R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
ładne i głupie czy takie sobie i mądre?
Autor Wiadomość
andzia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 86
Skąd: okolice niedalekie
Wysłany: 2007-01-04, 19:28   

yampress napisał/a:
"facet wybiera piękną kobietę po to aby z nią zaznać przyjemności,
inteligentną po to aby z nią być i żyć ...."


pare razy słyszałam coś w tym rodzaju z ust mężczyzn, którzy twierdzili, że z myślą o przelotnej znajomości, zwracają uwagę na kobiety seksownie ubrane, pomalowane..., słowem super laski, a gdy rozglądają się za kobietą na dłużej, większą uwagę zwracają na te bardziej naturalne i swojskie i myślę, że z nami kobietami jest podobnie :) (miałam kiedyś chłopaka, który mijając lustro, za każdym razem się przeglądał, poprawiał włosy...częściej niż ja. brrr)

Dominika napisał/a:
O gustach sie nie rozmawia.


masz oczywiście rację i wydaje mi się, że ten temat można roważać na przykładzie kobiet i mężczyzn powszechnie uważanych za pięknych/mądrych, mądrych oczywiście na wszelkie sposoby Dominiko ;) , bo chyba zgodzicie się ze mną, że tacy ludzie istnieją

ogólnie, podobnie jak hasta uważam, że możliwe jest połaczenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego, chodzi o to jak taki piękny człowiek przywykł traktować swoją urodę...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kamala5 
Czytał o Wieluniu
Kamila



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 30
Skąd: Wieluń, Kraków
Wysłany: 2007-01-06, 14:20   

hmmm ciekawy temat :) :D

ale chyba w większosci przypadkow faceci chca miec przy sobie jakas ladna lale tylko na pokaz, aby sie z nia spox prezentowac... oczywiscie sa wyjatki- z czego szacuneczek dla tych panow...- ale rzadkie... 8)
lecz dlaczego faceci pierwsze na co patrza, to na wyglad i sie slinia jak zwierzeta?... nawet tego nie potrafia ukryc.
:roll:

[ Dodano: 2007-01-06, 14:22 ]
hmmm rozpedzilam sie... i chyba z leksza odbieglam od tematu.
a chcialam tylko napisac, ze nie zawsze intelekt idzie w parze z uroda... niestety
_________________
Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, a w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-06, 22:02   

To jest pytanie z serii:
"Co byś wolał: mieć żonę piękną która Cię zdradza z kolegami, czy taką która jest brzydka ale Cię nie zdradza???"
Odpowiedź może i wykrętna ale dosadna:
"A co byś wolał??? Jeść torta z kolegami czy gów.no samemu" :lol:

[ Dodano: 2007-01-06, 21:04 ]
w morde jeża cenzura zepsuła dowcipa ;)

Poprawione.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW