myśli a nie dylematów osobistych :!:




MiXas, nikt z nas nie zmieniał regulaminu, jest on taki od początku, jedynie zmiany kosmetyczne w nim nastąpiły.
Natomiast na żaden z Twych w/w zarzutów nie będę odpowiadał, ponieważ są one bynajmniej niepoważne.
Popieram ostrzeżenie Ferbika w stosunku do Twojej osoby i nadmieniam, że struna którą naciągasz może niedługo pęknąć...


WIECEJ TLUMACZYC NIE BEDE :!: :!: :!:


OFF TOPIC
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW