R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: MAR-COM
2007-05-18, 22:38
Jakie marki telefonow komorkowych polecacie i dlaczego ?????
Autor Wiadomość
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2007-02-10, 12:21   

MAR-COM napisał/a:
morten napisał/a:
Osobiście polecam SE P990i, N8800 Sirocco, N95.


Telefon nie dla "normalnego śmiertelnika "

Same wypasy , tylko pytanie dla kogo , bo znam paru takich co cieszyli się z tydzień czasu - bo maja fajne bajery i cudawianki a potem zaczęli narzekać - bo za dużo bajerów , a oni potrzebują w sumie do rozmawiania :)


Mało wiesz... bo N8800 nie posiada bajerów :) jest to telefonu typu N6310i/N8910i (tytan). Czyli ten model posiada to co powinien mieć standardowo telefon, typowo biznesowa wersja dla klientów.

Natomiast jeśli chodzi o P990i, N95, są to telefony multimedialne, tzw. kombajny, a takie teefony mają duże zastosowanie we wszystkim i do wszystkiego się nadają, a to jest plus. Bo nie trzeba mieć kilku rzeczy, tylko można mieć wszystko w jednym (mowa o odtwarzaczu mp3, komputerze, nie wspominam jednak o aparacie, bo w tej kwestii żaden telefon nie da rady nawet cyfrówce do 500 zł).

Idąc dalej za tym co piszesz. To nie rozumiem ludzi którzy kupują coś tylko po to, aby później narzekać, chore... skoro telefon ma służyć im do dwonienia to niech od razu kupi jakąś N6233 i starczy, a nie rzuca się na kombajny z dużymi możliwościami.

[ Dodano: 2007-02-10, 03:22 ]
Jeśli chodzi o N8800 jeszcze, to płacisz tutaj tylko i wyłącznie za obudowę oraz szkiełko szafirowe na wyświetlaczu, jak i samą klawiaturkę w tym telefonie, wnętrzności są prawie identyczne jak w N8910i tytan ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-02-10, 20:18   

Mozecie napisac cos o Noki 6230 i . Ma ktos z was ja ??? . Zastanawiam sie nad jej kupnem . :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-02-10, 20:27   

reniaa_25 napisał/a:
Mozecie napisac cos o Noki 6230 i . Ma ktos z was ja ??? . Zastanawiam sie nad jej kupnem . :roll:


posiadam ten telefon od listopada 2005 roku.
Czas połaczeń odebranych 209:23:52
Czas połączeń nawiązanych 328:56:50
4 poważne upadki z wysokości ok 2metrów

działa bez zarzutów.Poza tym ładuje go codziennie, ale gdyby nie moje rozmowy to spokojnie bateria wytrzyma ok.4 dni.
POLECAM
PS. Radze sie spieszyć z zakupem bo powoli wycofywana jest ze sprzedaży u wszystkich operatorów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maru 
Mieszka pod Wieluniem
Bywa w Wieluniu



Pomógł: 17 razy
Wiek: 72
Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 940
Piwa: 4/4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-02-10, 20:55   

Miałem kilka fonów i do każego miałem jakieś uwagi. Teraz mam SE K750i, i jestem zadowolony w 100 %-ach. A odsłuch MP3 przez słuchawki, poprostu boski.
_________________
Nie trzeba być bogaczem, aby ofiarować coś cennego drugiemu człowiekowi: można podarować mu odrobinę czasu i uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2007-02-10, 21:14   

dawid napisał/a:
reniaa_25 napisał/a:
Mozecie napisac cos o Noki 6230 i . Ma ktos z was ja ??? . Zastanawiam sie nad jej kupnem . :roll:


posiadam ten telefon od listopada 2005 roku.
Czas połaczeń odebranych 209:23:52
Czas połączeń nawiązanych 328:56:50
4 poważne upadki z wysokości ok 2metrów

działa bez zarzutów.Poza tym ładuje go codziennie, ale gdyby nie moje rozmowy to spokojnie bateria wytrzyma ok.4 dni.
POLECAM
PS. Radze sie spieszyć z zakupem bo powoli wycofywana jest ze sprzedaży u wszystkich operatorów


Telefon owszem, bardzo dobry, miałem go momentu pojawienia się na rynku, gdy jego cena oscylowała w granicach 1400 zł w wolnej sprzedaży, aż po jego powolny koniec produkcji, obecne czasy :-) Miałem dwa i oby dwa sprawowały się idealnie. Jednak to telefon nie dla mnie, bateria do 8h w moim przypadku przy dziennym wysłaniu ok. 200 sms. Zero zabawy, itp. Jak zostawiłem w spoczynku, to bateria dała radę wytrzymać tak do 24h. Niestety, ale bateria jest do kitu w tym modelu, zbyt słaba jak na wyświetlacz, który od swojej młodszej siostry jest nieco większy, dlatego i też ciągnie większą moc... Ogólnie telefon oceniam w skali od 0-10 na 9. Ten pkt. mniej za baterie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-02-10, 22:01   

morten napisał/a:
Mało wiesz... bo N8800 nie posiada bajerów :) jest to telefonu typu N6310i/N8910i (tytan). Czyli ten model posiada to co powinien mieć standardowo telefon, typowo biznesowa wersja dla klientów.


Hmm, w porównaniu z N6310i jeśli chodzi o potrzeby 'biznesowe' nawet wg producenta N8800 wypada bladziej:

N8800
Maksymalny czas czuwania - 240h
Maksymalny czas rozmów - 165min

N6310i
Maksymalny czas czuwania - 210h
Maksymalny czas rozmów - 360(!)min
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
renia 
Przyjeżdża na zakupy
blondynka ;)



Pomogła: 6 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2006
Posty: 419
Skąd: Wielun
Wysłany: 2007-02-11, 11:20   

[quote="dawid"]
reniaa_25 napisał/a:
Mozecie napisac cos o Noki 6230 i . Ma ktos z was ja ??? . Zastanawiam sie nad jej kupnem . :roll:


posiadam ten telefon od listopada 2005 roku.
Czas połaczeń odebranych 209:23:52
Czas połączeń nawiązanych 328:56:50
4 poważne upadki z wysokości ok 2metrów

działa bez zarzutów.Poza tym ładuje go codziennie, ale gdyby nie moje rozmowy to spokojnie bateria wytrzyma ok.4 dni. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
morten 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 39
Skąd: Poland
Wysłany: 2007-02-11, 11:52   

Archdevil napisał/a:
morten napisał/a:
Mało wiesz... bo N8800 nie posiada bajerów :) jest to telefonu typu N6310i/N8910i (tytan). Czyli ten model posiada to co powinien mieć standardowo telefon, typowo biznesowa wersja dla klientów.


Hmm, w porównaniu z N6310i jeśli chodzi o potrzeby 'biznesowe' nawet wg producenta N8800 wypada bladziej:

N8800
Maksymalny czas czuwania - 240h
Maksymalny czas rozmów - 165min

N6310i
Maksymalny czas czuwania - 210h
Maksymalny czas rozmów - 360(!)min



A ja powiem tak, sugerowanie się tym co podaje Nokia, to brednie i przekonałem się o tym nie raz, ani nie dwa, więc nie ma sensu brać danych ze strony Nokia, czy jeszcze jakiejś innej. Fakt iż telefon z kolorowym wyświetlaczem będzie trzymał krócej niż telefon który posiada wyświetlacz mono.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-02-11, 13:40   

morten napisał/a:
takie teefony mają duże zastosowanie we wszystkim i do wszystkiego się nadają


do wszystkiego czyli do niczego :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-14, 17:01   

Nokie nieco drogie, ale wg Rankingu GreenPeace(swiatowa orgranizacja ekologiczna) ma najbardziej bezpieczne/ekologiczne telefony dla uzytkowników i śrdowiska...
Po za tym, są to uznane przez wszystkich telefony. Sam mam Nokie 3410, bo taka mi wystarczy, do tego bateria Polimerowa Japońska (3400mAh), a sam telefon ma ok 2,5 roku. Kupiłem go uzywanego za smiesznie niska cene...

Sony Ercison są tanie i dobre. Za 140zł mamy telefon z aparatem 0,3Mpix, polifonią itd.

Chociaz zalezy kto co lubi... Ja wolałbym telefon z dużymi przyciskami(nie takimi jak w niektórych motorolach)

Sagem - Francuzi sie na telefonach nie znają. Nic specjalnego tak jak Alcatel...

NEC - Nieco duże aparaty, choć zalezy. Ale wg mnie tez porzadne jak NOKIA. Szkoda ze tak mało ich w Polsce. Amerykańska firma bodjaże...

[ Dodano: 2007-02-14, 17:04 ]
http://www.t-k.pl/p/artykul?i26=2790
Polecam artykuł o tym jak mozna wydłużyć o 30% żywotność baterii za pomocą małego elementu umieszczonego w komórce...

[ Dodano: 2007-02-14, 17:16 ]
Co do np NEC-a E313 kosztuje 180zł.

A posiada:
Polifoniczne, True-tone, MP3, Dzwonki-video; Java, MMS, Odtwarzacz MP3, Obsługa video, Slot kart pamięci, Przeglądarka WWW, E-mail, Dyktafon, Aparat foto, Kamera video-rozmowy, Wymienne obudowy, Wbudowany zestaw głośnomówiący, Pamięc wbudowana 20MB

Wg mnie full wypas technologicznie. Choć troche duży dla niektórych...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW