R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Groźne tabletki odchudzające!!
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-08, 22:04   Groźne tabletki odchudzające!!

W internecie można bez problemu kupić nielegalne w Polsce tabletki odchudzające, których zażywanie może doprowadzić nawet do śmierci - poinformowały Fakty TVN.

Nielegalne, acz bynajmniej nie niedostępne tabletki na bazie amfetaminy można bez problemu kupić w internecie. W Czechach tabletki te służą do leczenia skrajnej otyłości, pod ścisłą kontrolą lekarzy.

Jak mówią dietetycy i specjaliści z zakresu farmakologii - tabletki te niszczą nerki, wątrobę, prowadzą do depresji, a w skrajnych przypadkach - do śmierci. Specjaliści przypominają także, że lekarstwa działają "w dwie strony". "Zawsze jest druga strona leku, ta niszczycielska. Trzeba się zastanowić, czy dla utraty wagi - najczęściej zresztą chwilowej - warto tracić zdrowie" - przestrzegają i przypominają, że oprócz amfetaminy leki mogą zawierać i inne, równie niebezpieczne dla zdrowia składniki.

Policja mówi, że ściganie tego typu przestępstw jest bardzo trudne, jednak istnieją specjalne grupy policjantów specjalizujące się w ściganiu osób sprzedających nielegalne leki w sieci. Pod koniec ubiegłego roku zatrzymano w Polsce kilkanaście osób.

źródło:onet.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-09, 00:01   

Tak się kończy kupowanie środków nie wiadomego pochodzenia. Jeżeli ktoś się decyduje się na odchudzanie przy pomocy jakichś specyfików to polecam L-karnitynę, lub jakieś aminokwasy np. BCAA czy też już bardziej dla panów jakiś FatBurner. Najlepiej renomowanej firmy :)








ort. niewiadomego
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-09, 02:14   

"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą" - prosto i na temat. Każda osoba mająca chociaż troche rozumu w głowie zastosuje się do tych słów. Niestety nie wszyscy tacy są, a potem ponoszą często poważne skutki swoich nieprzemyślanych zakupów leków i działań.
glizda napisał/a:
istnieją specjalne grupy policjantów specjalizujące się w ściganiu osób sprzedających nielegalne leki w sieci

I bardzo dobrze. Mam nadzieję, że ci policjanci rzeczywiście wiedzą, jak zabrać się do tego typu spraw i z coraz lepszym skutkiem łapią przestepców podstępnie działających na szkodę innych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-09, 02:38   

karcia napisał/a:
"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą" - prosto i na temat.


Jeżeli mowa o środkach na odchudzanie i innych suplementach dla sportowców to przeczytanie etykiety w zupełności wystarczy :) Na niektórych produktach opis działania jest tak szczegółowo podany, że aby go zrozumieć trzeba mieć magistra z medycyny :wink: Ewentualnie można jeszcze na stronę producenta zajrzeć :)
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-09, 12:17   

karcia napisał/a:
"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą" - prosto i na temat. Każda osoba mająca chociaż troche rozumu w głowie zastosuje się do tych słów.

Przypomniała mi się sytuacja jak przysmarzyłam sobie dość spory kawałek uda żelazkiem. Strasznie mnie bolało więc poprosiłam mamę o jakąś maść. Moja mama poszperała w szafce z lekami, znalazła i powiedziała 'Tu masz taką dobrą maść, posmaruj ranę grubo to szybko sie zagoi'. Popatrzyłam tak na tą maść i coś mi niepasowało więc wyciągnełam ulotkę żeby przeczytać. A tam: 'Maść przeciwko bólom reumatoidalnym. Nie stosować na uszkodzony lub podrażniony naskórek' :shock: . Od tej pory leczę się sama...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-09, 13:18   

z maściami mojej mamy też miałam podobny przypadek, tylko że okazało się ze jestem uczulona na jakiś jej składnik i przez tydzień w zakopanym chodziłam z ognistoczerwoną poparzoną przez maścią kostką :evil:
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-02-10, 16:13   

Cytat:
Nielegalne, acz bynajmniej nie niedostępne tabletki na bazie amfetaminy można bez problemu kupić w internecie. W Czechach tabletki te służą do leczenia skrajnej otyłości, pod ścisłą kontrolą lekarzy.

Aż mi się przypomina "Requiem dla snu" i to co się dzieje z Sarą Goldfarb, brrrr :?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-11, 11:30   

Wiele osób chcąc szybko schudnać sięga po różne specyfiki, te wiadomego pochodzenia i te niewiadomego. Dla nich liczy sie tylko efekt koncowy czyli szczupła sylwetka. Nie myślą o zagrożeniach i skutkach ubocznych.
Zazwyczaj jest tak, że na jedno leki pomagają a na drugie szkodzą.
Najlepsza metoda odchudzająca to dobrze dobrana dieta i ćwiczenia.
Ale niestety większosć z nas chciałaby bardzo szybciutko schudnąć!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW